Rezultaty rankingowe w sezonie 2003/04
po zakończeniu rozgrywek


Bokiej, Przemysław       	1800	Almaserv Bydgoszcz   	 0.0/1 	1600
Hoffmann, Paulina        	1800	Almaserv Bydgoszcz   	 6.0/7 	1825
Jaroch, Karol            	1800	Almaserv Bydgoszcz   	 7.5/9 	2110
Jaroch, Paweł            	2126	Almaserv Bydgoszcz   	 6.0/9 	2133
Jóźwicka, Teresa         	1000	Almaserv Bydgoszcz   	 0.0/1 	1200
Jóźwicki, Jakub          	2100	Almaserv Bydgoszcz   	 6.5/9 	2099
Olędzki, Adam            	1800	Almaserv Bydgoszcz   	6.5/10 	1909
Olędzki, Ryszard         	1800	Almaserv Bydgoszcz   	 0.0/1 	1700
Olędzki, Tomasz          	2011	Almaserv Bydgoszcz   	 4.5/9 	1854
Błaszczyk, Paweł         	2010	Apator Toruń         	 4.5/6 	2056
Bryła, Lidia             	1800	Apator Toruń         	7.5/10 	1895
Sowiński, Artur          	1800	Apator Toruń         	 7.0/9 	2026
Stuczyński, Andrzej      	2097	Apator Toruń         	8.5/11 	2333
Szczepiński, Michał      	2197	Apator Toruń         	 2.5/4 	2218
Tokarski, Bartosz        	1891	Apator Toruń         	5.0/11 	1977
Tokarski, Łukasz         	1962	Apator Toruń         	4.5/11 	1986
Tymoszuk, Sebastian      	1800	Apator Toruń         	 1.5/3 	1850
Biegański, Zdzisław      	1800	AZS AB Bydgoszcz     	 2.0/3 	1700
Gołąbiewski, Adam        	1800	AZS AB Bydgoszcz     	 4.0/6 	2039
Jastrzębski, Włodzimierz 	1800	AZS AB Bydgoszcz     	 3.0/8 	1822
Krużyński, Wiesław       	2148	AZS AB Bydgoszcz     	 5.0/9 	2160
Miśko, Jolanta           	1800	AZS AB Bydgoszcz     	4.0/10 	1689
Siwiec, Bartłomiej       	2242	AZS AB Bydgoszcz     	 6.0/6 	2282
Sworowski, Piotr         	2000	AZS AB Bydgoszcz     	6.0/11 	2043
Szybowicz, Piotr         	2000	AZS AB Bydgoszcz     	4.5/10 	2042
Chmielewski, Piotr       	1800	AZS UMK Toruń        	 8.0/8 	2089
Czechowski, Paweł        	1996	AZS UMK Toruń        	 0.0/1 	1698
Fladrowski, Bartosz      	2087	AZS UMK Toruń        	 4.0/5 	1915
Grabowski, Paweł         	2241	AZS UMK Toruń        	 1.5/2 	2214
Kiejdo, Aneta            	1600	AZS UMK Toruń        	 0.5/1 	1700
Kos, Paweł               	2233	AZS UMK Toruń        	 7.5/8 	2304
Kotlarz, Agnieszka       	1600	AZS UMK Toruń        	 5.5/9 	1640
Kukuła, Paweł            	2178	AZS UMK Toruń        	 6.5/9 	2193
Paszek, Krzysztof        	2151	AZS UMK Toruń        	 4.0/5 	2059
Sewczul, Jarosław        	1800	AZS UMK Toruń        	 1.0/1 	2000
Stolarczyk, Adam         	2130	AZS UMK Toruń        	 6.5/8 	2127
Bugalski, Łukasz         	2126	Baszta Żnin          	3.5/11 	1999
Chromińska, Edyta        	1250	Baszta Żnin          	1.0/10 	1395
Dobosz, Marcin           	1800	Baszta Żnin          	 0.0/1 	1646
Jankowski, Dawid         	1800	Baszta Żnin          	 2.0/3 	1800
Katafiasz, Tomasz        	2000	Baszta Żnin          	 1.0/2 	1800
Konieczyński, Piotr      	2005	Baszta Żnin          	8.0/11 	2014
Majdan, Damian           	1800	Baszta Żnin          	 1.5/9 	1555
Majdan, Marta            	1400	Baszta Żnin          	 6.0/9 	1599
Majdan, Zygmunt          	1800	Baszta Żnin          	 4.0/8 	1689
Rynarzewski, Piotr       	1800	Baszta Żnin          	 5.5/9 	1800
Szary, Marcin            	1980	Baszta Żnin          	2.5/11 	1812
Szymczak, Przemysław     	1800	Baszta Żnin          	 6.0/9 	1846
Śniadecki, Jerzy         	2000	Baszta Żnin          	 2.5/7 	1767
Wiśniewska, Monika       	1900	Baszta Żnin          	4.0/11 	1778
Wiśniewski, Robert       	2032	Baszta Żnin          	3.0/11 	1875
Brzezińska, Martyna      	1600	BDK Brodnica         	 4.5/7 	1625
Kaniecki, Mariusz        	1400	BDK Brodnica         	 2.0/2 	1467
Marchlewicz, Damian      	1600	BDK Brodnica         	 6.0/8 	1733
Marchlewicz, Iwona       	1600	BDK Brodnica         	 2.5/7 	1575
Marchlewicz, Jan         	1400	BDK Brodnica         	 1.0/2 	1467
Marchlewicz, Kamil       	1800	BDK Brodnica         	 3.0/9 	1620
Marchlewicz, Karol       	1600	BDK Brodnica         	 3.5/9 	1735
Milewski, Henryk         	1800	BDK Brodnica         	 4.5/6 	1914
Andrzejewski, Jerzy      	1800	Centrum Bydgoszcz    	9.5/11 	1945
Brzeziński, Mateusz      	1600	Centrum Bydgoszcz    	 4.0/7 	1525
Cemel, Jan               	1400	Centrum Bydgoszcz    	 1.5/5 	1533
Darowicki, Mariusz       	1800	Centrum Bydgoszcz    	3.0/10 	1627
Dygajtis, Witold         	1800	Centrum Bydgoszcz    	 3.5/8 	1804
Gwóźdź, Grażyna          	1800	Centrum Bydgoszcz    	 2.0/9 	1524
Heise, Marek             	2094	Centrum Bydgoszcz    	 2.5/6 	1944
Lewandowska, Krystyna    	1600	Centrum Bydgoszcz    	 5.5/8 	1600
Lewandowski, Krzysztof   	2132	Centrum Bydgoszcz    	 6.0/9 	2180
Musiał, Marian           	1600	Centrum Bydgoszcz    	 2.5/9 	1540
Sarnecki, Roman          	1800	Centrum Bydgoszcz    	6.5/11 	1869
Schreiber, Kamil         	1992	Centrum Bydgoszcz    	 1.0/5 	1632
Schreiber, Łukasz        	2029	Centrum Bydgoszcz    	 4.0/8 	1933
Skowroński, Piotr        	2074	Centrum Bydgoszcz    	 2.0/2 	2185
Sobczyk, Grzegorz        	1600	Centrum Bydgoszcz    	 7.5/9 	1820
Stoppel, Mariusz         	2189	Centrum Bydgoszcz    	 5.5/9 	2039
Tabaczka, Jerzy          	1800	Centrum Bydgoszcz    	 3.5/7 	1923
Tumolewska, Karolina     	1600	Centrum Bydgoszcz    	7.5/11 	1734
Węglarz, Joanna          	2077	Centrum Bydgoszcz    	4.5/10 	1870
Wiśniewski, Przemysław   	2147	Centrum Bydgoszcz    	8.0/11 	2295
Witkowski, Jerzy         	2000	Centrum Bydgoszcz    	 4.0/9 	1922
Bagiński, Paweł          	1800	Chemik Bydgoszcz     	6.5/10 	1681
Błasik, Wojciech         	2092	Chemik Bydgoszcz     	3.5/10 	1943
Budnik, Kazimierz        	1800	Chemik Bydgoszcz     	2.5/10 	1733
Bursa, Renata            	2093	Chemik Bydgoszcz     	 7.0/9 	1973
Dobiała, Sandra          	1100	Chemik Bydgoszcz     	 0.0/4 	 890
Gawłowski, Robert        	2031	Chemik Bydgoszcz     	5.5/11 	2011
Górny, Jacek             	1600	Chemik Bydgoszcz     	5.0/10 	1709
Kiedrowicz, Jan          	2302	Chemik Bydgoszcz     	 4.5/5 	2357
Kowalewski, Gabriel      	1800	Chemik Bydgoszcz     	 0.0/2 	1533
Kurkierewicz, Tomasz     	1800	Chemik Bydgoszcz     	 4.5/9 	1806
Nowak, Artur             	1200	Chemik Bydgoszcz     	 1.0/4 	1160
Nowak, Dawid             	1400	Chemik Bydgoszcz     	 0.0/6 	1114
Przystalska, Sandra      	1100	Chemik Bydgoszcz     	 0.0/1 	 850
Starzyński, Paweł        	1600	Chemik Bydgoszcz     	 1.5/8 	1627
Starzyński, Waldemar     	1800	Chemik Bydgoszcz     	 5.0/9 	2003
Szeląg, Marek            	1800	Chemik Bydgoszcz     	2.0/11 	1548
Szynwelski, Ryszard      	1800	Chemik Bydgoszcz     	 2.5/5 	1533
Wesołowska, Edyta        	1900	Chemik Bydgoszcz     	10.0/10	1886
Wesołowska, Magdalena    	2050	Chemik Bydgoszcz     	6.5/10 	1957
Woźniak, Marcin          	2113	Chemik Bydgoszcz     	7.5/11 	2266
Zembrzuska, Monika       	2031	Chemik Bydgoszcz     	5.5/10 	2012
Żurner, Jarosław         	1800	Chemik Bydgoszcz     	4.0/10 	1878
Dwojacka, Magdalena      	1000	CK Łubianka          	 1.0/2 	1200
Dwojacki, Grzegorz       	1200	CK Łubianka          	 4.5/9 	1560
Dwojacki, Karol          	1200	CK Łubianka          	 0.5/7 	1300
Godlewski, Adam          	1400	CK Łubianka          	 1.5/8 	1378
Łuczak, Robert           	1000	CK Łubianka          	 0.5/5 	1167
Piórkowski, Wojciech     	1400	CK Łubianka          	 3.0/6 	1600
Rabęda, Grzegorz         	1400	CK Łubianka          	 1.0/9 	1458
Rabęda, Klaudia          	1100	CK Łubianka          	 1.0/5 	1108
Domżalski, Dominik       	1800	EMDEK Bydgoszcz      	6.0/11 	1935
Karpiński, Andrzej       	1976	EMDEK Bydgoszcz      	4.0/10 	1815
Karpiński, Bartłomiej    	1600	EMDEK Bydgoszcz      	 0.0/2 	1467
Kotula, Oktawia          	1600	EMDEK Bydgoszcz      	 1.0/1 	1900
Łętocha, Adam            	2000	EMDEK Bydgoszcz      	 4.5/9 	2067
Łętocha, Mariusz         	1400	EMDEK Bydgoszcz      	 0.0/2 	1400
Mazalon, Bartłomiej      	1800	EMDEK Bydgoszcz      	5.5/10 	2003
Pomianowski, Maciej      	1600	EMDEK Bydgoszcz      	 1.5/5 	1642
Popiołek, Marcin         	1800	EMDEK Bydgoszcz      	5.5/11 	1986
Roubo, Dariusz           	2098	EMDEK Bydgoszcz      	 3.0/4 	2060
Rzóska, Kamil            	2059	EMDEK Bydgoszcz      	 1.5/3 	2133
Szmidt, Przemysław       	1895	EMDEK Bydgoszcz      	 3.0/8 	1917
Tadych, Agnieszka        	2038	EMDEK Bydgoszcz      	 2.5/4 	2006
Tadych, Anika            	1900	EMDEK Bydgoszcz      	 4.5/5 	1925
Tarkowski, Michał        	1892	EMDEK Bydgoszcz      	7.0/11 	1990
Tułodziecka, Beata       	1400	EMDEK Bydgoszcz      	 0.5/9 	1408
Walerych, Jarosław       	1800	EMDEK Bydgoszcz      	 2.0/7 	1700
Ziółkowski, Dawid        	2234	EMDEK Bydgoszcz      	 4.0/9 	2076
Boroch, Michał           	2000	Gambit Świecie       	 6.0/8 	1867
Bulge, Monika            	1800	Gambit Świecie       	 8.0/9 	1840
Bultrowicz, Leszek       	1800	Gambit Świecie       	5.0/10 	1845
Gaszkowski, Marek        	1800	Gambit Świecie       	5.0/10 	1723
Kaznowski, Daniel        	1400	Gambit Świecie       	 4.5/9 	1520
Koszowski, Jerzy         	2000	Gambit Świecie       	 1.0/7 	1541
Kozak, Patryk            	1000	Gambit Świecie       	 0.0/1 	 900
Kuchnio, Przemysław      	1800	Gambit Świecie       	8.5/10 	2123
Lipowski, Radosław       	1400	Gambit Świecie       	 3.0/4 	1692
Łukomska, Anna           	1250	Gambit Świecie       	 2.0/6 	1236
Łukomski, Janusz         	1800	Gambit Świecie       	 2.5/9 	1520
Piotrowska, Julia        	1250	Gambit Świecie       	 0.0/1 	1125
Sommer, Kazimierz        	1600	Gambit Świecie       	 0.0/1 	1500
Urban, Jacek             	1800	Gambit Świecie       	 2.5/9 	1560
Waszkowski, Jacek        	1600	Gambit Świecie       	 2.5/7 	1525
Wiśniewski, Andrzej      	1400	Gambit Świecie       	 2.0/9 	1300
Błażejczak, Marian       	1800	Kasztelan Barcin     	 6.0/9 	1800
Dembski, Tomasz          	1600	Kasztelan Barcin     	 2.0/9 	1591
Juniewicz, Jan           	1600	Kasztelan Barcin     	 3.0/9 	1645
Kalińska, Agnieszka      	1250	Kasztelan Barcin     	 0.5/3 	1063
Kowalczyk, Józef         	1600	Kasztelan Barcin     	 3.5/8 	1511
Pytel, Tadeusz           	1800	Kasztelan Barcin     	 5.0/8 	1622
Karbowiak, Sylwia        	1400	Kopernik Grudziądz   	4.5/10 	1459
Radoszewski, Piotr       	1800	Kopernik Grudziądz   	3.0/10 	1636
Sankiewicz, Grzegorz     	2000	Kopernik Grudziądz   	5.5/10 	2044
Totleben, Bartosz        	1800	Kopernik Grudziądz   	 4.0/9 	1720
Zwolakiewicz, Krzysztof  	1800	Kopernik Grudziądz   	5.5/10 	1783
Zwolakiewicz, Łukasz     	1800	Kopernik Grudziądz   	7.0/10 	1996
Bartuszyński, Czesław    	1800	Kopernik Inowrocław  	 7.0/9 	1980
Bassa, Jarosław          	1800	Kopernik Inowrocław  	8.0/11 	2013
Bauza, Maria             	2000	Kopernik Inowrocław     5.0/10  1564
Borzęcki, Adam           	1600	Kopernik Inowrocław  	 5.0/9 	1830
Budrewicz, Jan           	2000	Kopernik Inowrocław  	 3.5/9 	1991
Czarnolewski, Piotr      	1800	Kopernik Inowrocław  	4.5/10 	1967
Kubicki, Mariusz         	1800	Kopernik Inowrocław  	 1.5/2 	2000
Kwiatkowski, Jacek       	2000	Kopernik Inowrocław  	 4.0/9 	1869
Majewski, Walerian       	1800	Kopernik Inowrocław  	 3.0/3 	1950
Napierała, Sławomir      	1800	Kopernik Inowrocław  	 3.0/7 	1763
Osiński, Krystian        	1600	Kopernik Inowrocław  	4.5/10 	1710
Ozorowski, Edward        	2000	Kopernik Inowrocław  	 3.0/4 	1960
Przybylska, Paulina      	1400	Kopernik Inowrocław  	 0.0/1 	1200
Sobich, Kazimierz        	2000	Kopernik Inowrocław  	5.0/10 	1859
Tadzik, Bogdan           	1800	Kopernik Inowrocław  	 7.0/7 	2149
Woroński, Jan            	1800	Kopernik Inowrocław  	 1.5/2 	1867
Nikel, Waldemar          	1000	Krajna Sępólno Kraj. 	 0.0/2 	1133
Operman, Dariusz         	1800	Krajna Sępólno Kraj. 	 5.0/6 	1886
Tarnowski, Marian        	2000	Krajna Sępólno Kraj. 	 4.5/8 	1872
Theuss, Tomasz           	2000	Krajna Sępólno Kraj. 	 3.0/8 	1895
Wesołowski, Waldemar     	2000	Krajna Sępólno Kraj. 	7.0/10 	1818
Wójcicka, Joanna         	1000	Krajna Sępólno Kraj. 	 3.0/9 	1290
Wójcicki, Mateusz        	1400	Krajna Sępólno Kraj. 	 0.5/6 	1429
Zygowski, Mariusz        	1800	Krajna Sępólno Kraj. 	 2.0/6 	1686
Głowacki, Marek          	1800	Leszczyński Włocławek	 0.0/1 	1600
Jabłoński, Mariusz       	2290	Leszczyński Włocławek	 4.0/6 	1870
Jeziorny, Janusz         	2000	Leszczyński Włocławek	8.0/11 	2007
Kuliński, Krzysztof      	2100	Leszczyński Włocławek	8.5/11 	2170
Leszczyńska, Jolanta     	2107	Leszczyński Włocławek	 8.5/9 	1951
Leszczyński, Krzysztof   	2270	Leszczyński Włocławek	6.5/10 	2015
Pawłowski, Sławomir      	2137	Leszczyński Włocławek	 4.0/7 	2103
Rojek, Leszek            	2000	Leszczyński Włocławek	 3.5/6 	1913
Blank, Mariusz           	1800	Łączność Bydgoszcz   	 0.5/1 	1800
Figel, Czesław           	2000	Łączność Bydgoszcz   	 2.5/6 	1884
Maciejewski, Andrzej     	2345	Łączność Bydgoszcz   	 6.0/8 	2203
Mackiewicz, Agnieszka    	1800	Łączność Bydgoszcz   	 4.5/6 	1800
Przybylska, Monika       	1600	Łączność Bydgoszcz   	 2.0/4 	1697
Rak, Tomasz              	1800	Łączność Bydgoszcz   	 8.0/8 	2240
Turczynowicz, Edward     	2200	Łączność Bydgoszcz   	 3.0/8 	1865
Krzyżaniak, Jan          	1800	Łuczniczka Bydgoszcz 	 0.0/2 	1333
Nejman, Leon             	1400	Łuczniczka Bydgoszcz 	 0.0/1 	1200
Olejnik, Bernard         	2000	Łuczniczka Bydgoszcz 	 4.0/6 	1829
Sargalski, Andrzej       	2084	Łuczniczka Bydgoszcz 	 7.0/8 	2043
Skiera, Edward           	1800	Łuczniczka Bydgoszcz 	4.5/10 	1545
Wolański, Michał         	1800	Łuczniczka Bydgoszcz 	 2.0/3 	1650
Wójcik, Irena            	1600	Łuczniczka Bydgoszcz 	 2.0/7 	1338
Wyrzykowski, Józef       	1800	Łuczniczka Bydgoszcz 	3.5/10 	1509
Wyrzykowski, Stanisław   	1800	Łuczniczka Bydgoszcz 	 2.5/4 	1480
Żółtowski, Marek         	1400	Łuczniczka Bydgoszcz 	 0.0/4 	1320
Barski, Zdzisław         	1400	Łucznik Żołędowo     	 0.0/2 	1400
Bieluszewski, Robert     	2106	Łucznik Żołędowo     	 3.0/7 	1943
Chmielewski, Andrzej     	1400	Łucznik Żołędowo     	 2.5/8 	1578
Deżakowski, Przemysław   	2000	Łucznik Żołędowo     	 0.5/2 	1826
Hetmański, Waldemar      	1939	Łucznik Żołędowo     	 3.0/4 	1966
Jahr, Przemysław         	1800	Łucznik Żołędowo     	 2.0/8 	1813
Jahr, Ulrich             	2000	Łucznik Żołędowo     	 5.5/9 	2001
Kiedrowska, Magdalena    	1600	Łucznik Żołędowo     	 5.0/7 	1575
Konopczyński, Jan        	1600	Łucznik Żołędowo     	 3.0/7 	1600
Piechota, Stanisław      	1600	Łucznik Żołędowo     	 3.0/9 	1645
Staśkowski, Marek        	1600	Łucznik Żołędowo     	 3.0/9 	1600
Stypczyńska, Anna        	1800	Łucznik Żołędowo     	 5.5/9 	1834
Urbańska, Dorota         	1600	Łucznik Żołędowo     	 0.5/1 	1500
Walczak, Tadeusz         	1800	Łucznik Żołędowo     	7.5/10 	1950
Wiśniewski, Adam         	2065	Łucznik Żołędowo     	6.5/11 	2108
Ziętak, Krzysztof        	2113	Łucznik Żołędowo     	3.0/11 	1964
Dobrowolski, Wiesław     	1800	MCK Aleksandrów Kuj. 	 0.0/3 	1500
Jabłoński, Jerzy         	2047	MCK Aleksandrów Kuj. 	5.0/10 	1897
Jakubik, Michał          	1800	MCK Aleksandrów Kuj. 	 1.5/8 	1697
Jędrzejczak, Marcin      	1600	MCK Aleksandrów Kuj. 	 2.0/5 	1715
Kaźmierczak, Karol       	1600	MCK Aleksandrów Kuj. 	 0.0/1 	1400
Kisielewski, Sławomir    	2048	MCK Aleksandrów Kuj. 	4.5/10 	2006
Kołodziejski, Paweł      	1400	MCK Aleksandrów Kuj. 	 0.0/1 	1400
Krajewicz, Paweł         	2018	MCK Aleksandrów Kuj. 	 2.0/3 	1955
Lewandowski, Maciej      	1800	MCK Aleksandrów Kuj. 	 5.0/9 	1900
Machtyl, Fadija          	1250	MCK Aleksandrów Kuj. 	 0.0/1 	1375
Molenda, Marcin          	1800	MCK Aleksandrów Kuj. 	 1.0/5 	1702
Urbańska, Anna           	1600	MCK Aleksandrów Kuj. 	 4.0/9 	1551
Grodecki, Jakub          	1400	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 0.5/5 	1100
Hetman, Radosław         	2053	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	5.0/10 	2060
Jaśkowiak, Mateusz       	1600	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 2.0/6 	1555
Kamiński, Marek          	1200	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 1.0/1 	1700
Krenz, Ewelina           	1400	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 0.0/2 	1150
Kudełka, Janusz          	2000	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	4.0/10 	1935
Kulczyk, Paweł           	2102	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	3.5/10 	2022
Lewandowska, Natalia     	1400	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 0.0/2 	1067
Majdziński, Michał       	1800	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 1.0/8 	1503
Marks, Piotr             	1400	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 3.0/9 	1440
Miziuła, Patryk          	1800	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	3.5/10 	1755
Niedbała, Mariusz        	1200	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 0.0/2 	1067
Nowakowski, Krzysztof    	1600	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 1.0/6 	1257
Pawelec, Łukasz          	1800	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 4.0/7 	1826
Przewoźniak, Bartłomiej  	1400	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 0.0/1 	1400
Przybielska, Agnieszka   	1400	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 4.0/6 	1571
Sarnecka, Angelika       	1400	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 1.5/7 	1574
Włodarski, Michał        	1600	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	6.5/11 	1921
Włódarczak, Jakub        	1600	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	 0.0/2 	1513
Faderewski, Piotr        	1800	Merkury Brodnica     	6.0/10 	1838
Gdula, Krzysztof         	1800	Merkury Brodnica     	 4.0/8 	1884
Kaniecka, Gabriela       	1600	Merkury Brodnica     	 4.5/9 	1681
Kaniecka, Justyna        	1400	Merkury Brodnica     	 0.0/1 	1000
Kaniecki, Mirosław       	1600	Merkury Brodnica     	 1.0/2 	1600
Kieliszek, Dariusz       	1600	Merkury Brodnica     	 1.5/6 	1570
Klawczyński, Zygmunt     	1800	Merkury Brodnica     	 0.0/1 	1600
Plecyng, Waldemar        	1800	Merkury Brodnica     	6.5/11 	1975
Sędłak, Andrzej          	2000	Merkury Brodnica     	 2.0/6 	1900
Wojtarowicz, Janusz      	2038	Merkury Brodnica     	 4.0/8 	2049
Kotulska, Katarzyna      	1600	MGOK Mrocza          	 1.5/8 	1294
Kotulski, Michał         	1200	MGOK Mrocza          	 0.0/1 	1200
Kozielski, Mirosław      	1600	MGOK Mrocza          	 4.0/9 	1760
Kulski, Edward           	1800	MGOK Mrocza          	2.5/10 	1509
Kulski, Krystian         	1400	MGOK Mrocza          	 0.0/3 	1100
Łopiński, Zygfryd        	2000	MGOK Mrocza          	4.5/10 	1821
Maliński, Waldemar       	1600	MGOK Mrocza          	 6.5/9 	1880
Rosiński, Kamil          	1800	MGOK Mrocza          	 6.0/6 	1857
Czaposki, Jacek          	1600	MKSzach Toruń        	 0.5/8 	1400
Dybowski, Rafał          	1964	MKSzach Toruń        	 2.5/5 	2031
Gerc, Lidia              	1800	MKSzach Toruń        	 4.0/4 	1960
Górniewicz, Oskar        	1600	MKSzach Toruń        	 4.5/9 	1810
Grodzicki, Grzegorz      	1400	MKSzach Toruń        	 0.0/1 	1400
Grodzicki, Tomasz        	1400	MKSzach Toruń        	 0.0/1 	1400
Jacher, Łukasz           	1600	MKSzach Toruń        	5.0/10 	1709
Jacher, Paulina          	1600	MKSzach Toruń        	 4.0/8 	1600
Jerzyński, Jacek         	1400	MKSzach Toruń        	 2.0/5 	1600
Lewandowski, Robert      	1800	MKSzach Toruń        	4.0/10 	1800
Markiewicz, Maria        	1800	MKSzach Toruń        	 4.0/7 	1626
Michalska, Maria         	2077	MKSzach Toruń        	 5.0/5 	1980
Michalski, Andrzej       	1800	MKSzach Toruń        	 6.0/8 	1920
Romanowski, Filip        	1939	MKSzach Toruń        	4.5/10 	1961
Smykowski, Mateusz       	2000	MKSzach Toruń        	 2.0/9 	1781
Wojciechowska, Beata     	1600	MKSzach Toruń        	 4.5/8 	1733
Wojciechowski, Robert    	1800	MKSzach Toruń        	4.5/11 	1771
Borgula, Rafał           	2266	MLKS Solec Kuj.      	8.0/11 	2257
Chrapkowski, Grzegorz    	2209	MLKS Solec Kuj.      	9.5/11 	2300
Jakubik, Sławomir        	2075	MLKS Solec Kuj.      	 6.0/9 	2049
Kamiński, Damian         	1800	MLKS Solec Kuj.      	4.0/10 	1802
Kowalewski, Przemysław   	1800	MLKS Solec Kuj.      	 1.0/1 	2000
Łunkiewicz, Dariusz      	2100	MLKS Solec Kuj.      	9.0/10 	2292
Musiałowska, Paulina     	1800	MLKS Solec Kuj.      	 1.0/2 	1550
Osielski, Karol          	1600	MLKS Solec Kuj.      	 0.0/1 	1600
Pacuszka, Wioletta       	1800	MLKS Solec Kuj.      	7.5/10 	1936
Broszkiewicz, Piotr      	1800	Myśliwiec Gostycyn   	 3.0/8 	1720
Broszkiewicz, Wojciech   	1600	Myśliwiec Gostycyn   	 2.5/8 	1632
Kiedrowska, Anna         	1000	Myśliwiec Gostycyn   	 0.0/6 	1300
Myk, Mirosław            	1800	Myśliwiec Gostycyn   	 4.0/9 	1855
Skałecki, Roman          	1800	Myśliwiec Gostycyn   	 1.0/8 	1630
Wruck, Wiesław           	1800	Myśliwiec Gostycyn   	5.5/11 	1915
Żółkiewicz, Jerzy        	2100	Myśliwiec Gostycyn   	9.0/11 	2289
Janik, Krystian          	1800	NOK Nakło            	6.0/10 	1885
Janik, Sławomir          	1400	NOK Nakło            	 0.0/3 	1150
Janik, Tomasz            	1800	NOK Nakło            	 6.5/9 	1980
Kwaśniewski, Krzysztof   	1600	NOK Nakło            	 0.0/1 	1500
Mochocki, Przemysław     	1200	NOK Nakło            	 2.0/3 	1675
Nawrocka, Agata          	1600	NOK Nakło            	 2.5/8 	1444
Pilarski, Stanisław      	1800	NOK Nakło            	 0.5/3 	1450
Radziejewski, Tomasz     	1800	NOK Nakło            	4.0/10 	1928
Stasiński, Mateusz       	1200	NOK Nakło            	 0.0/1 	1400
Świtalski, Krystian      	1200	NOK Nakło            	 0.0/1 	1300
Urbański, Marek          	1800	NOK Nakło            	 1.0/2 	1800
Wargulec, Dariusz        	2000	NOK Nakło            	 4.0/4 	2160
Wiśniewski, Jarosław     	1800	NOK Nakło            	 4.5/9 	1875
Woźniak, Janusz          	1800	NOK Nakło            	 4.5/5 	1967
Bartosik, Piotr          	1800	OPP Toruń            	 5.5/9 	1903
Drozdowski, Kacper       	1600	OPP Toruń            	 4.5/8 	1689
Kirsz, Krzysztof         	1600	OPP Toruń            	 0.0/2 	1467
Kirsz, Krzysztof         	1600	OPP Toruń            	 5.0/9 	1809
Pawłowski, Paweł         	2100	OPP Toruń            	4.5/10 	1863
Tarczykowska, Monika     	1600	OPP Toruń            	 3.5/6 	1571
Tarczykowski, Janusz     	1800	OPP Toruń            	 3.5/8 	1748
Waczyńska, Anna          	1000	OPP Toruń            	 0.0/1 	1000
Bieganowski, Roman       	1800	OSiR Golub-Dobrzyń   	6.0/10 	1868
Dąbek, Wiesław           	1800	OSiR Golub-Dobrzyń   	5.0/10 	1790
Grześlak, Piotr          	1600	OSiR Golub-Dobrzyń   	4.5/10 	1655
Klugiewicz, Józef        	2131	OSiR Golub-Dobrzyń   	5.5/10 	1955
Orzechowska, Karolina    	1000	OSiR Golub-Dobrzyń   	 0.5/9 	1065
Przybyło, Sebastian      	1800	OSiR Golub-Dobrzyń   	7.5/10 	1957
Fiałkowski, Andrzej      	2000	Rotmistrz Grudziądz  	 2.0/2 	2067
Filipek, Halina          	1800	Rotmistrz Grudziądz  	 5.0/8 	1556
Karbowiak, Adam          	2260	Rotmistrz Grudziądz  	 3.0/4 	2012
Knoff, Mariusz           	2000	Rotmistrz Grudziądz  	 0.5/1 	1900
Kraiński, Jarosław       	2052	Rotmistrz Grudziądz  	7.0/10 	2048
Kraiński, Sławomir       	2201	Rotmistrz Grudziądz  	 6.0/8 	2050
Nogal, Jan               	1800	Rotmistrz Grudziądz  	 1.0/1 	2000
Pęksa, Ryszard           	1800	Rotmistrz Grudziądz  	 2.0/4 	1817
Przybylski, Jerzy        	2000	Rotmistrz Grudziądz  	 3.5/6 	1919
Siuda, Roman             	2000	Rotmistrz Grudziądz  	 2.5/3 	2050
Szcześniak, Andrzej      	2178	Rotmistrz Grudziądz  	 5.0/8 	2061
Grabowski, Marek         	2000	Torfarm-64 Toruń     	 3.0/4 	2020
Gryniaków, Jarosław      	2251	Torfarm-64 Toruń     	 6.5/8 	2334
Jabłoński, Mirosław      	2100	Torfarm-64 Toruń     	7.5/11 	2068
Jasińska, Hanna          	1800	Torfarm-64 Toruń     	 1.0/2 	1700
Kamiński, Robert         	1800	Torfarm-64 Toruń     	 0.0/2 	1723
Kłosowski, Jacek         	2000	Torfarm-64 Toruń     	 4.5/6 	2064
Kubicka, Iwona           	1800	Torfarm-64 Toruń     	 5.5/8 	1838
Kubicki, Marek           	2135	Torfarm-64 Toruń     	8.0/11 	2174
Leszczyński, Maciej      	1800	Torfarm-64 Toruń     	 2.0/5 	1812
Lewandowski, Marek       	1952	Torfarm-64 Toruń     	 3.0/9 	1909
Masłowski, Tomasz        	2276	Torfarm-64 Toruń     	 5.5/8 	2249
Paprocki, Jarosław       	2115	Torfarm-64 Toruń     	5.5/10 	2052
Politowski, Robert       	2000	Torfarm-64 Toruń     	 4.0/9 	1858
Sikorski, Dariusz        	2000	Torfarm-64 Toruń     	 4.0/5 	2000
Strzemkowski, Włodzimierz	2200	Torfarm-64 Toruń     	 0.5/2 	1913
Wierzbicki, Sławomir     	2000	Torfarm-64 Toruń     	 2.5/4 	1880
Wodzyńska, Zofia         	1400	Torfarm-64 Toruń     	 0.0/6 	1430
Wodzyński, Michał        	1800	Torfarm-64 Toruń     	 2.0/6 	1845
Zielińska, Daria         	1000	Torfarm-64 Toruń     	 0.0/1 	1339
Zieliński, Olgierd       	1800	Torfarm-64 Toruń     	 6.5/9 	2000
Budkiewicz, Lucyna       	1600	Unia Gniewkowo       	4.0/10 	1626
Dahm, Mikołaj            	1800	Unia Gniewkowo       	5.0/10 	1970
Grzelak, Jarosław        	1800	Unia Gniewkowo       	1.5/11 	1866
Grzelak, Marcin          	1800	Unia Gniewkowo       	 3.0/6 	2028
Kwiatkowski, Jarosław    	1000	Unia Gniewkowo       	2.5/10 	1598
Palacz, Tomasz           	1800	Unia Gniewkowo       	 2.0/9 	1832
Pilichowski, Janusz      	1600	Unia Gniewkowo       	 3.5/8 	1830
Ciemniak, Krzysztof      	2000	Wiatrak Bydgoszcz    	 8.0/9 	2158
Dolińska, Paulina        	1000	Wiatrak Bydgoszcz    	 0.0/2 	 867
Doliński, Piotr          	2000	Wiatrak Bydgoszcz    	 4.5/9 	1733
Głowacka, Katarzyna      	1400	Wiatrak Bydgoszcz    	 2.5/6 	1407
Kalemba, Monika          	1400	Wiatrak Bydgoszcz    	 0.0/1 	1300
Komorowski, Piotr        	1800	Wiatrak Bydgoszcz    	 5.0/9 	1843
Matusiak, Andrzej        	1800	Wiatrak Bydgoszcz    	5.5/10 	1709
Mrówka, Roman            	1400	Wiatrak Bydgoszcz    	 3.0/6 	1429
Pawlak, Leszek           	1400	Wiatrak Bydgoszcz    	 4.0/9 	1580
Rogalla, Janusz          	1400	Wiatrak Bydgoszcz    	 3.0/7 	1600
Szulgacz, Andrzej        	1200	Wiatrak Bydgoszcz    	 2.0/9 	1320
Szulgacz, Maciej         	1400	Wiatrak Bydgoszcz    	 0.5/1 	1600
Szwed, Dawid             	1600	Wiatrak Bydgoszcz    	 4.0/8 	1622
Urbańska, Grażyna        	1000	Wiatrak Bydgoszcz    	 2.0/6 	1329
Żebracki, Jarosław       	1800	Wiatrak Bydgoszcz    	 3.0/5 	1881
Żmijewski, Bogumił       	1800	Wiatrak Bydgoszcz    	 3.0/9 	1560
Białkowski, Józef        	1800	Wieża Więcbork       	 5.0/9 	1761
Kazaniecki, Patryk       	1800	Wieża Więcbork       	 1.0/2 	1733
Mazur, Stanisław         	2000	Wieża Więcbork       	 5.5/9 	1933
Orciuch, Leszek          	1800	Wieża Więcbork       	 4.5/7 	1825
Piłka, Łukasz            	1400	Wieża Więcbork       	 4.0/7 	1811
Stasiak, Tomasz          	1800	Wieża Więcbork       	 2.0/8 	1734
Tomaszewski, Arkadiusz   	1800	Wieża Więcbork       	 0.0/1 	1600
Wnuk, Dorota             	1400	Wieża Więcbork       	 3.0/9 	1340
Bieluszewski, Henryk     	2000	Wisła Nowe           	2.5/10 	1856
Chyła, Marek             	2000	Wisła Nowe           	5.0/11 	1824
Felski, Krzysztof        	1400	Wisła Nowe           	 2.0/7 	1611
Kłoss, Andrzej           	1800	Wisła Nowe           	7.0/10 	1927
Luchowski, Ferdynand     	1800	Wisła Nowe           	 4.5/8 	1874
Malinowski, Tomasz       	2000	Wisła Nowe           	 1.0/7 	1711
Mrozińska, Anna          	1800	Wisła Nowe           	 3.0/7 	1626
Górski, Leszek           	2160	Zryw Dąbrówka        	9.5/10 	2253
Harmata, Marek           	1800	Zryw Dąbrówka        	5.0/11 	1807
Kiedrowski, Albin        	1800	Zryw Dąbrówka        	5.0/10 	1818
Myzyk, Jan               	2170	Zryw Dąbrówka        	8.5/11 	2221
Studziński, Tadeusz      	1882	Zryw Dąbrówka        	6.0/10 	2036
Turzyńska, Grażyna       	1000	Zryw Dąbrówka        	 3.0/8 	1556
Kaczmarek, Michał        	1000	Zryw Jeżewo          	 2.0/2 	1467
Knoff, Dariusz           	1800	Zryw Jeżewo          	 4.0/6 	1800
Knoff, Emilian           	1000	Zryw Jeżewo          	 0.0/2 	1267
Knoff, Michał            	1200	Zryw Jeżewo          	 0.0/1 	1300
Olszewski, Grzegorz      	1800	Zryw Jeżewo          	 4.0/6 	1657
Opolski, Aleksander      	1600	Zryw Jeżewo          	 3.0/8 	1654
Strysik, Jakub           	1600	Zryw Jeżewo          	 1.5/6 	1400
Szymańska, Iwona         	1600	Zryw Jeżewo          	 5.0/7 	1644
Wojtasiak, Radosław      	1400	Zryw Jeżewo          	 1.0/3 	1300
Wrycza, Piotr            	1200	Zryw Jeżewo          	 0.0/5 	1200
Zieliński, Łukasz        	1800	Zryw Jeżewo          	3.0/10 	1534
Augustowski, Janusz      	2000	Zryw Włocławek       	2.0/10 	1718
Cichocki, Konrad         	2115	Zryw Włocławek       	6.0/11 	2020
Domowicz, Klaudia        	1800	Zryw Włocławek       	 2.0/6 	1661
Domowicz, Konrad         	1800	Zryw Włocławek       	 1.0/4 	1655
Frąckowiak, Magdalena    	1600	Zryw Włocławek       	 1.5/4 	1530
Grochowalski, Paweł      	2169	Zryw Włocławek       	 5.0/9 	2150
Lubicki, Bartosz         	2142	Zryw Włocławek       	 2.5/8 	1919
Orylski, Andrzej         	1800	Zryw Włocławek       	 1.0/1 	2000
Skubaczewski, Andrzej    	1800	Zryw Włocławek       	 0.0/1 	1821
Szubski, Marek           	2000	Zryw Włocławek       	 3.0/8 	1732
Bankert, Krzysztof       	1800	ZS Nr 8 Chojnice     	4.5/10 	1709
Borchardt, Marcin        	1600	ZS Nr 8 Chojnice     	 4.5/9 	1872
Czapiewski, Waldemar     	1600	ZS Nr 8 Chojnice     	 6.5/9 	1780
Gołuńska, Anna           	1400	ZS Nr 8 Chojnice     	 6.5/9 	1565
Gołuński, Czesław        	1600	ZS Nr 8 Chojnice     	 3.0/9 	1660
Gołuński, Grzegorz       	1400	ZS Nr 8 Chojnice     	 3.0/9 	1520
Grajczak, Adrian         	1800	ZS Nr 8 Chojnice     	 2.5/9 	1685
Januszewski, Piotr       	1400	ZS Nr 8 Chojnice     	 2.0/9 	1440
Labun, Kornel            	1800	ZS Nr 8 Chojnice     	4.5/10 	1673
Małek, Paulina           	1600	ZS Nr 8 Chojnice     	 6.0/7 	1600
Paluszkiewicz, Paweł     	1600	ZS Nr 8 Chojnice     	 3.5/9 	1694
Skobiej, Adrian          	1600	ZS Nr 8 Chojnice     	 1.0/1 	1800
Windorpski, Jacek        	2000	ZS Nr 8 Chojnice     	6.0/10 	2008

  
Zdobyte kategorie okręgowe:
  

Majdan, MartaIII (k)Baszta Żnin5.5 (7)1613II (k)
Sobczyk, GrzegorzIIICentrum Bydgoszcz5.5 (7)1825II
Dwojacki, GrzegorzVCK Łubianka4.5 (8)1578III
Piórkowski, WojciechIVCK Łubianka3.0 (7)1554III
Kaznowski, DanielIVGambit Świecie4.5 (8)1556III
Borzęcki, AdamIIIKopernik Inowrocław4.0 (7)1838II
Wójcicka, JoannabkKrajna Sępólno Kraj.3.0 (6)1329IV (k)
Chmielewski, AndrzejIVŁucznik Żołędowo2.5 (8)1578III
Włodarski, MichałIIIMDK Nr 1 Bydgoszcz4.0 (7)1897II
Maliński, WaldemarIIIMGOK Mrocza4.5 (7)1850II
Kozielski, MirosławIIIMGOK Mrocza3.0 (7)1800II
Górniewicz, OskarIIIMKSzach Toruń4.5 (9)1810II
Mochocki, PrzemysławVNOK Nakło2.0 (6)1514IV
Kirsz, KrzysztofIIIOPP Toruń4.0 (7)1811II
Kwiatkowski, JarosławbkUnia Gniewkowo2.5 (8)1620III
Pilichowski, JanuszIIIUnia Gniewkowo3.0 (7)1817II
Pawlak, LeszekIVWiatrak Bydgoszcz4.0 (9)1580III
Rogalla, JanuszIVWiatrak Bydgoszcz3.0 (7)1600III
Urbańska, GrażynabkWiatrak Bydgoszcz2.0 (6)1329IV (k)
Piłka, ŁukaszIVWieża Więcbork4.0 (7)1811II
Turzyńska, GrażynabkZryw Dąbrówka3.0 (7)1576III (k)
Kaczmarek, MichałbkZryw Jeżewo2.0 (6)1143V
Borchardt, MarcinIIIZS Nr 8 Chojnice3.5 (7)1877II
Czapiewski, WaldemarIIIZS Nr 8 Chojnice5.0 (7)1825II
Gołuńska, AnnaIII (k)ZS Nr 8 Chojnice4.5 (7)1606II (k)
Gołuński, GrzegorzIVZS Nr 8 Chojnice2.5 (7)1550III

 
  
Zdobyte normy na kategorie centralne:
 

Jaroch, KarolII+Almaserv Bydgoszcz7.5 (9)2110I
Sowiński, ArturIIApator Toruń7.0 (9)2026II+
Stuczyński, AndrzejI+Apator Toruń7.5 (9)2361I++
Chmielewski, PiotrIIAZS UMK Toruń8.0 (9)2013II+
Starzyński, WaldemarIIChemik Bydgoszcz5.0 (9)2003II+
Andrzejewski, JerzyII+Centrum Bydgoszcz7.5 (9)2014I
Tumolewska, KarolinaII+ (k)Centrum Bydgoszcz5.5 (9)1801I (k)
Mazalon, BartłomiejIIEMDEK Bydgoszcz5.5 (10)2003II+
Popiołek, MarcinII+EMDEK Bydgoszcz5.0 (9)2013I
Kuchnio, PrzemysławII+Gambit Świecie8.5 (9)2158I
Bassa, JarosławII+Kopernik Inowrocław8.0 (11)2013I
Rak, TomaszIIŁączność Bydgoszcz8.0 (9)2166II+
Walczak, TadeuszII+Łucznik Żołędowo6.5 (9)2005I
Plecyng, WaldemarIIMerkury Brodnica6.5 (10)2027II+
Zieliński, OlgierdIITorfarm-64 Toruń6.5 (9)2000II+
Dahm, MikołajIIUnia Gniewkowo5.0 (9)2007II+
  
  
Zmiany w rankingu FIDE:
 
ZawodnikRoKlubRsWWed
Bieluszewski, Robert2106Łucznik Żołędowo20091.0 (4)2.52-1.52
Błasik, Wojciech2092Chemik Bydgoszcz20852.5 (8)4.08-1.58
Błaszczyk, Paweł2010Apator Toruń19911.0 (2)1.06-0.06
Borgula, Rafał2266MLKS Solec Kuj.21156.0 (9)6.30-0.30
Bugalski, Łukasz2126Baszta Żnin21672.5 (10)4.40-1.90
Bursa, Renata2093Chemik Bydgoszcz20380.5 (1)0.58-0.08
Chrapkowski, Grzegorz2209MLKS Solec Kuj.20746.5 (8)5.441.06
Cichocki, Konrad2115Zryw Włocławek20464.0 (7)4.20-0.20
Dybowski, Rafał1964MKSzach Toruń20612.0 (2)0.741.26
Gawłowski, Robert2031Chemik Bydgoszcz20422.5 (7)3.36-0.86
Górski, Leszek2160Zryw Dąbrówka21112.0 (2)1.140.86
Grabowski, Paweł2241AZS UMK Toruń22011.0 (1)0.560.44
Grochowalski, Paweł2169Zryw Włocławek21414.5 (8)4.320.18
Gryniaków, Jarosław2251Torfarm-64 Toruń21085.5 (7)4.830.67
Heise, Marek2094Centrum Bydgoszcz20391.0 (3)1.74-0.74
Hetman, Radosław2053MDK Nr 1 Bydgoszcz21003.0 (8)3.44-0.44
Hetmański, Waldemar1939Łucznik Żołędowo18920.5 (1)0.57-0.07
Jabłoński, Jerzy2047MCK Aleksandrów Kuj.19110.0 (2)1.36-1.36
Jakubik, Sławomir2075MLKS Solec Kuj.20391.5 (3)1.65-0.15
Jaroch, Paweł2126Almaserv Bydgoszcz22341.0 (3)1.05-0.05
Karpiński, Andrzej1976EMDEK Bydgoszcz20661.5 (6)2.28-0.78
Kiedrowicz, Jan2302Chemik Bydgoszcz21371.0 (1)0.720.28
Kisielewski, Sławomir2048MCK Aleksandrów Kuj.20701.5 (6)2.82-1.32
Klugiewicz, Józef2131OSiR Golub-Dobrzyń21780.0 (1)0.43-0.43
Konieczyński, Piotr2005Baszta Żnin20211.5 (3)1.440.06
Kraiński, Jarosław2052Rotmistrz Grudziądz21780.0 (1)0.33-0.33
Kraiński, Sławomir2201Rotmistrz Grudziądz21261.0 (2)1.20-0.20
Krużyński, Wiesław2148AZS AB Bydgoszcz21564.0 (8)3.920.08
Kubicki, Marek2135Torfarm-64 Toruń20795.0 (7)4.060.94
Kukuła, Paweł2178AZS UMK Toruń21643.0 (4)2.080.92
Kulczyk, Paweł2102MDK Nr 1 Bydgoszcz21712.5 (9)3.60-1.10
Leszczyński, Krzysztof2270Leszczyński Włocławek20501.0 (2)1.56-0.56
Lewandowski, Krzysztof2132Centrum Bydgoszcz20954.5 (7)3.850.65
Lewandowski, Marek1952Torfarm-64 Toruń20481.5 (5)1.85-0.35
Lubicki, Bartosz2142Zryw Włocławek20890.5 (6)3.42-2.92
Łunkiewicz, Dariusz2100MLKS Solec Kuj.20456.0 (7)4.061.94
Maciejewski, Andrzej2345Łączność Bydgoszcz21612.0 (3)2.22-0.22
Masłowski, Tomasz2276Torfarm-64 Toruń21384.5 (7)4.83-0.33
Myzyk, Jan2170Zryw Dąbrówka20203.0 (4)2.800.20
Olędzki, Tomasz2011Almaserv Bydgoszcz21660.0 (2)0.58-0.58
Paprocki, Jarosław2115Torfarm-64 Toruń20665.0 (7)3.991.01
Pawłowski, Sławomir2137Leszczyński Włocławek21292.0 (3)1.530.47
Romanowski, Filip1939MKSzach Toruń20582.0 (4)1.360.64
Rzóska, Kamil2059EMDEK Bydgoszcz21581.5 (3)1.080.42
Schreiber, Łukasz2029Centrum Bydgoszcz20551.0 (3)1.38-0.38
Siwiec, Bartłomiej2242AZS AB Bydgoszcz21662.0 (2)1.200.80
Skowroński, Piotr2074Centrum Bydgoszcz18821.0 (1)0.750.25
Stolarczyk, Adam2130AZS UMK Toruń20111.0 (1)0.660.34
Stoppel, Mariusz2189Centrum Bydgoszcz20013.0 (4)2.960.04
Stuczyński, Andrzej2097Apator Toruń21697.5 (10)4.003.50
Studziński, Tadeusz1882Zryw Dąbrówka20281.5 (4)1.200.30
Szary, Marcin1980Baszta Żnin20811.0 (7)2.52-1.52
Szczepiński, Michał2197Apator Toruń21312.0 (3)1.770.23
Szcześniak, Andrzej2178Rotmistrz Grudziądz22361.0 (2)0.840.16
Szmidt, Przemysław1895EMDEK Bydgoszcz20672.5 (5)1.351.15
Tadych, Agnieszka2038EMDEK Bydgoszcz20930.5 (1)0.420.08
Tarkowski, Michał1892EMDEK Bydgoszcz20301.5 (3)0.930.57
Tokarski, Bartosz1891Apator Toruń20913.0 (7)1.681.32
Tokarski, Łukasz1962Apator Toruń20973.5 (9)2.880.62
Wesołowska, Magdalena2050Chemik Bydgoszcz18820.5 (1)0.72-0.22
Węglarz, Joanna2077Centrum Bydgoszcz20310.5 (3)1.68-1.18
Wiśniewski, Adam2065Łucznik Żołędowo20705.0 (9)4.410.59
Wiśniewski, Przemysław2147Centrum Bydgoszcz21597.0 (10)4.802.20
Wiśniewski, Robert2032Baszta Żnin20742.5 (9)3.96-1.46
Wojtarowicz, Janusz2038Merkury Brodnica20802.5 (5)2.200.30
Woźniak, Marcin2113Chemik Bydgoszcz21686.5 (10)4.202.30
Zembrzuska, Monika2031Chemik Bydgoszcz20412.5 (5)2.450.05
Ziętak, Krzysztof2113Łucznik Żołędowo21653.0 (10)4.30-1.30
Ziółkowski, Dawid2234EMDEK Bydgoszcz21403.0 (8)5.04-2.04
Gołąbiewski, Adam1801AZS AB Bydgoszcz20881.0 (2)0.320.68
Popiołek, Marcin2061EMDEK Bydgoszcz20903.0 (7)3.22-0.22
Szybowicz, Piotr1925AZS AB Bydgoszcz20864.5 (10)2.901.60
Wiśniewska, Monika1816Baszta Żnin21450.0 (3)0.36-0.36
Augustowski, Janusz  Zryw Włocławek20011.5 (4)  1914
Bieluszewski, Henryk  Wisła Nowe20860.5 (6)  1685
Budnik, Kazimierz  Chemik Bydgoszcz21551.0 (3)  2030
Budrewicz, Jan  Kopernik Inowrocław20873.0 (7)  2037
Bultrowicz, Leszek  Gambit Świecie20990.5 (3)  1826
Czarnolewski, Piotr  Kopernik Inowrocław20831.5 (4)  1996
Dahm, Mikołaj  Unia Gniewkowo20422.5 (4)  2055
Domżalski, Dominik  EMDEK Bydgoszcz20061.5 (3)  2006
Grzelak, Jarosław  Unia Gniewkowo21631.5 (11)  1854
Grzelak, Marcin  Unia Gniewkowo20663.0 (6)  2066
Jabłoński, Mirosław  Torfarm-64 Toruń20791.5 (4)  1992
Jahr, Przemysław  Łucznik Żołędowo20840.5 (5)  1718
Jastrzębski, Włodzimierz  AZS AB Bydgoszcz20000.5 (4)  1678
Kamiński, Damian  MLKS Solec Kuj.21061.5 (4)  2019
Kudełka, Janusz  MDK Nr 1 Bydgoszcz20353.0 (8)  1948
Kuliński, Krzysztof  Leszczyński Włocławek20352.0 (4)  2035
Kwiatkowski, Jacek  Kopernik Inowrocław20302.0 (3)  2043
Łętocha, Adam  EMDEK Bydgoszcz20813.5 (7)  2081
Miziuła, Patryk  MDK Nr 1 Bydgoszcz20521.5 (4)  1965
Palacz, Tomasz  Unia Gniewkowo20652.0 (8)  1872
Pawłowski, Paweł  OPP Toruń21310.0 (3)  1132
Pilichowski, Janusz  Unia Gniewkowo20240.5 (3)  1751
Radziejewski, Tomasz  NOK Nakło21770.0 (4)  1178
Rak, Tomasz  Łączność Bydgoszcz21213.0 (3)  2159
Sankiewicz, Grzegorz  Kopernik Grudziądz21953.5 (4)  2233
Smykowski, Mateusz  MKSzach Toruń21700.0 (3)  1171
Sowiński, Artur  Apator Toruń20192.0 (3)  2032
Sworowski, Piotr  AZS AB Bydgoszcz20743.0 (7)  2024
Theuss, Tomasz  Krajna Sępólno Kraj.22180.0 (3)  1219
Windorpski, Jacek  ZS Nr 8 Chojnice21631.5 (3)  2163
Wruck, Wiesław  Myśliwiec Gostycyn20280.5 (3)  1755
Żółkiewicz, Jerzy  Myśliwiec Gostycyn20955.0 (6)  2145
Żurner, Jarosław  Chemik Bydgoszcz20721.5 (5)  1923
  
Ro - ranking zawodnika ocenianego na dzień 01.10.2003
Rs - średni ranking przeciwników z rankingiem FIDE
W - wynik uzyskany
We - wynik oczekiwany
d - różnica pomiędzy wynikiem uzyskanym, a oczekiwanym
   (dla zawodników bez rankingu w rubryce tej podano ranking uzyskany)

Zmianę rankingu wylicza się ze wzoru Rc = d x k

gdzie k jest współczynnikiem rozwoju szachisty i wynosi:

25 - dla zawodników, którzy rozegrali nie więcej niż 30 partii liczonych do rankingu FIDE
15 - dla zawodników, którzy nigdy nie osiągnęli rankingu 2400
10 - dla zadowników, którzy choć raz notowani byli z rankingiem co najmniej 2400

Na przykład:

Andrzej Stuczyński, d = 3.50, Rc = 3.50 x 15 = 52.50 i to jest zysk rankingowy
Tomasz Olędzki, d = (-0.58), Rc = (-0.58)
x 25 = (-14.50) i to jest strata rankingowa