A-klasa
sezon 2004/05
  

I runda
II runda
III runda
IV runda
V runda
14.11.2004
28.11.2004
12.12.2004
09.01.2005
23.01.2005
VI runda
VII runda
VIII runda
IX runda
X runda
06.02.2005
20.02.2005
06.03.2005
20.03.2005
03.04.2005
Wyniki indywidualnePobierz tabelę w systemie kołowym
   12345678910   
1 Kopernik Grudziądz13
3.5
6
2.0
19
6.0
3
2.5
25
3.5
7
2.0
9
4.0
2
1.5
14
3.0
12
3.0
31.07
2 OSiR Golub-Dobrzyń14
4.0
5
6.0
7
6.0
6
3.0
3
4.0
12
2.0
4
4.0
1
4.5
13
3.5
18
6.0
43.01
3 Krajna Sepólno Kraj.15
4.0
8
5.5
12
3.0
1
3.5
2
2.0
6
1.5
7
2.0
4
1.0
25
3.5
19
5.0
31.06
4 Ósemka Chojnice16
3.5
9
5.0
6
2.0
10
5.0
12
1.0
13
4.0
2
2.0
3
5.0
7
4.0
5
4.5
36.04
5 NOK Nakło17
3.5
2
0.0
11
3.5
20
4.5
9
2.5
24
5.0
25
5.0
6
1.5
12
2.5
4
1.5
29.511
6 Wiatrak Bydgoszcz18
6.0
1
4.0
4
4.0
2
3.0
7
2.5
3
4.5
12
2.0
5
4.5
9
4.0
13
4.0
38.52
7 OPP Dom Harcerza Toruń19
3.5
23
6.0
2
0.0
22
5.5
6
3.5
1
4.0
3
4.0
12
2.5
4
2.0
9
2.5
33.55
8 Łuczniczka Bydgoszcz20
3.5
3
0.5
22
3.5
13
2.0
24
2.5
P
3.0
11
2.0
17
2.0
21
3.5
16
3.0
25.521
9 Wieża Więcbork21
4.5
4
1.0
13
3.5
11
3.0
5
3.5
10
3.5
1
2.0
14
3.0
6
2.0
7
3.5
29.510
10 MGOK Mrocza22
1.0
20
4.5
16
6.0
4
1.0
13
2.5
9
2.5
14
2.5
25
2.0
P
3.0
11
2.5
27.517
11 Kopernik II Inowrocław23
3.0
25
3.0
5
2.5
9
3.0
17
3.0
19
2.0
8
4.0
22
3.5
18
2.0
10
3.5
29.512
12 Rotmistrz II Grudziądz24
4.0
22
3.5
3
3.0
25
4.0
4
5.0
2
4.0
6
4.0
7
3.5
5
3.5
1
3.0
37.53
13 Zryw Jeżewo1
2.5
14
3.5
9
2.5
8
4.0
10
3.5
4
2.0
19
4.0
18
3.0
2
2.5
6
2.0
29.513
14 Baszta MOS II Żnin2
2.0
13
2.5
18
4.0
17
2.5
15
4.0
25
2.5
10
3.5
9
3.0
1
3.0
22
2.5
29.514
15 Chemik IV Bydgoszcz3
2.0
16
2.5
20
3.0
19
3.0
14
2.0
21
3.0
24
1.5
P
3.0
17
1.5
23
3.0
24.524
16 Torfarm-64 III Toruń4
2.5
15
3.5
10
0.0
P
3.0
18
2.0
20
4.0
21
2.5
23
3.0
19
1.5
8
3.0
25.023
17 MKSzach II Toruń5
2.5
24
3.0
23
2.5
14
3.5
11
3.0
22
-3
20
3.0
8
4.0
15
4.5
21
4.0
27.018
18 Kasztelan Barcin6
0.0
P
3.0
14
2.0
21
3.5
16
4.0
23
4.5
22
3.5
13
3.0
11
4.0
2
0.0
27.516
19 Merkury II Brodnica7
2.5
21
5.0
1
0.0
15
3.0
22
3.0
11
4.0
13
2.0
24
3.0
16
4.5
3
1.0
28.015
20 Łucznik II Żołędowo8
2.5
10
1.5
15
3.0
5
1.5
P
3.0
16
2.0
17
2.0
21
2.0
23
3.0
25
1.0
21.525
21 Gambit III Świecie9
1.5
19
1.0
P
3.0
18
2.5
23
2.5
15
3.0
16
3.5
20
4.0
8
2.5
17
2.0
25.522
22 Centrum Kultury Łubianka10
5.0
12
2.5
8
2.5
7
0.5
19
3.0
17
4.0
18
2.5
11
2.5
22
4.5
14
3.5
30.59
23 Znicz Gimnazjum Rojewo11
3.0
7
0.0
17
3.5
24
2.5
21
3.5
18
1.5
P
3.0
16
3.0
20
3.0
15
3.0
26.020
24 Wiatrak II Bydgoszcz12
2.0
17
3.0
25
1.5
23
3.5
8
3.5
5
1.0
15
4.5
19
3.0
24
1.5
P
3.0
26.519
25 Ósemka II ChojniceP
3.0
11
3.0
24
4.5
12
2.0
1
2.5
14
3.5
5
1.0
10
4.0
3
2.5
20
5.0
31.08
  
Drużyny OSiR Golub-Dobrzyń i Wiatrak Bydgoszcz zdobyły awansy do ligi okręgowej
w sezonie 2005/06. Gratulujemy !

Zespół Rotmistrza II Grudziądz zagra w barażu o awans z 10. drużyną ligi okręgowej.  
     

12345678910
 OSiR Golub-Dobrzyń4.0
4
10.0
1
16.0
1
19.0
1
23.0
1
25.0
1
29.0
1
33.5
1
37.0
1
43.0
1
 Wiatrak Bydgoszcz6.0
1
10.0
2
14.0
2
17.0
2
19.5
3
24.0
2
26.0
4
30.5
3
34.5
3
38.5
2
 Rotmistrz II Grudziądz4.0
6
7.5
6
10.5
6
14.5
6
19.5
2
23.5
3
27.5
2
31.0
2
34.5
2
37.5
3
 Ósemka Chojnice3.5
8
8.5
5
10.5
7
15.5
4
16.5
7
20.5
5
22.5
7
27.5
5
31.5
4
36.0
4
 OPP Dom Harcerza Toruń3.5
10
9.5
4
9.5
10
15.0
5
18.5
4
22.5
4
26.5
3
29.0
4
31.0
5
33.5
5
 Krajna Sepólno Kraj.4.0
5
9.5
3
12.5
3
16.0
3
18.0
5
19.5
6
21.5
9
22.5
14
26.0
14
31.0
6
 Kopernik Grudziądz3.5
7
5.5
13
11.5
4
14.0
7
17.5
6
19.5
7
23.5
6
25.0
8
28.0
7
31.0
7
 Ósemka II Chojnice3.0
14
6.0
12
10.5
8
12.5
10
15.0
12
18.5
10
19.5
17
23.5
13
26.0
16
31.0
8
 Centrum Kultury Łubianka5.0
2
7.5
8
10.0
9
10.5
17
13.5
18
17.5
15
2.0
15
22.5
16
27.0
12
30.5
9
 Wieża Więcbork4.5
3
5.5
14
9.0
11
12.0
11
15.5
9
19.0
8
21.0
10
24.0
9
26.0
13
29.5
10
 NOK Nakło3.5
9
3.5
22
7.0
19
11.5
12
14.0
15
19.0
9
24.0
5
25.5
6
28.0
6
29.5
11
 Kopernik II Inowrocław3.0
12
6.0
11
8.5
14
11.5
14
14.5
14
16.5
17
20.5
13
24.0
10
26.0
15
29.5
12
 Zryw Jeżewo2.5
15
6.0
9
8.5
12
12.5
9
16.0
8
18.0
11
22.0
8
25.0
7
27.5
9
29.5
13
 Baszta MOS II Żnin2.0
20
4.5
18
8.5
13
11.0
15
15.0
11
17.5
14
21.0
11
24.0
11
27.0
11
29.5
14
 Merkury II Brodnica2.5
18
7.5
7
7.5
17
10.5
16
13.5
17
17.5
12
19.5
16
22.5
15
27.0
10
28.0
15
 Kasztelan Barcin0.0
25
3.0
24
5.0
25
8.5
23
12.5
20
17.0
16
20.5
12
23.5
12
27.5
8
27.5
16
 MGOK Mrocza1.0
24
5.5
15
11.5
5
12.5
8
15.0
10
17.5
13
20.0
14
22.0
18
25.0
17
27.5
17
 MKSzach II Toruń2.5
17
5.5
16
8.0
15
11.5
13
14.5
13
11.5
25
14.5
24
18.5
24
23.0
20
27.0
18
 Wiatrak II Bydgoszcz2.0
22
5.0
17
6.5
22
10.0
19
13.5
16
14.5
21
19.0
18
22.0
17
23.5
18
26.5
19
 Znicz Gimnazjum Rojewo3.0
13
3.0
23
6.5
2
1
9.0
21
12.5
19
14.0
22
17.0
20
20.0
21
23.0
21
26.0
20
 Łuczniczka Bydgoszcz3.5
11
4.0
20
7.5
16
9.5
20
12.0
22
15.0
19
17.0
21
19.0
23
22.5
22
25.5
2
1
 Gambit III Świecie1.5
23
2.5
25
5.5
24
8.0
25
10.5
25
13.5
24
17.0
22
21.0
19
23.5
19
25.5
22
 Torfarm-64 III Toruń2.5
16
6.0
10
6.0
23
9.0
22
11.0
24
15.0
20
17.5
19
20.5
20
22.0
23
25.0
23
 Chemik IV Bydgoszcz2.0
21
4.5
19
7.5
18
10.5
18
12.5
21
15.5
18
17.0
23
20.0
22
21.5
24
24.5
24
 Łucznik II Żołędowo2.5
19
4.0
21
7.0
20
8.5
24
11.5
23
13.5
23
15.5
25
17.5
25
20.5
25
21.5
25