[Strona główna]

DMR KPZSzach 2010/11 - 4 liga

KPZSzach 2010-11-07/2011-04-10
Tempo gry: 90' + 30'' na ruch
Arbiter: IA Ulrich Jahr

Wyniki - runda 10


M-ceNrTyt.Nazwisko ImięRankKlubPkt.
13I++Szmidt, Przemysław2100KSz Gambit Świecie9.0
25IIPietrowska, Iwona1600MKS Chełmża9.0
35ITarczykowska, Monika1800UKS OPP Toruń9.0
42IWalczak, Tadeusz2000LKS Łucznik Żołędowo8.5
54IKuchnio, Przemysław2000KSz Gambit Świecie8.0
65IIISkorupa, Oliwia1400UKS Rotmistrz Grudziądz8.0
71IJanuszewski, Piotr2000UKS Ósemka Chojnice8.0
81IDeżakowski, Przemysław2000LKS Łucznik Żołędowo8.0
93IJanik, Tomasz2000NOK Nakło8.0
103II+Harmata, Marek1800UKS Ósemka Chojnice7.5
112IBieluszewski, Henryk2000M-LKS WISŁA Nowe7.5
123IISobieraj, Mirosław1800PKS Leśny Bydgoszcz7.5
132IISzulgacz, Maciej1800UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz7.5
145II+Kazaniecka, Patrycja1600LZS Wieża Więcbork7.5
151II+Jesse, Jacek1800MGOK Mrocza7.0
161IKról, Sławomir2000PKS Leśny Bydgoszcz7.0
174IIBiałas, Jerzy1800M-G LZS Szubin7.0
182IIWojnarowski, Szymon1800UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz7.0
195IIIWaszkowska, Karolina1400KSz Gambit Świecie7.0
205IIIMajka, Anna1400CK Łubianka7.0
211I+Bieluszewski, Robert2100M-LKS WISŁA Nowe6.5
221IWolański, Michał2000KSN Łuczniczka Bydgoszcz6.5
233IIKarpus, Michał1800UKS Rotmistrz Grudziądz6.5
242IDarowicki, Mariusz2000KSz Gambit Świecie6.5
254IIISławek, Dawid1600LZS Znicz Rojewo6.5
262II+Jahr, Przemysław1800SSz Pocztowiec Bydgoszcz6.5
272IIZwara, Szymon1800UKS OPP Toruń6.0
285IIPiotrowska, Julia1600KSz Gambit Świecie6.0
295IITurzyńska, Grażyna1600UKS Ósemka Chojnice6.0
303IKubiak, Leszek2000M-G LZS Szubin6.0
311IIŻebracki, Tomasz1800UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz6.0
323IILewandowski, Michał1800UKS OPP Toruń6.0
331IWargulec, Dariusz2000M-G LZS Szubin6.0
341IWruck, Wiesław2000GKS Myśliwiec Gostycyn6.0
352IISobkowski, Krzysztof1800BKS Chemik Bydgoszcz6.0
364IIIBajko, Jan1600UKS OPP Toruń6.0
374IIIDwojacki, Jakub1600CK Łubianka6.0
385Gierczak, Oliwia1000LZS Znicz Rojewo6.0
395VTamoń, Agata1100KSz Torfarm-64 Toruń6.0
406IIGołąbiewski, Adam1800AZS UKW Bydgoszcz6.0
411I++Szcześniak, Andrzej2100UKS Rotmistrz Grudziądz5.5
424IIMaliński, Waldemar1800MGOK Mrocza5.5
431IWiśniewski, Jarosław2000NOK Nakło5.5
442IIStasiak, Tomasz1800LZS Wieża Więcbork5.5
451IIJanik, Krystian1800LZS Znicz Rojewo5.5
461ILech, Piotr2000M-G LZS Szubin5.5
473IBassa, Jarosław2000ITS Kopernik Inowrocław5.5
483IIBroszkiewicz, Piotr1800GKS Myśliwiec Gostycyn5.5
494IIBiałkowski, Józef1800LZS Wieża Więcbork5.5
506IJahr, Ulrich2000KSN Łuczniczka Bydgoszcz5.5
514IIIBieluszewski, Łukasz1600M-LKS WISŁA Nowe5.0
524IIStrzyżewski, Adam1800MKS Chełmża5.0
535IIWójcik, Irena1600KSN Łuczniczka Bydgoszcz5.0
545IIKarwowska, Danuta1600M-G LZS Szubin5.0
554IIIStachewicz, Artur1600UKS Ósemka Chojnice5.0
566IIILewandowski, Przemysław1600SSz Pocztowiec Bydgoszcz5.0
572IIBorchardt, Marcin1800UKS Ósemka Chojnice4.5
581IWierzbicki, Sławomir2000MKS Chełmża4.5
592IIIMichalak, Krzysztof1600NOK Nakło4.5
604IIISzcześniak, Zuzanna1400UKS Rotmistrz Grudziądz4.5
611IIKaczmarczyk, Paweł1800ŻTMS Baszta Żnin4.5
621IIWiśniewski, Szymon1800UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz4.5
635IIIŁosińska, Aleksandra1400UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz4.5
645IIIGrzybowska, Aleksandra1400SSz Pocztowiec Bydgoszcz4.5
653IMazur, Stanisław2000LZS Wieża Więcbork4.5
662ISargalski, Andrzej2000KSN Łuczniczka Bydgoszcz4.5
671IIITamoń, Radosław1600KSz Torfarm-64 Toruń4.5
682IIIHarasimowicz, Andrzej1600UKS OPP Toruń4.5
694VRedliński, Roman1200AZS UKW Bydgoszcz4.5
702IISzala, Jan1800LZS Znicz Rojewo4.0
713II+Luchowski, Ferdynand1800M-LKS WISŁA Nowe4.0
722Pasterski, Bogdan1000PKS Leśny Bydgoszcz4.0
732IIRadziejewski, Tomasz1800MGOK Mrocza4.0
741II+Bartuszyński, Czesław1800ITS Kopernik Inowrocław4.0
753IINowak, Dawid1800BKS Chemik Bydgoszcz4.0
762IIMochocki, Przemysław1800M-G LZS Szubin4.0
771kStolarczyk, Adam2200KSz Gambit Świecie4.0
784IISkałecki, Roman1800GKS Myśliwiec Gostycyn4.0
795IIKotulska, Katarzyna1600MGOK Mrocza4.0
804IIIDobosz, Kacper1600UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz4.0
815VCzarkowska, Agnieszka1100UKS OPP Toruń4.0
827IIILisiak, Michał1600ITS Kopernik Inowrocław4.0
835IIIWiniarska, Dominika1400UKS Ósemka Chojnice4.0
846IIŻebracki, Jarosław1800UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz4.0
856IIŻółtański, Grzegorz1800MGOK Mrocza4.0
862IISzygowski, Jakub1800UKS Rotmistrz Grudziądz3.5
872IIKowal, Mieczysław1800MKS Chełmża3.5
881IIRyngwelski, Olaf1800UKS OPP Toruń3.5
892IIIRabęda, Grzegorz1600CK Łubianka3.5
904IIICzaczyk, Kacper1600ŻTMS Baszta Żnin3.5
912IIMajdan, Damian1800ŻTMS Baszta Żnin3.5
922IIIWruck, Włodzimierz1600GKS Myśliwiec Gostycyn3.5
934IIIBalcerek, Gerard1600PKS Leśny Bydgoszcz3.0
943IIBednarkiewicz, Jakub1800UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz3.0
951IIZawada, Andrzej1800BKS Chemik Bydgoszcz3.0
963IIICzarkowski, Tomasz1600UKS OPP Toruń3.0
973II+Jastrzębski, Włodzimierz1800AZS UKW Bydgoszcz3.0
981II+Biegański, Zdzisław1800AZS UKW Bydgoszcz3.0
993IVKroczka, Gromosław1400M-G LZS Szubin3.0
1002IIIZieliński, Adam1600M-G LZS Szubin3.0
1015Samborska-Lis, Maria1000PKS Leśny Bydgoszcz3.0
1021IIKiedrowski, Albin1800UKS Ósemka Chojnice3.0
1032IIBadyra, Wasyl1800KSz Gambit Świecie3.0
1044IVGabryszewski, Hubert1400NOK Nakło3.0
1055VPrzybyszewska, Sandra1100M-G LZS Szubin3.0
1062ISworowski, Piotr2000AZS UKW Bydgoszcz3.0
1074IIITrepkowski, Marek1600BKS Chemik Bydgoszcz3.0
1087IIUrban, Jacek1800KSz Gambit Świecie3.0
1096IŚniadecki, Jerzy2000ŻTMS Baszta Żnin3.0
1107kMarchel, Agnieszka2000SSz Pocztowiec Bydgoszcz3.0
1117IIBłajet, Radosław1800MKS Chełmża3.0
1126kGórski, Leszek2200UKS Ósemka Chojnice3.0
1131IIPiłka, Łukasz1800LZS Wieża Więcbork2.5
1145Rybak, Elżbieta1000M-LKS WISŁA Nowe2.5
1153IISzortyka, Dominik1800UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2.5
1162IIMegger, Dawid1800UKS Ósemka Chojnice2.5
1173IIIKopaczewski, Adam1600KSz Torfarm-64 Toruń2.5
1185IIHumin, Julia1600UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz2.5
1191IJankowski, Wiesław2000CK Łubianka2.5
1203IVAfeld, Michał1400PKS Leśny Bydgoszcz2.5
1213IIRosiński, Kamil1800MGOK Mrocza2.5
1224IIJurkiewicz, Kazimierz1800PKS Leśny Bydgoszcz2.5
1234IVZieliński, Michał1400M-G LZS Szubin2.5
1247IIWinkler, Bogdan1800LZS Wieża Więcbork2.5
1251IHetmański, Waldemar2000SSz Pocztowiec Bydgoszcz2.5
1263IIGrubecki, Marek1800MKS Chełmża2.5
1273IIJankowski, Dawid1800ŻTMS Baszta Żnin2.5
1287ICzapiewski, Waldemar2000UKS Ósemka Chojnice2.5
1293IISzałek, Jakub1800SSz Pocztowiec Bydgoszcz2.0
1304IISkiera, Edward1800KSN Łuczniczka Bydgoszcz2.0
1314IIIChmielewski, Andrzej1600LKS Łucznik Żołędowo2.0
1324IIOsiński, Krystian1800ITS Kopernik Inowrocław2.0
1335IIIKaczmarczyk, Iwona1400ŻTMS Baszta Żnin2.0
1343IIIŁakomiec, Robert1600LZS Znicz Rojewo2.0
1354VMajchrzak, Wojciech1200SSz Pocztowiec Bydgoszcz2.0
1366IISzynwelski, Ryszard1800BKS Chemik Bydgoszcz2.0
1372IILisiak, Rafał1800ITS Kopernik Inowrocław2.0
1384IVPastewski, Bartosz1400KSz Gambit Świecie2.0
1398IIIPiórkowski, Wojciech1600CK Łubianka2.0
1406IINoworacki, Kajetan1800CK Łubianka2.0
1415Malicka, Oliwia1000BKS Chemik Bydgoszcz2.0
1423IWyrzykowski, Józef2000KSN Łuczniczka Bydgoszcz1.5
1433IIIDwojacki, Grzegorz1600CK Łubianka1.5
1444IIMałek, Paulina1600UKS Ósemka Chojnice1.5
1454IVSakrajda, Jan1400KSz Torfarm-64 Toruń1.5
1466IVMarzec, Konrad1400UKS OPP Toruń1.5
1476IIIMichalak, Jacek1600NOK Nakło1.5
1486IIKadukowski, Paweł1800M-G LZS Szubin1.5
1496ICzapiewski, Waldemar2000UKS Ósemka Chojnice1.5
1506IIRadtke, Łukasz1800MKS Chełmża1.5
1517IIISławek, Katarzyna1400LZS Znicz Rojewo1.5
1523IIIPiechota, Stanisław1600LKS Łucznik Żołędowo1.0
1535Wiśniewska, Weronika1000NOK Nakło1.0
1544IVMusiał, Adam1400UKS OPP Toruń1.0
1551IVKępski, Artur1400PKS Leśny Bydgoszcz1.0
1563IIIWąsowski, Jakub1600KSz Gambit Świecie1.0
1572IIISakrajda, Piotr1600KSz Torfarm-64 Toruń1.0
1586IVKalinowski, Jakub1400KSz Torfarm-64 Toruń1.0
1598IVPaliwoda, Borys1400ŻTMS Baszta Żnin1.0
1603IIIGrela, Jeremiasz1600UKS Ósemka Chojnice1.0
1617IIKrupecka-Czarkowska, Danuta1600BKS Chemik Bydgoszcz1.0
16212IIMajdziński, Michał1800UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz1.0
1639Rabęda, Magdalena1000CK Łubianka1.0
1646IIBultrowicz, Leszek1800KSz Gambit Świecie1.0
1657IISzulgacz, Andrzej1800UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz1.0
1666I++Żółkiewicz, Jerzy2100GKS Myśliwiec Gostycyn1.0
1679IVGrabowski, Paweł1400UKS OPP Toruń1.0
1687IIIMichalski, Daniel1600UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz1.0
1696IIIGrzona, Tomasz1600KSz Gambit Świecie1.0
1708IIBaranek, Michał1800KSz Gambit Świecie1.0
17110IVKmuk, Anna1250UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz1.0
1726IIMajewski, Walerian1800ITS Kopernik Inowrocław1.0
1738IIIFennert-Osińska, Dorota1400ITS Kopernik Inowrocław1.0
1746IIKadukowski, Paweł1800M-G LZS Szubin1.0
1751IIIPastewski, Fabian1600KSz Gambit Świecie0.5
1764IIIProczek, Mateusz1600UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz0.5
1777IIMajdan, Zygmunt1800ŻTMS Baszta Żnin0.5
1787IOlejnik, Bernard2000KSN Łuczniczka Bydgoszcz0.5
1797IVKotulski, Michał1400MGOK Mrocza0.5
1806IIIDróbka, Andrzej1600PKS Leśny Bydgoszcz0.5
1818IIIGrzona, Tomasz1600KSz Gambit Świecie0.5
1818IIIBorowiak, Karol1600UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz0.5
1836IIIKwiatkowski, Jakub1600UKS OPP Toruń0.5
1847IIJanta-Lipiński, Mateusz1800UKS Ósemka Chojnice0.5
1852IVCzekalski, Paweł1400PKS Leśny Bydgoszcz0.0
1861IIBenetkiewicz, Paweł1800UKS OPP Toruń0.0
1875Klonowska, Agnieszka1000ITS Kopernik Inowrocław0.0
1885Nitka, Martyna1000GKS Myśliwiec Gostycyn0.0
1896IVGierczak, Bartosz1400LZS Znicz Rojewo0.0
1905Vacat1000AZS UKW Bydgoszcz0.0
1915Vacat10000.0
1925Vacat10000.0
1937IVStolecki, Tomasz1400M-G LZS Szubin0.0
1948Vacat10000.0
1958IIICabaj, Marcin1600UKS Ósemka Chojnice0.0
19610IVKarulski, Wojciech1400KSz Gambit Świecie0.0
1978IIIWnuk, Dorota1400LZS Wieża Więcbork0.0
1987IIGodlewski, Adam1800CK Łubianka0.0
1989IIGaszkowski, Marek1800KSz Gambit Świecie0.0
2006IIKazaniecki, Patryk1800LZS Wieża Więcbork0.0
2007IVMarzec, Konrad1400UKS OPP Toruń0.0
2008IIBrzezińska, Katarzyna1600MKS Chełmża0.0
2036IIIChałas, Dawid1600UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz0.0
2037IIBaranek, Michał1800KSz Gambit Świecie0.0
2056IIIStobbe, Patryk1600UKS Rotmistrz Grudziądz0.0
2057IVWodzyński, Tomasz1400KSz Torfarm-64 Toruń0.0
2077IVPurat, Andrzej1400AZS UKW Bydgoszcz0.0
20711VMałkiewicz, Anna1100UKS OPP Toruń0.0
2099IIIGudell, Emilia1400UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz0.0
2108IVBajko, Adam1400UKS OPP Toruń0.0
21011IVSzymańska, Emilia1250UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz0.0
2129VTurzyńska, Damroka1100UKS Ósemka Chojnice0.0
21210IVCzarkowski, Jerzy1400UKS OPP Toruń0.0
2148Vacat1000SSz Pocztowiec Bydgoszcz0.0
2157IMMaciejewski, Andrzej2400NOK Nakło0.0
2168Kaźmierski, Przemysław1000LZS Znicz Rojewo0.0

ChessArbiter Pro (v.4.20) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/
Lic:0405 Właściciel: Przemysław Jahr