Klasa A grupa I sezon 1998/99 - tabela po zakończeniu rozgrywek grupowych:
 
1Myśliwiec Gostycyn33
2Wisła II Nowe31.5
3Zryw Jeżewo24
4MGOK Mrocza23.5
5Łucznik I Żołędowo21
6Gambit III Świecie17
7Łucznik II Żołędowo11.5
8Gambit IV Świecie6.5

FINAŁ A:

Zryw - Myśliwiec2 : 4
MGOK - Wisła II0.5:5.5
Wisła II - Myśliwiec4 : 2
MGOK - Zryw1 : 5
Myśliwiec - MGOK6 : 0
Zryw - Wisła II1.5:4.5

Klasyfikacja końcowa:

 
1. Wisła II Nowe45.5
2. Myśliwiec Gostycyn45
3. Zryw Jeżewo32
4. MGOK Mrocza25.5

FINAŁ B:

Klasyfikacja końcowa:

 
5. Łucznik I Żołędowo34
6. Gambit III Świecie27.5
7. Łucznik II Żołędowo18
8. Gambit IV Świecie12.5

WYNIKI INDYWIDUALNE

Wisła II Nowe: Robert BIELUSZEWSKI 3/5, Henryk BIELUSZEWSKI 6.5/11, Artur SINKIEWICZ 7/8, Tomasz MALINOWSKI 8/9, Marek CHYŁA 8/10, Joanna WASIELEWSKA 1.5/4, Andrzej KŁOS 5.5/7, Justyna ZIELASKOWSKA 5/6, Maciej PREDELA 1/2, Ferdynand LUCHOWSKI 1/2, Leszek ZIELASKOWSKI 0.5 /1

Myśliwiec Gostycyn: Jerzy ŻÓŁKIEWICZ 9/11, Wiesław WRUCK 8/11, Mirosław MYK 8.5/11, Roman SKAŁECKI 6.5/8, Piotr BROSZKIEWICZ 5/6, Elżbieta MYK 6.5/9, Leszek NURCZYŃSKI 6.5/8

Zryw Jeżewo: Jarosław SZUBARGA 0.5/1, Dariusz KNOFF 3.5/6, Grzegorz OLSZEWSKI 4/8, Aleksander OPOLSKI 5/10, Iwona SZYMAŃSKA 10/10, Łukasz ZIELIŃSKI 5.5/10, Joanna STRYSIK 2/5, Piotr WRYCZA 1/2, Jarosław STULIGROSZ 0/3, Michał SZUBARGA 1/5

MGOK Mrocza: Jacek JESSE 4.5/6, Edward KULSKI 2.5/10, Tomasz RADZIEJEWSKI 3/7, Rafał MŁYNARCZYK 0/1, Mirosław KOZIELSKI 2/9, Karolina RADZIEJEWSKA 4/8, Krystian KULSKI 3/7, Kamil ROSIŃSKI 4/6, Tomasz ILNICKI 2/3

Łucznik Żołędowo: Przemysław JAHR 7/10, Tadeusz WALCZAK 7/10, Ulrich JAHR 8/9, Marcin KONOPCZYŃSKI 2.5/9, Marek STAŚKOWSKI 5/10, Magdalena WALCZAK 4.5/10, Bartosz JEZIOROWSKI 0/3

Gambit III Świecie: Jacek URBAN 1.5/8, Jerzy KOSZOWSKI 6.5/10, Grzegorz SITNIEWSKI 5/10, Adam STAŃCZAK 1/5, Wiki RYBUS 3/10, Marika KOSZOWSKA 5.5/6, Michał BOROCH 5.5/8

Łucznik II Żołędowo: Jan KONOPCZYŃSKI 0.5/10, Janusz JUSZCZAK 0.5/2, Andrzej CHMIELEWSKI 4/9, Stanisław PIECHOTA 5/10, Wiesław KANABAJ 5.5/8, Sebastian DOLATOWSKI 0/2, Daria MALAK 1.5/5, Krzysztof WOJTYNOWSKI 0.5/4, Jakub MALAK 0/1, Zdzisław BARSKI 1/2

Gambit IV Świecie: Jerzy BETKA 3/5, Zbigniew KŁOSOWSKI 1/9, Janusz ŁUKOMSKI 0/10, Łukasz MATUS 0.5/5, Natalia KŁOSOWSKA 0/5, Jacek PRILL 3/6, Manuel SOKOŁOWSKI 1/6, Artur WALENCZYKOWSKI 1/8, Marek CZERWIŃSKI 1/1, Anna ŁUKOMSKA 0/5, Iwona FRANK 2/2