Rezultaty meczowe w A klasie w sezonie 2000/2001

| R 1 | R 2 | R 3 | R 4 | R 5 | R 6 | R 7 | R 8 | R 9 | R 10 | R 11 | R 12 | R 13 | R 14 |


RUNDA 1

EMDEK II BYDGOSZCZ - KASZTELAN BARCIN
 3 - 3

Popiołek, Marcin            remis    Popielarz, Marian      
Jaroch, Paweł               0 : 1    Nowicki, Ryszard       
Szmidt, Przemysław          1 : 0    Juniewicz, Jan         
Domżalski, Dominik          remis    Kowalczyk, Józef       
Sosiński, Mateusz           1 : 0    Kaliński, Konrad       
Stypczyńska, Anna           0 : 1    Kalińska, Agnieszka    

CENTRUM III BYDGOSZCZ - NOK NAKŁO
 5 - 1

Paliwoda, Marek             1 : 0    Rydzyński, Grzegorz    
Dygajtis, Witold            1 : 0    Woźniak, Janusz        
Starzyński, Waldemar        0 : 1    Janik, Krystian        
Sarnecki, Roman             1 : 0    Kwaśniewski, Krzysztof 
Sobczyk, Grzegorz           1 : 0    Janik, Tomasz          
Kapała, Joanna              1 : 0    Tomczyk, Ewelina       

BASZTA II ŻNIN - ŁUCZNIK II ŻOŁĘDOWO
 6 - 0

Majdan, Zygmunt             1 : 0    Konopczyński, Jan      
Wiśniewski, Robert          1 : 0    Piechota, Stanisław    
Majdan, Damian              1 : 0    Chmielewski, Andrzej   
Jankowski, Dawid            1 : 0    Staśkowski, Marek      
Rynarzewski, Piotr          1 : 0    Barski, Zdzisław       
Adamska, Agnieszka          + : -    Walczak, Magdalena     

GRYF BYDGOSZCZ - ZRYW II WŁOCŁAWEK
 2.5 - 3.5

Sargalski, Andrzej          1 : 0    Lubicki, Bartosz       
Olejnik, Bernard            0 : 1    Domowicz, Konrad       
Wyrzykowski, Józef          0 : 1    Dąbrowski, Tadeusz     
Krzyżaniak, Jan             1 : 0    Korpalski, Stanisław   
Wyrzykowski, Stanisław      remis    Matusiak, Maciej       
Wójcik, Irena               0 : 1    Domowicz, Klaudia      

KOPERNIK II INOWROCŁAW - TORFARM-64 III TORUŃ
 1.5 - 4.5

Majewski, Walerian          0 : 1    Lewandowski, Marek     
Osiński, Krystian           0 : 1    Grzęda, Artur          
Borzęcki, Adam              remis    Leszczyński, Maciej    
Bartuszyński, Czesław       1 : 0    Politowski, Robert     
Kamelski, Piotr             0 : 1    Grabowski, Marek       
Grzybek, Waleria            0 : 1    Żuchelkowska, Anna     

UNIA II GNIEWKOWO - BDK BRODNICA
 3 - 3

Dahm, Mikołaj               0 : 1    Kołodziejski, Marcin   
Włodarski, Mirosław         0 : 1    Faderewski, Piotr      
Grzelak, Jarosław           1 : 0    Marchlewicz, Karol     
Grzelak, Marcin             1 : 0    Kaniecki, Mariusz      
Pilichowski, Janusz         1 : 0    Marchlewicz, Kamil     
Pilichowska, Małgorzata     - : +    Marchlewicz, Iwona     

MLKS II SOLEC KUJ. - ALMASERV BYDGOSZCZ
 4 - 2

Jakubik, Sławomir           1 : 0    Olędzki, Tomasz        
Kowalewski, Przemysław      1 : 0    Olędzki, Adam          
Osielski, Karol             0 : 1    Jaroch, Karol          
Popławski, Ryszard          0 : 1    Łapiński, Mateusz      
Łukaszewicz, Katarzyna      1 : 0    Olędzki, Ryszard       
Gładki, Kamila              1 : 0    Pawłowska, Anna        

ZRYW JEŻEWO - WIATRAK BYDGOSZCZ
 6 - 0

Chyła, Marek                + : -    Sieracki, Paweł        
Zieliński, Łukasz           1 : 0    Szwed, Dawid           
Opolski, Aleksander         1 : 0    Ostafin, Rafał         
Olszewski, Grzegorz         1 : 0    Głowacki, Maciej       
Szubarga, Michał            1 : 0    Napierała, Jerzy       
Szymańska, Iwona            1 : 0    Głowacka, Katarzyna    

MDK Nr 1 II BYDGOSZCZ - GAMBIT III ŚWIECIE
 4.5 - 1.5

Bursa, Renata               remis    Urban, Jacek           
Stefański, Rafał            1 : 0    Bultrowicz, Leszek     
Wesołowska, Magdalena       remis    Betka, Jerzy           
Kudełka, Janusz             1 : 0    Sitniewski, Grzegorz   
Przybylska, Monika          remis    Rybus, Wiki            
Wesołowska, Edyta           1 : 0    Sadłowska, Agnieszka   

RUNDA 2

NOK NAKŁO - BASZTA II ŻNIN
 4.5 - 1.5

Rydzyński, Grzegorz         1 : 0    Majdan, Zygmunt        
Woźniak, Janusz             remis    Wiśniewski, Robert     
Wiśniewski, Jarosław        0 : 1    Majdan, Damian         
Janik, Krystian             1 : 0    Jankowski, Dawid       
Kwaśniewski, Krzysztof      1 : 0    Rynarzewski, Piotr     
Nawrocka, Agata             1 : 0    Majdan, Marta          

KASZTELAN BARCIN - CENTRUM III BYDGOSZCZ
 1 - 5

Popielarz, Marian           0 : 1    Paliwoda, Marek        
Nowicki, Ryszard            0 : 1    Dygajtis, Witold       
Błażejczak, Marian          0 : 1    Starzyński, Waldemar   
Juniewicz, Jan              0 : 1    Sarnecki, Roman        
Kowalczyk, Józef            0 : 1    Sobczyk, Grzegorz      
Kalińska, Agnieszka         1 : 0    Kapała, Joanna         

MGOK MROCZA - EMDEK II BYDGOSZCZ
 2.5 - 3.5

Jesse, Jacek                1 : 0    Popiołek, Marcin       
Łopiński, Zygfryd           remis    Jaroch, Paweł          
Radziejewski, Tomasz        0 : 1    Szmidt, Przemysław     
Rosiński, Kamil             remis    Domżalski, Dominik     
Kozielski, Mirosław         remis    Sosiński, Mateusz      
Kotulska, Katarzyna         0 : 1    Stypczyńska, Anna      

TORFARM-64 III TORUŃ - UNIA II GNIEWKOWO
 6 - 0

Lewandowski, Marek          1 : 0    Dahm, Mikołaj          
Wierzbicki, Sławomir        1 : 0    Włodarski, Mirosław    
Grzęda, Artur               1 : 0    Maciejewski, Mieczysław
Leszczyński, Maciej         1 : 0    Grzelak, Marcin        
Grabowski, Marek            1 : 0    Pilichowski, Janusz    
Żuchelkowska, Anna          + : -    Pilichowska, Małgorzata

ZRYW II WŁOCŁAWEK - KOPERNIK II INOWROCŁAW
 3.5 - 2.5

Lubicki, Bartosz            1 : 0    Majewski, Walerian     
Domowicz, Konrad            remis    Osiński, Krystian      
Dąbrowski, Tadeusz          0 : 1    Borzęcki, Adam         
Korpalski, Stanisław        0 : 1    Bartuszyński, Czesław  
Matusiak, Maciej            1 : 0    Kamelski, Piotr        
Domowicz, Klaudia           1 : 0    Grzybek, Waleria       

CHEMIK II BYDGOSZCZ - GRYF BYDGOSZCZ
 2 - 4

Banasiak, Jan               0 : 1    Sargalski, Andrzej     
Budnik, Kazimierz           0 : 1    Wyrzykowski, Józef     
Kurkierewicz, Tomasz        1 : 0    Krzyżaniak, Jan        
Bagiński, Paweł             1 : 0    Skiera, Edward         
Szeląg, Marek               0 : 1    Wyrzykowski, Stanisław 
Zawistowska, Joanna         0 : 1    Wójcik, Irena          

WIATRAK BYDGOSZCZ - MDK Nr 1 II BYDGOSZCZ
 0.5 - 5.5

Szwed, Dawid                0 : 1    Bursa, Renata          
Ostafin, Rafał              remis    Stefański, Rafał       
Głowacki, Maciej            0 : 1    Wesołowska, Magdalena  
Napierała, Jerzy            0 : 1    Kudełka, Janusz        
Żmijewski, Bogumił          0 : 1    Przybylska, Monika     
Głowacka, Katarzyna         0 : 1    Wesołowska, Edyta      

ALMASERV BYDGOSZCZ - ZRYW JEŻEWO
 0.5 - 5.5

Olędzki, Tomasz             0 : 1    Chyła, Marek           
Olędzki, Adam               0 : 1    Zieliński, Łukasz      
Jaroch, Karol               0 : 1    Olszewski, Grzegorz    
Łapiński, Mateusz           0 : 1    Szubarga, Michał       
Olędzki, Ryszard            remis    Strysik, Jakub         
Wesołowska, Alicja          0 : 1    Szymańska, Iwona       

AZS AB II BYDGOSZCZ - MLKS II SOLEC KUJ.
 4 - 2

Biegański, Zdzisław         1 : 0    Kowalewski, Przemysław 
Jastrzębski, Włodzimierz    1 : 0    Osielski, Karol        
Szybowicz, Piotr            1 : 0    Janczur, Jerzy         
Szreder, Tomasz             0 : 1    Dziubek, Agnieszka     
Gałązka, Filip              1 : 0    Łukaszewicz, Katarzyna 
Szybowicz, Anna             0 : 1    Gładki, Kamila         

RUNDA 3

CENTRUM III BYDGOSZCZ - MGOK MROCZA
4.5 - 1.5

Paliwoda, Marek            1 : 0    Jesse, Jacek           
Dygajtis, Witold           1 : 0    Łopiński, Zygfryd      
Starzyński, Waldemar       0 : 1    Radziejewski, Tomasz   
Sarnecki, Roman            remis    Rosiński, Kamil        
Sobczyk, Grzegorz          1 : 0    Kozielski, Mirosław    
Lewandowska, Krystyna      1 : 0    Kotulska, Katarzyna    

BASZTA II ŻNIN - KASZTELAN BARCIN
3 - 3

Majdan, Zygmunt            0 : 1    Popielarz, Marian      
Wiśniewski, Robert         1 : 0    Nowicki, Ryszard       
Majdan, Damian             1 : 0    Błażejczak, Marian     
Jankowski, Dawid           0 : 1    Juniewicz, Jan         
Rynarzewski, Piotr         1 : 0    Kowalczyk, Józef       
Adamska, Agnieszka         0 : 1    Kalińska, Agnieszka    

ŁUCZNIK II ŻOŁĘDOWO - NOK NAKŁO
2 - 4

Kanabaj, Wiesław           1 : 0    Rydzyński, Grzegorz    
Piechota, Stanisław        0 : 1    Woźniak, Janusz        
Chmielewski, Andrzej       0 : 1    Wiśniewski, Jarosław   
Staśkowski, Marek          0 : 1    Janik, Krystian        
Barski, Zdzisław           1 : 0    Kwaśniewski, Krzysztof 
Malak, Daria               0 : 1    Nawrocka, Agata        

ZRYW JEŻEWO - AZS AB II BYDGOSZCZ
4 - 2

Chyła, Marek               1 : 0    Biegański, Zdzisław    
 Knoff, Dariusz             - : +    Jastrzębski, Włodzimierz
Szubarga, Jarosław         - : +    Szybowicz, Piotr       
Zieliński, Łukasz          1 : 0    Szreder, Tomasz        
Opolski, Aleksander        1 : 0    Gałązka, Filip         
Szymańska, Iwona           1 : 0    Szybowicz, Anna        

KOPERNIK II INOWROCŁAW - CHEMIK II BYDGOSZCZ
4 - 2

Majewski, Walerian         1 : 0    Budnik, Kazimierz      
Osiński, Krystian          0 : 1    Kurkierewicz, Tomasz   
Borzęcki, Adam             remis    Żurner, Jarosław       
Bartuszyński, Czesław      1 : 0    Bagiński, Paweł        
Kamelski, Piotr            remis    Szynwelski, Ryszard    
Grzybek, Waleria           + : -    Zawistowska, Joanna    

UNIA II GNIEWKOWO - ZRYW II WŁOCŁAWEK
2 - 4

Dahm, Mikołaj              0 : 1    Lubicki, Bartosz       
Maciejewski, Mieczysław    0 : 1    Domowicz, Konrad       
Hałas, Stefan              0 : 1    Dąbrowski, Tadeusz     
Niemiec, Kazimierz         1 : 0    Korpalski, Stanisław   
Pilichowski, Janusz        1 : 0    Matusiak, Maciej       
Pilichowska, Małgorzata    - : +    Domowicz, Klaudia      

GAMBIT III ŚWIECIE - WIATRAK BYDGOSZCZ
3.5 - 2.5

Urban, Jacek               1 : 0    Sieracki, Paweł        
Bultrowicz, Leszek         0 : 1    Szwed, Dawid           
Koszowski, Jerzy           1 : 0    Napierała, Jerzy       
Sitniewski, Grzegorz       remis    Żmijewski, Bogumił     
Gaszkowski, Marek          1 : 0    Rogalla, Janusz        
Sadłowska, Agnieszka       0 : 1    Głowacka, Katarzyna    

BDK BRODNICA - TORFARM-64 III TORUŃ
1 - 5

Kołodziejski, Marcin       0 : 1    Lewandowski, Marek     
Faderewski, Piotr          0 : 1    Grzęda, Artur          
Marchlewicz, Karol         0 : 1    Leszczyński, Maciej    
Kaniecki, Mariusz          0 : 1    Grabowski, Marek       
Marchlewicz, Kamil         0 : 1    Branicki, Sławomir     
Marchlewicz, Iwona         1 : 0    Żuchelkowska, Anna     

MDK Nr 1 II BYDGOSZCZ - ALMASERV BYDGOSZCZ
3.5 - 2.5

Bursa, Renata              1 : 0    Olędzki, Tomasz        
Stefański, Rafał           = : =    Olędzki, Adam          
Wesołowska, Magdalena      0 : 1    Jaroch, Karol          
Kudełka, Janusz            0 : 1    Łapiński, Mateusz      
Przybylska, Monika         1 : 0    Tarkowski, Michał      
Wesołowska, Edyta          1 : 0    Wesołowska, Alicja     

RUNDA 4

EMDEK II BYDGOSZCZ - CENTRUM III BYDGOSZCZ
  1.5 - 4.5

Popiołek, Marcin             0 : 1    Paliwoda, Marek        
Jaroch, Paweł                0 : 1    Dygajtis, Witold       
Szmidt, Przemysław           0 : 1    Sarnecki, Roman        
Domżalski, Dominik           0 : 1    Sobczyk, Grzegorz      
Sosiński, Mateusz            remis    Musiał, Marian         
Stypczyńska, Anna            1 : 0    Kapała, Joanna         

AZS AB II BYDGOSZCZ - MDK Nr 1 II BYDGOSZCZ
  2 - 4

Biegański, Zdzisław          0 : 1    Bursa, Renata          
Jastrzębski, Włodzimierz     1 : 0    Stefański, Rafał       
Szybowicz, Piotr             1 : 0    Wesołowska, Magdalena  
Szreder, Tomasz              0 : 1    Kudełka, Janusz        
Gałązka, Filip               0 : 1    Przybylska, Monika     
Szybowicz, Anna              0 : 1    Wesołowska, Edyta      

MGOK MROCZA - BASZTA II ŻNIN
  5 - 1

Jesse, Jacek                 1 : 0    Majdan, Zygmunt        
Radziejewski, Tomasz         1 : 0    Wiśniewski, Robert     
Rosiński, Kamil              0 : 1    Majdan, Damian         
Kozielski, Mirosław          1 : 0    Jankowski, Dawid       
Kulski, Edward               1 : 0    Rynarzewski, Piotr     
Kotulska, Katarzyna          1 : 0    Majdan, Marta          

GRYF BYDGOSZCZ - KOPERNIK II INOWROCŁAW
  3 - 3

Sargalski, Andrzej           0 : 1    Majewski, Walerian     
Olejnik, Bernard             remis    Borzęcki, Adam         
Wyrzykowski, Józef           0 : 1    Bartuszyński, Czesław  
Skiera, Edward               remis    Kamelski, Piotr        
Wyrzykowski, Stanisław       1 : 0    Borzęcki, Piotr        
Wójcik, Irena                1 : 0    Grzybek, Waleria       

KASZTELAN BARCIN - ŁUCZNIK II ŻOŁĘDOWO
  6 - 0 vo

Popielarz, Marian            + : -    Konopczyński, Jan      
Nowicki, Ryszard             + : -    Kanabaj, Wiesław       
Błażejczak, Marian           + : -    Piechota, Stanisław    
Juniewicz, Jan               + : -    Chmielewski, Andrzej   
Kowalczyk, Józef             + : -    Staśkowski, Marek      
Kalińska, Agnieszka          + : -    Walczak, Magdalena     

ALMASERV BYDGOSZCZ - GAMBIT III ŚWIECIE
  4 - 2

Olędzki, Tomasz              1 : 0    Urban, Jacek           
Olędzki, Adam                0 : 1    Bultrowicz, Leszek     
Jaroch, Karol                1 : 0    Koszowski, Jerzy       
Łapiński, Mateusz            1 : 0    Sitniewski, Grzegorz   
Olędzki, Ryszard             0 : 1    Gaszkowski, Marek      
Wesołowska, Alicja           + : -    Sadłowska, Agnieszka   

CHEMIK II BYDGOSZCZ - UNIA II GNIEWKOWO
  4.5 - 1.5

Budnik, Kazimierz            0 : 1    Dahm, Mikołaj          
Kurkierewicz, Tomasz         1 : 0    Włodarski, Mirosław    
Żurner, Jarosław             remis    Maciejewski, Mieczysław
Bagiński, Paweł              + : -    Hałas, Stefan          
Szynwelski, Ryszard          1 : 0    Pilichowski, Janusz    
Dydyńska, Urszula            + : -    Pilichowska, Małgorzata

MLKS II SOLEC KUJ. - ZRYW JEŻEWO
  3 - 3

Jakubik, Sławomir            1 : 0    Chyła, Marek           
Kowalewski, Przemysław       + : -    Knoff, Dariusz         
Osielski, Karol              1 : 0    Zieliński, Łukasz      
Popławski, Ryszard           0 : 1    Olszewski, Grzegorz    
Kamiński, Damian             0 : 1    Szubarga, Michał       
Gładki, Kamila               0 : 1    Szymańska, Iwona       

ZRYW II WŁOCŁAWEK - BDK BRODNICA
  4.5 - 1.5

Lubicki, Bartosz             0 : 1    Faderewski, Piotr      
Domowicz, Konrad             1 : 0    Marchlewicz, Karol     
Dąbrowski, Tadeusz           1 : 0    Kaniecki, Mariusz      
Korpalski, Stanisław         1 : 0    Marchlewicz, Kamil     
Matusiak, Maciej             1 : 0    Marchlewicz, Damian    
Domowicz, Klaudia            remis    Marchlewicz, Iwona     

RUNDA 5

BASZTA II ŻNIN - EMDEK II BYDGOSZCZ
3 - 3

Majdan, Zygmunt            1 : 0    Popiołek, Marcin       
 Wiśniewski, Robert         0 : 1    Jaroch, Paweł           
 Majdan, Damian             remis    Szmidt, Przemysław      
 Jankowski, Dawid           remis    Domżalski, Dominik      
 Marciniak, Józef           1 : 0    Sosiński, Mateusz       
 Adamska, Agnieszka         0 : 1    Stypczyńska, Anna       

ŁUCZNIK II ŻOŁĘDOWO - MGOK MROCZA
0.5 - 5.5

 Kanabaj, Wiesław           0 : 1    Jesse, Jacek            
 Piechota, Stanisław        0 : 1    Łopiński, Zygfryd       
 Chmielewski, Andrzej       0 : 1    Kozielski, Mirosław     
 Staśkowski, Marek          remis    Kulski, Edward          
 Barski, Zdzisław           0 : 1    Ilnicki, Tomasz         
 Malak, Daria               0 : 1    Kotulska, Katarzyna     

NOK NAKŁO - KASZTELAN BARCIN
2 - 4

 Rydzyński, Grzegorz        0 : 1    Popielarz, Marian       
 Woźniak, Janusz            0 : 1    Nowicki, Ryszard        
 Wiśniewski, Jarosław       1 : 0    Juniewicz, Jan          
 Janik, Krystian            0 : 1    Kowalczyk, Józef        
 Kwaśniewski, Krzysztof     0 : 1    Dembski, Tomasz         
 Nawrocka, Agata            1 : 0    Kalińska, Agnieszka     

UNIA II GNIEWKOWO - GRYF BYDGOSZCZ
0 - 6

 Dahm, Mikołaj              0 : 1    Sargalski, Andrzej      
 Włodarski, Mirosław        0 : 1    Olejnik, Bernard        
 Hałas, Stefan              0 : 1    Wyrzykowski, Józef      
 Grzelak, Marcin            0 : 1    Skiera, Edward          
 Pilichowski, Janusz        0 : 1    Janczukowicz, Zbigniew  
 Pilichowska, Małgorzata    - : +    Wójcik, Irena           

BDK BRODNICA - CHEMIK II BYDGOSZCZ
4 - 2

 Faderewski, Piotr          1 : 0    Budnik, Kazimierz       
 Marchlewicz, Karol         1 : 0    Kurkierewicz, Tomasz    
 Marchlewicz, Kamil         0 : 1    Żurner, Jarosław        
 Szczawiński, Sebastian     1 : 0    Bagiński, Paweł         
 Szczawiński, Błażej        0 : 1    Szeląg, Marek           
 Marchlewicz, Iwona         1 : 0    Zawistowska, Joanna     

TORFARM-64 III TORUŃ - ZRYW II WŁOCŁAWEK
5 - 1

 Lewandowski, Marek         1 : 0    Lubicki, Bartosz        
 Wierzbicki, Sławomir       1 : 0    Domowicz, Konrad        
 Grzęda, Artur              1 : 0    Dąbrowski, Tadeusz      
 Leszczyński, Maciej        1 : 0    Korpalski, Stanisław    
 Politowski, Robert         1 : 0    Matusiak, Maciej        
 Żuchelkowska, Anna         0 : 1    Domowicz, Klaudia       

MDK Nr 1 II BYDGOSZCZ - MLKS II SOLEC KUJ.
3.5 - 2.5

 Stefański, Rafał           remis    Kowalewski, Przemysław  
 Wesołowska, Magdalena      remis    Osielski, Karol         
 Przybylska, Monika         1 : 0    Janczur, Jerzy          
 Różyński, Grzegorz         0 : 1    Kamiński, Damian        
 Zając, Magdalena           remis    Gładki, Mariusz         
 Wesołowska, Edyta          1 : 0    Gładki, Kamila          

GAMBIT III ŚWIECIE - AZB AB II BYDGOSZCZ
3 - 3

 Urban, Jacek               + : -    Biegański, Zdzisław     
 Bultrowicz, Leszek         0 : 1    Jastrzębski, Włodzimierz
 Koszowski, Jerzy           0 : 1    Szybowicz, Piotr        
 Sitniewski, Grzegorz       + : -    Gałązka, Filip          
 Gaszkowski, Marek          1 : 0    Dybkowski, Leopold      
 Sadłowska, Agnieszka       - : +    Szybowicz, Anna         

WIATRAK BYDGOSZCZ - ALMASERV BYDGOSZCZ
2 - 4

 Szwed, Dawid               0 : 1    Olędzki, Tomasz         
 Ostafin, Rafał             1 : 0    Olędzki, Adam           
 Głowacki, Maciej           0 : 1    Jaroch, Karol           
 Żmijewski, Bogumił         1 : 0    Łapiński, Mateusz       
 Rogalla, Janusz            0 : 1    Olędzki, Ryszard        
 Głowacka, Katarzyna        0 : 1    Wesołowska, Alicja      

RUNDA 6

EMDEK II BYDGOSZCZ - ŁUCZNIK II ŻOŁĘDOWO
5.5 - 0.5

Popiołek, Marcin            1 : 0    Konopczyński, Jan      
Jaroch, Paweł               + : -    Kanabaj, Wiesław       
Szmidt, Przemysław          1 : 0    Piechota, Stanisław    
Domżalski, Dominik          1 : 0    Chmielewski, Andrzej   
Sosiński, Mateusz           remis    Barski, Zdzisław       
Stypczyńska, Anna           1 : 0    Malak, Olga            

CHEMIK II BYDGOSZCZ - TORFARM-64 III TORUŃ
1.5 - 4.5

Budnik, Kazimierz           0 : 1    Lewandowski, Marek     
Kurkierewicz, Tomasz        0 : 1    Grzęda, Artur          
Bagiński, Paweł             1 : 0    Leszczyński, Maciej    
Szynwelski, Ryszard         0 : 1    Politowski, Robert     
Szeląg, Marek               remis    Grabowski, Marek       
Dydyńska, Urszula           0 : 1    Żuchelkowska, Anna     

GRYF BYDGOSZCZ - BDK BRODNICA
4.5 - 1.5

Sargalski, Andrzej          1 : 0    Faderewski, Piotr      
Olejnik, Bernard            remis    Marchlewicz, Karol     
Wyrzykowski, Józef          0 : 1    Marchlewicz, Kamil     
Krzyżaniak, Jan             1 : 0    Szczawiński, Sebastian 
Skiera, Edward              1 : 0    Szczawiński, Błażej    
Wójcik, Irena               1 : 0    Faderewska, Anna       

AZS AB II BYDGOSZCZ - WIATRAK BYDGOSZCZ
3 - 3

Biegański, Zdzisław         0 : 1    Szwed, Dawid           
Jastrzębski, Włodzimierz    1 : 0    Głowacki, Maciej       
Szybowicz, Piotr            1 : 0    Mączyński, Ryszard     
Gałązka, Filip              1 : 0    Żmijewski, Bogumił     
Orzechowski, Karol          0 : 1    Rogalla, Janusz        
Szybowicz, Anna             0 : 1    Głowacka, Katarzyna    

CENTRUM III BYDGOSZCZ - BASZTA II ŻNIN
2.5 - 3.5

Paliwoda, Marek             1 : 0    Majdan, Zygmunt        
Dygajtis, Witold            0 : 1    Wiśniewski, Robert     
Starzyński, Waldemar        0 : 1    Majdan, Damian         
Sarnecki, Roman             1 : 0    Jankowski, Dawid       
Sobczyk, Grzegorz           remis    Rynarzewski, Piotr     
Kapała, Joanna              0 : 1    Majdan, Marta          

ZRYW JEŻEWO - MDK Nr 1 II BYDGOSZCZ
2.5 - 3.5

Chyła, Marek                0 : 1    Bursa, Renata          
Knoff, Dariusz              remis    Stefański, Rafał       
Zieliński, Łukasz           0 : 1    Wesołowska, Magdalena  
Opolski, Aleksander         0 : 1    Kudełka, Janusz        
Olszewski, Grzegorz         1 : 0    Przybylska, Monika     
Szymańska, Iwona            1 : 0    Wesołowska, Edyta      

MGOK MROCZA - NOK NAKŁO
3.5 - 2.5

Łopiński, Zygfryd           1 : 0    Rydzyński, Grzegorz    
Radziejewski, Tomasz        1 : 0    Wiśniewski, Jarosław   
Rosiński, Kamil             1 : 0    Janik, Krystian        
Kozielski, Mirosław         0 : 1    Kwaśniewski, Krzysztof 
Ilnicki, Tomasz             remis    Janik, Tomasz          
Kotulska, Katarzyna         0 : 1    Nawrocka, Agata        

KOPERNIK II INOWROCŁAW - UNIA II GNIEWKOWO
4.5 - 1.5

Majewski, Walerian          remis    Dahm, Mikołaj          
Osiński, Krystian           1 : 0    Włodarski, Mirosław    
Borzęcki, Adam              1 : 0    Maciejewski, Mieczysław
Bartuszyński, Czesław       1 : 0    Grzelak, Marcin        
Kamelski, Piotr             0 : 1    Pilichowski, Janusz    
Grzybek, Waleria            1 : 0    Pilichowska, Małgorzata

MLKS II SOLEC KUJ. - GAMBIT III ŚWIECIE
3 - 3

Kowalewski, Przemysław      1 : 0    Urban, Jacek           
Osielski, Karol             0 : 1    Bultrowicz, Leszek     
Dziubek, Agnieszka          1 : 0    Sitniewski, Grzegorz   
Gładki, Mariusz             0 : 1    Gaszkowski, Marek      
Kamiński, Damian            0 : 1    Rybus, Wiki            
Gładki, Kamila              1 : 0    Sadłowska, Agnieszka   

RUNDA 7

ŁUCZNIK II ŻOŁĘDOWO - CENTRUM III BYDGOSZCZ
0.5 - 5.5

Konopczyński, Jan            0 : 1    Paliwoda, Marek         
Piechota, Stanisław          0 : 1    Dygajtis, Witold        
Chmielewski, Andrzej         0 : 1    Starzyński, Waldemar    
Staśkowski, Marek            0 : 1    Sarnecki, Roman         
Barski, Zdzisław             remis    Sobczyk, Grzegorz       
Malak, Daria                 0 : 1    Kapała, Joanna          

KASZTELAN BARCIN - MGOK MROCZA
2.5 - 3.5

Popielarz, Marian            remis    Jesse, Jacek            
Nowicki, Ryszard             0 : 1    Łopiński, Zygfryd       
Błażejczak, Marian           0 : 1    Radziejewski, Tomasz    
Juniewicz, Jan               remis    Kozielski, Mirosław     
Dembski, Tomasz              remis    Kulski, Edward          
Kalińska, Agnieszka          1 : 0    Kotulska, Katarzyna     

ALMASERV BYDGOSZCZ - AZS AB II BYDGOSZCZ
3 - 3

Olędzki, Tomasz              0 : 1    Biegański, Zdzisław     
Olędzki, Adam                1 : 0    Jastrzębski, Włodzimierz
Jaroch, Karol                0 : 1    Szybowicz, Piotr        
Łapiński, Mateusz            1 : 0    Gałązka, Filip          
Walerych, Jarosław           0 : 1    Gołąbiewski, Adam       
Wesołowska, Alicja           1 : 0    Szybowicz, Anna         

NOK NAKŁO - EMDEK II BYDGOSZCZ
4 - 2

Rydzyński, Grzegorz          remis    Łętocha, Adam           
Wiśniewski, Jarosław         1 : 0    Popiołek, Marcin        
Janik, Krystian              + : -    Jaroch, Paweł           
Wargulec, Dariusz            remis    Sosiński, Mateusz       
Janik, Tomasz                + : -    Pomianowski, Maciej     
Nawrocka, Agata              0 : 1    Stypczyńska, Anna       

ZRYW II WŁOCŁAWEK - CHEMIK II BYDGOSZCZ
2 - 4

Lubicki, Bartosz             1 : 0    Budnik, Kazimierz       
Domowicz, Konrad             0 : 1    Kurkierewicz, Tomasz    
Dąbrowski, Tadeusz           0 : 1    Bagiński, Paweł         
Korpalski, Stanisław         0 : 1    Szynwelski, Ryszard     
Rychlewski, Rafał            0 : 1    Szeląg, Marek           
Domowicz, Klaudia            + : -    Zawistowska, Joanna     

GAMBIT III ŚWIECIE - ZRYW JEŻEWO
2 - 4

Urban, Jacek                 0 : 1    Chyła, Marek            
Bultrowicz, Leszek           1 : 0    Zieliński, Łukasz       
Koszowski, Jerzy             0 : 1    Opolski, Aleksander     
Sitniewski, Grzegorz         0 : 1    Olszewski, Grzegorz     
Gaszkowski, Marek            1 : 0    Szubarga, Krzysztof     
Sadłowska, Agnieszka         0 : 1    Szymańska, Iwona        

WIATRAK BYDGOSZCZ - MLKS II SOLEC KUJ.
2 - 4

Szwed, Dawid                 0 : 1    Kowalewski, Przemysław  
Ostafin, Rafał               0 : 1    Osielski, Karol         
Mączyński, Ryszard           0 : 1    Janczur, Jerzy          
Żmijewski, Bogumił           1 : 0    Kamiński, Damian        
Rogalla, Janusz              1 : 0    Gładki, Mariusz         
Głowacka, Katarzyna          0 : 1    Gładki, Kamila          

TORFARM-64 III TORUŃ - GRYF BYDGOSZCZ
3.5 - 2.5

Lewandowski, Marek           1 : 0    Sargalski, Andrzej      
Wierzbicki, Sławomir         remis    Olejnik, Bernard        
Grzęda, Artur                1 : 0    Wyrzykowski, Józef      
Leszczyński, Maciej          0 : 1    Krzyżaniak, Jan         
Grabowski, Marek             1 : 0    Skiera, Edward          
Żuchelkowska, Anna           0 : 1    Wójcik, Irena           

BDK BRODNICA - KOPERNIK II INOWROCŁAW
1 - 5

Marchlewicz, Karol           0 : 1    Majewski, Walerian      
Kaniecki, Mariusz            0 : 1    Bartuszyński, Czesław   
Marchlewicz, Kamil           0 : 1    Kamelski, Piotr         
Szczawiński, Sebastian       0 : 1    Kubicki, Mariusz        
Marchlewicz, Damian          0 : 1    Muzioł, Krzysztof       
Marchlewicz, Iwona           1 : 0    Grzybek, Waleria        

RUNDA 8

ŁUCZNIK II ŻOŁĘDOWO - BASZTA II ŻNIN
3 - 3

Kanabaj, Wiesław          1 : 0    Majdan, Zygmunt        
Piechota, Stanisław       0 : 1    Wiśniewski, Robert     
Chmielewski, Andrzej      0 : 1    Majdan, Damian         
Staśkowski, Marek         1 : 0    Jankowski, Dawid       
Barski, Zdzisław          1 : 0    Rynarzewski, Piotr     
Malak, Daria              0 : 1    Majdan, Marta          

NOK NAKŁO - CENTRUM III BYDGOSZCZ
4 - 2

Rydzyński, Grzegorz       0 : 1    Paliwoda, Marek        
Woźniak, Janusz           0 : 1    Dygajtis, Witold       
Wiśniewski, Jarosław      1 : 0    Starzyński, Waldemar   
Kwaśniewski, Krzysztof    1 : 0    Sarnecki, Roman        
Wargulec, Dariusz         1 : 0    Sobczyk, Grzegorz      
Nawrocka, Agata           1 : 0    Kapała, Joanna         

ALMASERV BYDGOSZCZ - MLKS II SOLEC KUJ.
3.5 - 2.5

Olędzki, Tomasz           = : =    Jakubik, Sławomir      
Olędzki, Adam             0 : 1    Kowalewski, Przemysław 
Jaroch, Karol             1 : 0    Osielski, Karol        
Łapiński, Mateusz         = : =    Kamiński, Damian       
Olędzki, Ryszard          = : =    Łukaszewicz, Katarzyna 
Wesołowska, Alicja        1 : 0    Musiałowska, Paulina   

WIATRAK BYDGOSZCZ - ZRYW JEŻEWO
1 - 5

Sieracki, Paweł           0 : 1    Chyła, Marek           
Szwed, Dawid              0 : 1    Zieliński, Łukasz      
Ostafin, Rafał            0 : 1    Olszewski, Grzegorz    
Głowacki, Maciej          0 : 1    Szubarga, Michał       
Rogalla, Janusz           0 : 1    Szubarga, Krzysztof    
Głowacka, Katarzyna       1 : 0    Szymańska, Iwona       

GAMBIT III ŚWIECIE - MDK Nr 1 II BYDGOSZCZ
2.5 - 3.5

Urban, Jacek              0 : 1    Bursa, Renata          
Bultrowicz, Leszek        0 : 1    Stefański, Rafał       
Koszowski, Jerzy          = : =    Wesołowska, Magdalena  
Sitniewski, Grzegorz      1 : 0    Kudełka, Janusz        
Gaszkowski, Marek         1 : 0    Przybylska, Monika     
Sadłowska, Agnieszka      - : +    Wesołowska, Edyta      

BDK BRODNICA - UNIA II GNIEWKOWO
3 - 3

Faderewski, Piotr         1 : 0    Włodarski, Mirosław    
Marchlewicz, Karol        = : =    Maciejewski, Mieczysław
Szczawiński, Sebastian    0 : 1    Krężelewski, Tomisław  
Szczawiński, Błażej       0 : 1    Grzelak, Marcin        
Marchlewicz, Iwona        = : =    Pilichowski, Janusz    
Faderewska, Anna          + : -    Pilichowska, Małgorzata

TORFARM-64 III TORUŃ - KOPERNIK II INOWROCŁAW
5 - 1

Lewandowski, Marek        1 : 0    Osiński, Krystian      
Wierzbicki, Sławomir      1 : 0    Borzęcki, Adam         
Grzęda, Artur             0 : 1    Bartuszyński, Czesław  
Politowski, Robert        1 : 0    Kamelski, Piotr        
Grabowski, Marek          1 : 0    Muzioł, Krzysztof      
Forman, Ewa               + : -    Grzybek, Waleria       

ZRYW II WŁOCŁAWEK - GRYF BYDGOSZCZ
3.5 - 2.5

Lubicki, Bartosz          0 : 1    Sargalski, Andrzej     
Domowicz, Konrad          1 : 0    Olejnik, Bernard       
Dąbrowski, Tadeusz        1 : 0    Wyrzykowski, Józef     
Korpalski, Stanisław      + : -    Krzyżaniak, Jan        
Matusiak, Maciej          = : =    Skiera, Edward         
Domowicz, Klaudia         - : +    Wójcik, Irena          

KASZTELAN BARCIN - EMDEK II BYDGOSZCZ
3 - 3

Popielarz, Marcin         remis    Łętocha, Adam          
Nowicki, Ryszard          0 : 1    Jaroch, Paweł          
Błażejczak, Marian        1 : 0    Szmidt, Przemysław     
Juniewicz, Jan            remis    Domżalski, Dominik     
Kowalczyk, Józef          1 : 0    Sosiński, Mateusz      
Kalińska, Agnieszka       0 : 1    Stypczyńska, Anna      

RUNDA 9

UNIA II GNIEWKOWO - TORFARM-64 III TORUŃ
2 - 4

Dahm, Mikołaj              remis    Lewandowski, Marek      
Maciejewski, Mieczysław    0 : 1    Wierzbicki, Sławomir    
Hałas, Stefan              0 : 1    Grzęda, Artur           
Grzelak, Marcin            remis    Leszczyński, Maciej     
Pilichowski, Janusz        remis    Grabowski, Marek        
Mańkowska, Marta           remis    Żuchelkowska, Anna      

BASZTA II ŻNIN - NOK NAKŁO
3 - 3

Wiśniewski, Robert         1 : 0    Rydzyński, Grzegorz     
Majdan, Damian             1 : 0    Woźniak, Janusz         
Szary, Marcin              1 : 0    Wiśniewski, Jarosław    
Marciniak, Józef           0 : 1    Wargulec, Dariusz       
Szymczak, Przemysław       0 : 1    Janik, Tomasz           
Majdan, Marta              0 : 1    Nawrocka, Agata         

MLKS II SOLEC KUJ. - AZS AB II BYDGOSZCZ
5 - 1

Jakubik, Sławomir          1 : 0    Biegański, Zdzisław     
Kowalewski, Przemysław     remis    Jastrzębski, Włodzimierz
Osielski, Karol            1 : 0    Szybowicz, Piotr        
Dziubek, Agnieszka         1 : 0    Gałązka, Filip          
Kamiński, Damian           remis    Gołąbiewski, Adam       
Gładki, Kamila             1 : 0    Szybowicz, Anna         

CENTRUM III BYDGOSZCZ - KASZTELAN BARCIN
3 - 3

Paliwoda, Marek            remis    Popielarz, Marian       
Dygajtis, Witold           0 : 1    Nowicki, Ryszard        
Starzyński, Waldemar       remis    Błażejczak, Marian      
Sarnecki, Roman            1 : 0    Juniewicz, Jan          
Sobczyk, Grzegorz          0 : 1    Kowalczyk, Józef        
Kapała, Joanna             1 : 0    Kalińska, Agnieszka     

EMDEK II BYDGOSZCZ - MGOK MROCZA
3 - 3

Popiołek, Marcin           0 : 1    Jesse, Jacek            
Jaroch, Paweł              remis    Łopiński, Zygfryd       
Szmidt, Przemysław         0 : 1    Rosiński, Kamil         
Domżalski, Dominik         remis    Kozielski, Mirosław     
Sosiński, Mateusz          1 : 0    Kulski, Edward          
Stypczyńska, Anna          1 : 0    Kotulska, Katarzyna     

ZRYW JEŻEWO - ALMASERV BYDGOSZCZ
3.5 - 2.5

Chyła, Marek               0 : 1    Olędzki, Tomasz         
Zieliński, Łukasz          remis    Olędzki, Adam           
Szubarga, Michał           + : -    Jaroch, Karol           
Szubarga, Krzysztof        0 : 1    Łapiński, Mateusz       
Olszewski, Grzegorz        1 : 0    Olędzki, Ryszard        
Szymańska, Iwona           1 : 0    Wesołowska, Alicja      

KOPERNIK II INOWROCŁAW - ZRYW II WŁOCŁAWEK
2 - 4

Majewski, Walerian         0 : 1    Lubicki, Bartosz        
Borzęcki, Adam             0 : 1    Domowicz, Konrad        
Bartuszyński, Czesław      1 : 0    Dąbrowski, Tadeusz      
Kamelski, Piotr            0 : 1    Korpalski, Stanisław    
Muzioł, Krzysztof          0 : 1    Matusiak, Maciej        
Grzybek, Waleria           + : -    Domowicz, Klaudia       

MDK Nr 1 II BYDGOSZCZ - WIATRAK BYDGOSZCZ
4.5 - 1.5

Bursa, Renata              1 : 0    Szwed, Dawid            
Stefański, Rafał           1 : 0    Głowacki, Maciej        
Wesołowska, Magdalena      1 : 0    Napierała, Jerzy        
Kudełka, Janusz            0 : 1    Żmijewski, Bogumił      
Przybylska, Monika         1 : 0    Rogalla, Janusz         
Wesołowska, Edyta          remis    Głowacka, Katarzyna     

GRYF BYDGOSZCZ - CHEMIK II BYDGOSZCZ
4 - 2

Sargalski, Andrzej         1 : 0    Budnik, Kazimierz       
Olejnik, Bernard           1 : 0    Kurkierewicz, Tomasz    
Wyrzykowski, Józef         0 : 1    Żurner, Jarosław        
Krzyżaniak, Jan            0 : 1    Szeląg, Marek           
Skiera, Edward             1 : 0    Szynwelski, Ryszard     
Wójcik, Irena              + : -    Zawistowska, Joanna     

RUNDA 10

MGOK MROCZA - CENTRUM III BYDGOSZCZ
2.5 - 3.5

Jesse, Jacek                 1 : 0    Paliwoda, Marek        
Łopiński, Zygfryd            1 : 0    Dygajtis, Witold       
Radziejewski, Tomasz         0 : 1    Starzyński, Waldemar   
Rosiński, Kamil              remis    Sarnecki, Roman        
Kozielski, Mirosław          0 : 1    Sobczyk, Grzegorz      
Kotulska, Katarzyna          0 : 1    Lewandowska, Krystyna  

NOK NAKŁO - ŁUCZNIK II ŻOŁĘDOWO
6 - 0

Rydzyński, Grzegorz          + : -    Kanabaj, Wiesław       
Woźniak, Janusz              1 : 0    Piechota, Stanisław    
Wiśniewski, Jarosław         1 : 0    Chmielewski, Andrzej   
Kwaśniewski, Krzysztof       1 : 0    Staśkowski, Marek      
Wargulec, Dariusz            1 : 0    Barski, Zdzisław       
Nawrocka, Agata              + : -    Walczak, Magdalena     

ZRYW II WŁOCŁAWEK - UNIA II GNIEWKOWO
5 - 1

Lubicki, Bartosz             1 : 0    Dahm, Mikołaj          
Domowicz, Konrad             1 : 0    Włodarski, Mirosław    
Korpalski, Stanisław         1 : 0    Zielas, Piotr          
Matusiak, Maciej             0 : 1    Grzelak, Marcin        
Skubaczewski, Andrzej        1 : 0    Pilichowski, Janusz    
Domowicz, Klaudia            + : -    Pilichowska, Małgorzata

CHEMIK II BYDGOSZCZ - KOPERNIK II INOWROCŁAW
4 - 2

Budnik, Kazimierz            remis    Majewski, Walerian     
Kurkierewicz, Tomasz         remis    Borzęcki, Adam         
Żurner, Jarosław             0 : 1    Bartuszyński, Czesław  
Szeląg, Marek                1 : 0    Kamelski, Piotr        
Szynwelski, Ryszard          1 : 0    Muzioł, Krzysztof      
Dydyńska, Urszula            1 : 0    Grzybek, Waleria       

ALMASERV BYDGOSZCZ - MDK Nr 1 II BYDGOSZCZ
1.5 - 4.5

Olędzki, Tomasz              remis    Bursa, Renata          
Olędzki, Adam                remis    Stefański, Rafał       
Jaroch, Karol                remis    Wesołowska, Magdalena  
Łapiński, Mateusz            0 : 1    Kudełka, Janusz        
Walerych, Jarosław           0 : 1    Przybylska, Monika     
Wesołowska, Alicja           0 : 1    Wesołowska, Edyta      

WIATRAK BYDGOSZCZ - GAMBIT III ŚWIECIE
1.5 - 4.5

Szwed, Dawid                 remis    Urban, Jacek           
Ostafin, Rafał               0 : 1    Bultrowicz, Leszek     
Głowacki, Maciej             0 : 1    Koszowski, Jerzy       
Rudowski, Michał             0 : 1    Sitniewski, Grzegorz   
Żmijewski, Bogumił           0 : 1    Gaszkowski, Marek      
Głowacka, Katarzyna          + : -    Sadłowska, Agnieszka   

TORFARM-64 III TORUŃ - BDK BRODNICA
5 - 1

Wierzbicki, Sławomir         remis    Faderewski, Piotr      
Leszczyński, Maciej          1 : 0    Marchlewicz, Karol     
Politowski, Robert           1 : 0    Kaniecki, Mariusz      
Grabowski, Marek             1 : 0    Marchlewicz, Kamil     
Branicki, Sławomir           1 : 0    Marchlewicz, Damian    
Żuchelkowska, Anna           remis    Marchlewicz, Iwona     

AZS AB II BYDGOSZCZ - ZRYW JEŻEWO
3 - 3

Biegański, Zdzisław          0 : 1    Chyła, Marek           
Jastrzębski, Włodzimierz     + : -    Knoff, Dariusz         
Szybowicz, Piotr             1 : 0    Zieliński, Łukasz      
Gałązka, Filip               0 : 1    Opolski, Aleksander    
Gołąbiewski, Adam            1 : 0    Szubarga, Krzysztof    
Szybowicz, Anna              0 : 1    Szymańska, Iwona       

KASZTELAN BARCIN - BASZTA II ŻNIN
1 - 5

Popielarz, Marian            1 : 0    Majdan, Zygmunt        
Nowicki, Ryszard             0 : 1    Wiśniewski, Robert     
Błażejczak, Marian           0 : 1    Majdan, Damian         
Juniewicz, Jan               0 : 1    Jankowski, Dawid       
Kaliński, Konrad             0 : 1    Rynarzewski, Piotr     
Kalińska, Agnieszka          0 : 1    Adamska, Agnieszka     

RUNDA 11

ŁUCZNIK II ŻOŁĘDOWO - KASZTELAN BARCIN
2 - 4

Konopczyński, Jan          0 : 1    Popielarz, Marian        
Kanabaj, Wiesław           0 : 1    Nowicki, Ryszard         
Piechota, Stanisław        1 : 0    Juniewicz, Jan           
Barski, Zdzisław           1 : 0    Kowalczyk, Józef         
Wojtynowski, Krzysztof     0 : 1    Kaliński, Konrad         
Malak, Olga                0 : 1    Kalińska, Agnieszka      

BASZTA II ŻNIN - MGOK MROCZA
3 - 3

Majdan, Zygmunt            1 : 0    Jesse, Jacek             
Wiśniewski, Robert         0 : 1    Łopiński, Zygfryd        
Majdan, Damian             0 : 1    Radziejewski, Tomasz     
Jankowski, Dawid           0 : 1    Rosiński, Kamil          
Rynarzewski, Piotr         1 : 0    Kozielski, Mirosław      
Adamska, Agnieszka         1 : 0    Kotulska, Katarzyna      

UNIA II GNIEWKOWO - CHEMIK II BYDGOSZCZ
3.5 - 2.5

Dahm, Mikołaj              1 : 0    Budnik, Kazimierz        
Maciejewski, Mieczysław    = : =    Kurkierewicz, Tomasz     
Zielas, Piotr              0 : 1    Szeląg, Marek            
Grzelak, Marcin            1 : 0    Szynwelski, Ryszard      
Pilichowski, Janusz        1 : 0    Kowalewski, Gabriel      
Mańkowska, Marta           0 : 1    Dydyńska, Urszula        

CENTRUM III BYDGOSZCZ - EMDEK II BYDGOSZCZ
1.5 - 4.5

Paliwoda, Marek            0 : 1    Łętocha, Adam            
Dygajtis, Witold           = : =    Popiołek, Marcin         
Starzyński, Waldemar       = : =    Jaroch, Paweł            
Sarnecki, Roman            = : =    Domżalski, Dominik       
Sobczyk, Grzegorz          0 : 1    Sosiński, Mateusz        
Lewandowska, Krystyna      0 : 1    Stypczyńska, Anna        

KOPERNIK II INOWROCŁAW - GRYF BYDGOSZCZ
1.5 - 4.5

Majewski, Walerian         0 : 1    Sargalski, Andrzej       
Borzęcki, Adam             0 : 1    Olejnik, Bernard         
Bartuszyński, Czesław      1 : 0    Wyrzykowski, Józef       
Kamelski, Piotr            0 : 1    Krzyżaniak, Jan          
Muzioł, Krzysztof          = : =    Skiera, Edward           
Grzybek, Waleria           0 : 1    Wójcik, Irena            

MDK Nr 1 II BYDGOSZCZ - AZS AB II BYDGOSZCZ
2.5 - 3.5

Stefański, Rafał           0 : 1    Biegański, Zdzisław      
Wesołowska, Magdalena      0 : 1    Szybowicz, Piotr         
Kudełka, Janusz            0 : 1    Gałązka, Filip           
Przybylska, Monika         = : =    Gołąbiewski, Adam        
Różyński, Grzegorz         1 : 0    Dybkowski, Leopold       
Wesołowska, Edyta          1 : 0    Szybowicz, Anna          

BDK BRODNICA - ZRYW II WŁOCŁAWEK
1 - 5

Faderewski, Piotr          0 : 1    Lubicki, Bartosz         
Marchlewicz, Kamil         0 : 1    Domowicz, Konrad         
Matusik, Mariusz           1 : 0    Korpalski, Stanisław     
Marchlewicz, Damian        0 : 1    Rychlewski, Rafał        
Brzezińska, Martyna        0 : 1    Bilicz, Adrian           
Marchlewicz, Iwona         0 : 1    Domowicz, Klaudia        

ZRYW JEŻEWO - MLKS II SOLEC KUJ.
2 - 4

Chyła, Marek               0 : 1    Jakubik, Sławomir        
Zieliński, Łukasz          0 : 1    Kowalewski, Przemysław   
Opolski, Aleksander        0 : 1    Osielski, Karol          
Olszewski, Grzegorz        0 : 1    Janczur, Jerzy           
Szubarga, Michał           1 : 0    Kamiński, Damian         
Szymańska, Iwona           1 : 0    Gładki, Kamila           

GAMBIT III ŚWIECIE - ALMASERV BYDGOSZCZ
3 - 3

Urban, Jacek               0 : 1    Olędzki, Tomasz          
Bultrowicz, Leszek         0 : 1    Olędzki, Adam            
Koszowski, Jerzy           1 : 0    Jaroch, Karol            
Sitniewski, Grzegorz       1 : 0    Łapiński, Mateusz        
Gaszkowski, Marek          1 : 0    Olędzki, Ryszard         
Sadłowska, Agnieszka       - : +    Wesołowska, Alicja       

RUNDA 12

EMDEK II BYDGOSZCZ - BASZTA II ŻNIN
5 - 1

Łętocha, Adam                1 : 0    Majdan, Zygmunt        
Popiołek, Marcin             1 : 0    Wiśniewski, Robert     
Jaroch, Paweł                remis    Majdan, Damian         
Domżalski, Dominik           remis    Jankowski, Dawid       
Sosiński, Mateusz            1 : 0    Rynarzewski, Piotr     
Stypczyńska, Anna            1 : 0    Majdan, Marta          

MGOK MROCZA - ŁUCZNIK II ŻOŁĘDOWO
5.5 - 0.5

Jesse, Jacek                 1 : 0    Konopczyński, Jan      
Łopiński, Zygfryd            + : -    Kanabaj, Wiesław       
Radziejewski, Tomasz         1 : 0    Piechota, Stanisław    
Rosiński, Kamil              remis    Chmielewski, Andrzej   
Kozielski, Mirosław          1 : 0    Barski, Zdzisław       
Kotulska, Katarzyna          + : -    Walczak, Magdalena     

GRYF BYDGOSZCZ - UNIA II GNIEWKOWO
5 - 1

Sargalski, Andrzej           1 : 0    Dahm, Mikołaj          
Olejnik, Bernard             1 : 0    Maciejewski, Mieczysław
Wyrzykowski, Józef           1 : 0    Zielas, Piotr          
Krzyżaniak, Jan              remis    Grzelak, Marcin        
Skiera, Edward               remis    Pilichowski, Janusz    
Wójcik, Irena                + : -    Pilichowska, Małgorzata

MLKS II SOLEC KUJ. - MDK Nr 1 II BYDGOSZCZ
2 - 4

Jakubik, Sławomir            1 : 0    Bursa, Renata          
Kowalewski, Przemysław       1 : 0    Stefański, Rafał       
Osielski, Karol              0 : 1    Wesołowska, Magdalena  
Gładki, Mariusz              0 : 1    Kudełka, Janusz        
Kamiński, Damian             0 : 1    Przybylska, Monika     
Gładki, Kamila               0 : 1    Wesołowska, Edyta      

ZRYW II WŁOZŁAWEK - TORFARM-64 III TORUŃ
2.5 - 3.5

Lubicki, Bartosz             0 : 1    Lewandowski, Marek     
Domowicz, Konrad             0 : 1    Wierzbicki, Sławomir   
Dąbrowski, Tadeusz           1 : 0    Grzęda, Artur          
Skubaczewski, Andrzej        1 : 0    Leszczyński, Maciej    
Rychlewski, Rafał            0 : 1    Grabowski, Marek       
Domowicz, Klaudia            remis    Żuchelkowska, Anna     

CHEMIK II BYDGOSZCZ - BDK BRODNICA
4 - 2

Budnik, Kazimierz            1 : 0    Faderewski, Piotr      
Kurkierewicz, Tomasz         0 : 1    Marchlewicz, Karol     
Żurner, Jarosław             1 : 0    Kaniecki, Mariusz      
Bagiński, Paweł              1 : 0    Marchlewicz, Iwona     
Szeląg, Marek                1 : 0    Matusik, Mariusz       
Zawistowska, Joanna          - : +    Zalewska, Monika       

ALMASERV BYDGOSZCZ - WIATRAK BYDGOSZCZ
4.5 - 1.5

Olędzki, Tomasz              + : -    Sieracki, Paweł        
Jaroch, Karol                remis    Szwed, Dawid           
Łapiński, Mateusz            remis    Głowacki, Maciej       
Grzenkowicz, Przemysław      1 : 0    Żmijewski, Bogumił     
Jóźwicki, Jakub              1 : 0    Rogalla, Janusz        
Wesołowska, Alicja           remis    Głowacka, Katarzyna    

AZS AB II BYDGOSZCZ - GAMBIT III ŚWIECIE
3 - 3

Biegański, Zdzisław          1 : 0    Urban, Jacek           
Jastrzębski, Włodzimierz     0 : 1    Bultrowicz, Leszek     
Szybowicz, Piotr             + : -    Koszowski, Jerzy       
Gałązka, Filip               0 : 1    Sitniewski, Grzegorz   
Gołąbiewski, Adam            0 : 1    Gaszkowski, Marek      
Szybowicz, Anna              + : -    Sadłowska, Agnieszka   

KASZTELAN BARCIN - NOK NAKŁO
1.5 - 4.5

Popielarz, Marian            remis    Rydzyński, Grzegorz    
Nowicki, Ryszard             1 : 0    Woźniak, Janusz        
Juniewicz, Jan               0 : 1    Wiśniewski, Jarosław   
Kowalczyk, Józef             0 : 1    Janik, Krystian        
Dembski, Tomasz              0 : 1    Wargulec, Dariusz      
Kalińska, Agnieszka          0 : 1    Nawrocka, Agata        

RUNDA 13

BASZTA II ŻNIN - CENTRUM III BYDGOSZCZ
3.5 - 2.5

Majdan, Zygmunt              0 : 1    Paliwoda, Marek         
Wiśniewski, Robert           1 : 0    Dygajtis, Witold        
Jankowski, Dawid             1 : 0    Starzyński, Waldemar    
Rynarzewski, Piotr           remis    Sarnecki, Roman         
Szary, Marcin                1 : 0    Sobczyk, Grzegorz       
Adamska, Agnieszka           0 : 1    Lewandowska, Krystyna   

NOK NAKŁO - MGOK MROCZA
3.5 - 2.5

Rydzyński, Grzegorz          0 : 1    Jesse, Jacek            
Woźniak, Janusz              1 : 0    Łopiński, Zygfryd       
Wiśniewski, Jarosław         1 : 0    Radziejewski, Tomasz    
Wargulec, Dariusz            remis    Rosiński, Kamil         
Janik, Tomasz                0 : 1    Kozielski, Mirosław     
Nawrocka, Agata              1 : 0    Kotulska, Katarzyna     

ŁUCZNIK II ŻOŁĘDOWO - EMDEK II BYDGOSZCZ
1 - 5

Konopczyński, Jan            0 : 1    Łętocha, Adam           
Kanabaj, Wiesław             0 : 1    Popiołek, Marcin        
Piechota, Stanisław          0 : 1    Jaroch, Paweł           
Chmielewski, Andrzej         0 : 1    Domżalski, Dominik      
Barski, Zdzisław             1 : 0    Sosiński, Mateusz       
Walczak, Magdalena           - : +    Stypczyńska, Anna       

WIATRAK BYDGOSZCZ - AZS AB II BYDGOSZCZ
2 - 4

Szwed, Dawid                 remis    Biegański, Zdzisław     
Ostafin, Rafał               0 : 1    Jastrzębski, Włodzimierz
Głowacki, Maciej             0 : 1    Szybowicz, Piotr        
Rogalla, Janusz              0 : 1    Gałązka, Filip          
Żmijewski, Bogumił           1 : 0    Gołąbiewski, Adam       
Głowacka, Katarzyna          remis    Szybowicz, Anna         

MDK Nr 1 II BYDGOSZCZ - ZRYW JEŻEWO
2.5 - 3.5

Bursa, Renata                0 : 1    Chyła, Marek            
Stefański, Rafał             remis    Zieliński, Łukasz       
Wesołowska, Magdalena        1 : 0    Opolski, Aleksander     
Kudełka, Janusz              0 : 1    Olszewski, Grzegorz     
Przybylska, Monika           0 : 1    Szubarga, Krzysztof     
Wesołowska, Edyta            1 : 0    Wardacka, Alicja        

TORFARM-64 III TORUŃ - CHEMIK II BYDGOSZCZ
6 - 0

Lewandowski, Marek           1 : 0    Budnik, Kazimierz       
Wierzbicki, Sławomir         1 : 0    Kurkierewicz, Tomasz    
Grzęda, Artur                1 : 0    Bagiński, Paweł         
Grabowski, Marek             1 : 0    Szynwelski, Ryszard     
Branicki, Sławomir           1 : 0    Kowalewski, Gabriel     
Żuchelkowska, Anna           1 : 0    Dydyńska, Urszula       

BDK BRODNICA - GRYF BYDGOSZCZ
0.5 - 5.5

Faderewski, Piotr            0 : 1    Sargalski, Andrzej      
Marchlewicz, Karol           0 : 1    Olejnik, Bernard        
Marchlewicz, Kamil           0 : 1    Wyrzykowski, Józef      
Matusik, Mariusz             0 : 1    Skiera, Edward          
Brzezińska, Martyna          remis    Żółtowski, Marek        
Marchlewicz, Iwona           0 : 1    Wójcik, Irena           

UNIA II GNIEWKOWO - KOPERNIK II INOWROCŁAW
3 - 3

Dahm, Mikołaj                1 : 0    Majewski, Walerian      
Maciejewski, Mieczysław      0 : 1    Borzęcki, Adam          
Hałas, Stefan                0 : 1    Bartuszyński, Czesław   
Grzelak, Marcin              1 : 0    Kamelski, Piotr         
Pilichowski, Janusz          1 : 0    Muzioł, Krzysztof       
Mańkowska, Marta             0 : 1    Grzybek, Waleria        

GAMBIT III ŚWIECIE - MLKS II SOLEC KUJ.
5 - 1

Urban, Jacek                 1 : 0    Kowalewski, Przemysław  
Bultrowicz, Leszek           1 : 0    Osielski, Karol         
Koszowski, Jerzy             1 : 0    Janczur, Jerzy          
Sitniewski, Grzegorz         1 : 0    Gładki, Mariusz         
Gaszkowski, Marek            1 : 0    Kamiński, Damian        
Sadłowska, Agnieszka         0 : 1    Gładki, Kamila          

RUNDA 14

AZS AB II BYDGOSZCZ - ALMASERV BYDGOSZCZ
2.5 - 3.5

Biegański, Zdzisław         0 : 1    Olędzki, Tomasz          
Jastrzębski, Włodzimierz    0 : 1    Olędzki, Adam            
Szybowicz, Piotr            1 : 0    Jaroch, Karol            
Gałązka, Filip              0 : 1    Łapiński, Mateusz        
Gołąbiewski, Adam           1 : 0    Olędzki, Ryszard         
Szybowicz, Anna             remis    Wesołowska, Alicja       

MGOK MROCZA - KASZTELAN BARCIN
2.5 - 3.5

Jesse, Jacek                remis    Popielarz, Marian        
Łopiński, Zygfryd           remis    Nowicki, Ryszard         
Radziejewski, Tomasz        remis    Błażejczak, Marian       
Rosiński, Kamil             remis    Juniewicz, Jan           
Kozielski, Mirosław         remis    Kowalczyk, Józef         
Kotulska, Katarzyna         0 : 1    Kalińska, Agnieszka      

MLKS II SOLEC KUJ. - WIATRAK BYDGOSZCZ
2.5 - 3.5

Jakubik, Sławomir           + : -    Sieracki, Paweł          
Osielski, Karol             0 : 1    Szwed, Dawid             
Dziubek, Agnieszka          remis    Żmijewski, Bogumił       
Kamiński, Damian            1 : 0    Rudowski, Michał         
Musiałowska, Paulina        0 : 1    Rogalla, Janusz          
Gładki, Kamila              0 : 1    Głowacka, Katarzyna      

CHEMIK II BYDGOSZCZ - ZRYW II WŁOCŁAWEK
3 - 3

Budnik, Kazimierz           0 : 1    Lubicki, Bartosz         
Kurkierewicz, Tomasz        0 : 1    Domowicz, Konrad         
Żurner, Jarosław            1 : 0    Dąbrowski, Tadeusz       
Bagiński, Paweł             1 : 0    Rychlewski, Rafał        
Kowalewski, Gabriel         1 : 0    Matusiak, Maciej         
Dydyńska, Urszula           0 : 1    Domowicz, Klaudia        

ZRYW JEŻEWO - GAMBIT III ŚWIECIE
4.5 - 1.5

Chyła, Marek                1 : 0    Urban, Jacek             
Zieliński, Łukasz           1 : 0    Bultrowicz, Leszek       
Opolski, Aleksander         1 : 0    Koszowski, Jerzy         
Szubarga, Krzysztof         0 : 1    Sitniewski, Grzegorz     
Olszewski, Grzegorz         remis    Gaszkowski, Marek        
Szymańska, Iwona            + : -    Sadłowska, Agnieszka     

KOPERNIK II INOWROCŁAW - BDK BRODNICA
4.5 - 1.5

Majewski, Walerian          remis    Faderewski, Piotr        
Borzęcki, Adam              1 : 0    Marchlewicz, Kamil       
Bartuszyński, Czesław       1 : 0    Brzezińska, Martyna      
Kamelski, Piotr             1 : 0    Matusik, Mariusz         
Muzioł, Krzysztof           1 : 0    Faderewska, Anna         
Grzybek, Waleria            0 : 1    Marchlewicz, Iwona       

GRYF BYDGOSZCZ - TORFARM-64 III TORUŃ
1.5 - 4.5

Sargalski, Andrzej          remis    Lewandowski, Marek       
Olejnik, Bernard            0 : 1    Wierzbicki, Sławomir     
Wyrzykowski, Józef          0 : 1    Leszczyński, Maciej      
Krzyżaniak, Jan             - : +    Grabowski, Marek         
Skiera, Edward              remis    Branicki, Sławomir       
Wójcik, Irena               remis    Żuchelkowska, Anna       

EMDEK II BYDGOSZCZ - NOK NAKŁO
3.5 - 2.5

Łętocha, Adam               remis    Woźniak, Janusz          
Popiołek, Marcin            1 : 0    Wiśniewski, Jarosław     
Jaroch, Paweł               remis    Janik, Krystian          
Szmidt, Przemysław          1 : 0    Kwaśniewski, Krzysztof   
Domżalski, Dominik          0 : 1    Wargulec, Dariusz        
Stypczyńska, Anna           remis    Nawrocka, Agata          

CENTRUM III BYDGOSZCZ - ŁUCZNIK II ŻOŁĘDOWO
5 - 1

Paliwoda, Marek             + : -    Konopczyński, Jan        
Dygajtis, Witold            1 : 0    Kanabaj, Wiesław         
Starzyński, Waldemar        remis    Piechota, Stanisław      
Sarnecki, Roman             1 : 0    Chmielewski, Andrzej     
Sobczyk, Grzegorz           remis    Barski, Zdzisław         
Lewandowska, Krystyna       + : -    Walczak, Magdalena