Rezultaty meczowe w lidze okręgowej w sezonie 2000/2001

R 1  |   R 2  |  R 3  |  R 4  |  R 5  |  R 6  |  R 7  |  R 8  |  R 9  |  R 10  |


RUNDA 1

MERKURY BRODNICA - APATOR II TORUŃ
 4 - 2

Wojtarowicz, Janusz         1 : 0    Czechowski, Paweł      
Klawczyński, Zygmunt        0 : 1    Sowiński, Artur        
Gdula, Krzysztof            1 : 0    Smykowski, Mateusz     
Sędłak, Andrzej             1 : 0    Janiszewski, Karol     
Plecyng, Waldemar           1 : 0    Walentynowicz, Marcin  
Kaniecka, Gabriela          0 : 1    Bryła, Lidia           

MKSz TORUŃ - DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ
 4 - 2

Michalska, Maria            1 : 0    Klugiewicz, Józef      
Dybowski, Rafał             0 : 1    Bieganowski, Roman     
Markiewicz, Maria           remis    Nozdrzykowski, Andrzej 
Michalski, Andrzej          remis    Grześlak, Marcin       
Wojciechowski, Robert       1 : 0    Różański, Mateusz      
Markiewicz, Marta           1 : 0    Różańska, Aleksandra   

MCK ALEKSANDRÓW KUJ. - KOPERNIK GRUDZIĄDZ
 3 - 3

Rakusiewicz, Mariusz        0 : 1    Sankiewicz, Grzegorz   
Kisielewski, Sławomir       0 : 1    Zembrzuska, Monika     
Lewandowski, Maciej         1 : 0    Smętkowski, Łukasz     
Molenda, Marcin             1 : 0    Zwolakiewicz, Krzysztof
Krajewicz, Paweł            1 : 0    Zwolakiewicz, Łukasz   
Urbańska, Anna              0 : 1    Sankiewicz, Magdalena  

WISŁA NOWE - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO
 3 - 3

Bieluszewski, Henryk        1 : 0    Jahr, Przemysław       
Bieluszewski, Jarosław      remis    Hetmański, Waldemar    
Malinowski, Tomasz          1 : 0    Walczak, Tadeusz       
Bieluszewski, Artur         remis    Jahr, Ulrich           
Rogowski, Stefan            0 : 1    Ziętak, Krzysztof      
Tomczyk, Anna               0 : 1    Urbańska, Dorota       

KOPERNIK INOWROCŁAW - WIEŻA WIĘCBORK
 3 - 3

Czarnolewski, Piotr         remis    Mazur, Stanisław       
Doliński, Piotr             1 : 0    Stasiak, Tomasz        
Napierała, Sławomir         0 : 1    Wojciechowski, Jerzy   
Ozorowski, Edward           1 : 0    Białkowski, Józef      
Woroński, Jan               remis    Kazaniecki, Patryk     
Fennert-Osińska, Dorota     0 : 1    Kazaniecka, Patrycja   

CENTRUM II BYDGOSZCZ - MYŚLIWIEC GOSTYCYN
 3.5 - 2.5

Heise, Marek                0 : 1    Żółkiewicz, Jerzy      
Schreiber, Łukasz           remis    Wruck, Wiesław         
Witkowski, Jerzy            0 : 1    Myk, Mirosław          
Schreiber, Kamil            1 : 0    Skałecki, Roman        
Andrzejewski, Jerzy         1 : 0    Nurczyński, Leszek     
Tumolewska, Karolina        + : -    Myk, Elżbieta          

RUNDA 2

APATOR II TORUŃ - KOPERNIK GRUDZIĄDZ
 2.5 - 3.5

Czechowski, Paweł           1 : 0    Sankiewicz, Grzegorz   
Mazurek, Jerzy              0 : 1    Zembrzuska, Monika     
Sowiński, Artur             0 : 1    Smętkowski, Łukasz     
Smykowski, Mateusz          1 : 0    Zwolakiewicz, Krzysztof
Janiszewski, Karol          remis    Zwolakiewicz, Łukasz   
Bryła, Lidia                0 : 1    Sankiewicz, Magdalena  

DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ - MCK ALEKSANDRÓW KUJ.
 1.5 - 4.5

Klugiewicz, Józef           0 : 1    Kisielewski, Sławomir  
Bieganowski, Roman          0 : 1    Jakubik, Michał        
Nozdrzykowski, Andrzej      remis    Lewandowski, Maciej    
Grześlak, Marcin            0 : 1    Molenda, Marcin        
Grześlak, Piotr             1 : 0    Szejner, Paweł         
Różańska, Aleksandra        0 : 1    Urbańska, Anna         

MERKURY BRODNICA - MKSz TORUŃ
 2 - 4

Wojtarowicz, Janusz         0 : 1    Michalska, Maria       
Gdula, Krzysztof            0 : 1    Dybowski, Rafał        
Sędłak, Andrzej             1 : 0    Markiewicz, Maria      
Plecyng, Waldemar           0 : 1    Wojciechowski, Robert  
Milewski, Henryk            1 : 0    Markiewicz, Marta      
Kaniecka, Gabriela          0 : 1    Wojciechowska, Beata   

WIEŻA WIĘCBORK - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO
 1 - 5

Mazur, Stanisław            remis    Jahr, Przemysław       
Stasiak, Tomasz             0 : 1    Hetmański, Waldemar    
Wojciechowski, Jerzy        0 : 1    Walczak, Tadeusz       
Piłka, Łukasz               0 : 1    Jahr, Ulrich           
Białkowski, Józef           0 : 1    Ziętak, Krzysztof      
Kazaniecka, Patrycja        remis    Urbańska, Dorota       

MYŚLIWIEC GOSTYCYN - WISŁA NOWE
 4 - 2

Żółkiewicz, Jerzy           1 : 0    Bieluszewski, Henryk   
Wruck, Wiesław              0 : 1    Malinowski, Tomasz     
Myk, Mirosław               1 : 0    Rogowski, Stefan       
Broszkiewicz, Piotr         0 : 1    Bieluszewski, Rafał    
Nurczyński, Leszek          1 : 0    Siuda, Krzysztof       
Myk, Elżbieta               + : -    Tomczyk, Anna          

KOPERNIK INOWROCŁAW - CENTRUM II BYDGOSZCZ
 2 - 4

Czarnolewski, Piotr         remis    Heise, Marek           
Doliński, Piotr             remis    Schreiber, Łukasz      
Napierała, Sławomir         0 : 1    Witkowski, Jerzy       
Ozorowski, Edward           0 : 1    Andrzejewski, Jerzy    
Woroński, Jan               1 : 0    Schreiber, Grzegorz    
Fennert-Osińska, Dorota     0 : 1    Tumolewska, Karolina   

RUNDA 3

MCK ALEKSANDRÓW KUJ. - MERKURY BRODNICA
3.5 - 2.5

Kisielewski, Sławomir      0 : 1    Wojtarowicz, Janusz    
Jakubik, Michał            remis    Gdula, Krzysztof       
Lewandowski, Maciej        0 : 1    Sędłak, Andrzej        
Molenda, Marcin            1 : 0    Plecyng, Waldemar      
Krajewicz, Paweł           1 : 0    Milewski, Henryk       
Urbańska, Anna             1 : 0    Kaniecka, Gabriela     

MKSz TORUŃ - APATOR II TORUŃ
3.5 - 2.5

Michalska, Maria           remis    Czechowski, Paweł      
Dybowski, Rafał            1 : 0    Mazurek, Jerzy         
Markiewicz, Maria          0 : 1    Sowiński, Artur        
Wojciechowski, Robert      1 : 0    Janiszewski, Karol     
Markiewicz, Marta          0 : 1    Jabłoński, Jerzy       
Wojciechowska, Beata       1 : 0    Bryła, Lidia           

KOPERNIK GRUDZIĄDZ - DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ
5 - 1

Sankiewicz, Grzegorz       1 : 0    Klugiewicz, Józef      
Zembrzuska, Monika         0 : 1    Bieganowski, Roman     
Smętkowski, Łukasz         1 : 0    Nozdrzykowski, Andrzej 
Zwolakiewicz, Krzysztof    1 : 0    Grześlak, Marcin       
Zwolakiewicz, Łukasz       1 : 0    Grześlak, Piotr        
Sankiewicz, Magdalena      1 : 0    Różańska, Aleksandra   

CENTRUM II BYDGOSZCZ - WIEŻA WIĘCBORK
4.5 - 1.5

Heise, Marek               1 : 0    Mazur, Stanisław       
Schreiber, Łukasz          1 : 0    Stasiak, Tomasz        
Witkowski, Jerzy           1 : 0    Wojciechowski, Jerzy   
Schreiber, Kamil           0 : 1    Białkowski, Józef      
Andrzejewski, Jerzy        1 : 0    Kazaniecki, Patryk     
Tumolewska, Karolina       remis    Kazaniecka, Patrycja   

WISŁA NOWE - KOPERNIK INOWROCŁAW
3 - 3

Bieluszewski, Henryk       remis    Czarnolewski, Piotr    
Bieluszewski, Jarosław     0 : 1    Doliński, Piotr        
Malinowski, Tomasz         0 : 1    Napierała, Sławomir    
Bieluszewski, Artur        1 : 0    Ozorowski, Edward      
Luchowski, Ferdynand       1 : 0    Woroński, Jan          
Tomczyk, Anna              remis    Fennert-Osińska, Dorota

ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO - MYŚLIWIEC GOSTYCYN
3 - 3

Jahr, Przemysław           remis    Żółkiewicz, Jerzy      
Hetmański, Waldemar        0 : 1    Wruck, Wiesław         
Walczak, Tadeusz           remis    Myk, Mirosław          
Jahr, Ulrich               1 : 0    Skałecki, Roman        
Ziętak, Krzysztof          0 : 1    Nurczyński, Leszek     
Urbańska, Dorota           + : -    Myk, Elżbieta          

RUNDA 4

MERKURY BRODNICA - KOPERNIK GRUDZIĄDZ
  3 - 3

Wojtarowicz, Janusz          remis    Sankiewicz, Grzegorz   
Gdula, Krzysztof             1 : 0    Zembrzuska, Monika     
Sędłak, Andrzej              0 : 1    Smętkowski, Łukasz     
Plecyng, Waldemar            remis    Zwolakiewicz, Krzysztof
Rydzewski, Brunon            1 : 0    Zwolakiewicz, Łukasz   
Kaniecka, Gabriela           0 : 1    Sankiewicz, Magdalena  

MKSz TORUŃ - MCK ALEKSANDRÓW KUJ.
  5 - 1

Michalska, Maria             1 : 0    Jakubik, Michał        
Dybowski, Rafał              1 : 0    Lewandowski, Maciej    
Markiewicz, Maria            1 : 0    Molenda, Marcin        
Michalski, Andrzej           0 : 1    Krajewicz, Paweł       
Wojciechowski, Robert        1 : 0    Dobrowolski, Wiesław   
Wojciechowska, Beata         1 : 0    Urbańska, Anna         

APATOR II TORUŃ - DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ
  2 - 4

Czechowski, Paweł            0 : 1    Klugiewicz, Józef      
Mazurek, Jerzy               0 : 1    Bieganowski, Roman     
Sowiński, Artur              0 : 1    Nozdrzykowski, Andrzej 
Strzemkowski, Włodzimierz    1 : 0    Grześlak, Marcin       
Tokarski, Tomasz             0 : 1    Grześlak, Piotr        
Bryła, Lidia                 1 : 0    Szynkiewicz, Anna      

CENTRUM II BYDGOSZCZ - WISŁA NOWE
  3.5 - 2.5

Heise, Marek                 remis    Bieluszewski, Henryk   
Witkowski, Jerzy             remis    Bieluszewski, Jarosław 
Schreiber, Kamil             0 : 1    Malinowski, Tomasz     
Andrzejewski, Jerzy          remis    Bieluszewski, Artur    
Lewandowski, Krzysztof       1 : 0    Bieluszewski, Robert   
Tumolewska, Karolina         + : -    Tomczyk, Anna          

KOPERNIK INOWROCŁAW - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO
  2 - 4

Czarnolewski, Piotr          remis    Jahr, Przemysław       
Doliński, Piotr              remis    Deżakowski, Przemysław 
Ozorowski, Edward            1 : 0    Walczak, Tadeusz       
Woroński, Jan                0 : 1    Jahr, Ulrich           
Muzioł, Krzysztof            - : +    Ziętak, Krzysztof      
Fennert-Osińska, Dorota      - : +    Urbańska, Dorota       

WIEŻA WIĘCBORK - MYŚLIWIEC GOSTYCYN
  2.5 - 3.5

Stasiak, Tomasz              0 : 1    Żółkiewicz, Jerzy      
Wojciechowski, Jerzy         0 : 1    Wruck, Wiesław         
Piłka, Łukasz                0 : 1    Myk, Mirosław          
Białkowski, Józef            remis    Skałecki, Roman        
Kazaniecki, Patryk           1 : 0    Nurczyński, Leszek     
Kazaniecka, Patrycja         1 : 0    Myk, Elżbieta          

RUNDA 5

KOPERNIK GRUDZIĄDZ - MKSz TORUŃ
2 - 4

Sankiewicz, Grzegorz        0 : 1    Michalska, Maria       
Zembrzuska, Monika          1 : 0    Dybowski, Rafał        
Smętkowski, Łukasz          1 : 0    Markiewicz, Maria      
Zwolakiewicz, Krzysztof     0 : 1    Markiewicz, Marta      
Zwolakiewicz, Łukasz        0 : 1    Wojciechowski, Robert  
Sankiewicz, Magdalena       0 : 1    Wojciechowska, Beata   

MCK ALEKSANDRÓW KUJ. - APATOR II TORUŃ
1.5 - 4.5

Jakubik, Michał             0 : 1    Czechowski, Paweł      
Lewandowski, Maciej         1 : 0    Sowiński, Artur        
Molenda, Marcin             remis    Smykowski, Mateusz     
Dobrowolski, Wiesław        0 : 1    Fladrowski, Bartosz    
Lewandowski, Radek          0 : 1    Jankiewicz, Robert     
Urbańska, Anna              0 : 1    Bryła, Lidia           

DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ - MERKURY BRODNICA
3 - 3

Klugiewicz, Józef           1 : 0    Wojtarowicz, Janusz    
Bieganowski, Roman          1 : 0    Gdula, Krzysztof       
Nozdrzykowski, Andrzej      remis    Sędłak, Andrzej        
Grześlak, Marcin            0 : 1    Plecyng, Waldemar      
Grześlak, Piotr             remis    Rydzewski, Brunon      
Różańska, Aleksandra        0 : 1    Kaniecka, Gabriela     

MYŚLIWIEC GOSTYCYN - KOPERNIK INOWROCŁAW
4 - 2

Żółkiewicz, Jerzy           1 : 0    Czarnolewski, Piotr    
Wruck, Wiesław              0 : 1    Doliński, Piotr        
Myk, Mirosław               0 : 1    Ozorowski, Edward      
Skałecki, Roman             1 : 0    Woroński, Jan          
Nurczyński, Leszek          1 : 0    Muzioł, Krzysztof      
Myk, Elżbieta               + : -    Fennert-Osińska, Dorota

ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO - CENTRUM II BYDGOSZCZ
4.5 - 1.5

Jahr, Przemysław            remis    Heise, Marek           
Hetmański, Waldemar         1 : 0    Witkowski, Jerzy       
Deżakowski, Przemysław      1 : 0    Schreiber, Kamil       
Jahr, Ulrich                remis    Andrzejewski, Jerzy    
Ziętak, Krzysztof           1 : 0    Lewandowski, Krzysztof 
Urbańska, Dorota            remis    Tumolewska, Karolina   

WISŁA NOWE - WIEŻA WIĘCBORK
3 - 3

Bieluszewski, Henryk        1 : 0    Mazur, Stanisław       
Malinowski, Tomasz          1 : 0    Stasiak, Tomasz        
Bieluszewski, Artur         1 : 0    Wojciechowski, Jerzy   
Luchowski, Ferdynand        0 : 1    Białkowski, Józef      
Bieluszewski, Rafał         0 : 1    Kazaniecki, Patryk     
Tomczyk, Anna               0 : 1    Kazaniecka, Patrycja   

RUNDA 6

APATOR II TORUŃ - MERKURY BRODNICA
2.5 - 3.5

Czechowski, Paweł            1 : 0    Wojtarowicz, Janusz     
Sowiński, Artur              0 : 1    Gdula, Krzysztof        
Smykowski, Mateusz           0 : 1    Sędłak, Andrzej         
Strzemkowski, Włodzimierz    1 : 0    Plecyng, Waldemar       
Tokarski, Tomasz             0 : 1    Rydzewski, Brunon       
Bryła, Lidia                 remis    Kaniecka, Gabriela      

DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ - MKSz TORUŃ
3 - 3

Klugiewicz, Józef            1 : 0    Michalska, Maria        
Bieganowski, Roman           0 : 1    Dybowski, Rafał         
Nozdrzykowski, Andrzej       1 : 0    Markiewicz, Maria       
Grześlak, Marcin             1 : 0    Wojciechowski, Robert   
Grześlak, Piotr              0 : 1    Markiewicz, Marta       
Szynkiewicz, Anna            0 : 1    Wojciechowska, Beata    

KOPERNIK GRUDZIĄDZ - MCK ALEKSANDRÓW KUJ.
3 - 3

Sankiewicz, Grzegorz         1 : 0    Rakusiewicz, Mariusz    
Zembrzuska, Monika           1 : 0    Lewandowski, Maciej     
Smętkowski, Łukasz           1 : 0    Molenda, Marcin         
Zwolakiewicz, Krzysztof      0 : 1    Krajewicz, Paweł        
Zwolakiewicz, Łukasz         0 : 1    Szejner, Paweł          
Sankiewicz, Magdalena        0 : 1    Urbańska, Anna          

ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO - WISŁA NOWE
3.5 - 2.5

Hetmański, Waldemar          0 : 1    Bieluszewski, Henryk    
Deżakowski, Przemysław       remis    Bieluszewski, Jarosław  
Walczak, Tadeusz             0 : 1    Malinowski, Tomasz      
Jahr, Ulrich                 1 : 0    Bieluszewski, Artur     
Ziętak, Krzysztof            1 : 0    Bieluszewski, Robert    
Urbańska, Dorota             + : -    Tomczyk, Anna           

MYŚLIWIEC GOSTYCYN - CENTRUM II BYDGOSZCZ
2.5 - 3.5

Żółkiewicz, Jerzy            1 : 0    Heise, Marek            
Wruck, Wiesław               remis    Schreiber, Łukasz       
Myk, Mirosław                1 : 0    Schreiber, Kamil        
Skałecki, Roman              0 : 1    Andrzejewski, Jerzy     
Broszkiewicz, Piotr          0 : 1    Tabaczka, Jerzy         
Myk, Elżbieta                0 : 1    Tumolewska, Karolina    

WIEŻA WIĘCBORK - KOPERNIK INOWROCŁAW
3 - 3

Mazur, Stanisław             remis    Czarnolewski, Piotr     
Stasiak, Tomasz              0 : 1    Doliński, Piotr         
Piłka, Łukasz                0 : 1    Napierała, Sławomir     
Białkowski, Józef            remis    Ozorowski, Edward       
Kazaniecki, Patryk           1 : 0    Woroński, Jan           
Kazaniecka, Patrycja         + : -    Fennert-Osińska, Dorota 

RUNDA 7

MKSz TORUŃ - MERKURY BRODNICA
4 - 2

Michalska, Maria           remis    Wojtarowicz, Janusz     
Dybowski, Rafał            1 : 0    Gdula, Krzysztof        
Markiewicz, Maria          1 : 0    Plecyng, Waldemar       
Wojciechowski, Robert      0 : 1    Milewski, Henryk        
Markiewicz, Marta          remis    Kaniecki, Mirosław      
Wojciechowska, Beata       1 : 0    Kaniecka, Gabriela      

KOPERNIK GRUDZIĄDZ - APATOR II TORUŃ
2.5 - 3.5

Sankiewicz, Grzegorz       0 : 1    Czechowski, Paweł       
Zembrzuska, Monika         1 : 0    Sowiński, Artur         
Smętkowski, Łukasz         1 : 0    Smykowski, Mateusz      
Zwolakiewicz, Krzysztof    remis    Janiszewski, Karol      
Zwolakiewicz, Łukasz       0 : 1    Jabłoński, Jerzy        
Sankiewicz, Magdalena      0 : 1    Lewandowska, Ewa        

MCK ALEKSANDRÓW KUJ. - DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ
4 - 2

Lewandowski, Maciej        0 : 1    Klugiewicz, Józef       
Molenda, Marcin            0 : 1    Bieganowski, Roman      
Dobrowolski, Wiesław       1 : 0    Dąbek, Wiesław          
Urbański, Zdzisław         1 : 0    Nozdrzykowski, Andrzej  
Walczak, Bogumił           1 : 0    Grześlak, Piotr         
Urbańska, Anna             1 : 0    Szynkiewicz, Anna       

ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO - WIEŻA WIĘCBORK
3.5 - 2.5

Jahr, Przemysław           1 : 0    Mazur, Stanisław        
Hetmański, Waldemar        remis    Stasiak, Tomasz         
Deżakowski, Przemysław     remis    Białkowski, Józef       
Walczak, Tadeusz           remis    Kazaniecki, Patryk      
Ziętak, Krzysztof          1 : 0    Kopaniarz, Tadeusz      
Urbańska, Dorota           - : +    Kazaniecka, Patrycja    

CENTRUM II BYDGOSZCZ - KOPERNIK INOWROCŁAW
3.5 - 2.5

Heise, Marek               remis    Czarnolewski, Piotr     
Schreiber, Łukasz          0 : 1    Doliński, Piotr         
Schreiber, Kamil           0 : 1    Napierała, Sławomir     
Andrzejewski, Jerzy        1 : 0    Woroński, Jan           
Tabaczka, Jerzy            1 : 0    Kubicki, Mariusz        
Tumolewska, Karolina       + : -    Fennert-Osińska, Dorota 

WISŁA NOWE - MYŚLIWIEC GOSTYCYN
3 - 3

Bieluszewski, Henryk       0 : 1    Żółkiewicz, Jerzy       
Bieluszewski, Jarosław     1 : 0    Wruck, Wiesław          
Malinowski, Tomasz         remis    Myk, Mirosław           
Bieluszewski, Artur        1 : 0    Skałecki, Roman         
Bieluszewski, Krzysztof    0 : 1    Nurczyński, Leszek      
Tomczyk, Anna              remis    Myk, Elżbieta           

RUNDA 8

APATOR II TORUŃ - MKSz TORUŃ
2.5 - 3.5

Czechowski, Paweł            0 : 1    Michalska, Maria       
Sowiński, Artur              1 : 0    Dybowski, Rafał        
Smykowski, Mateusz           remis    Markiewicz, Maria      
Janiszewski, Karol           0 : 1    Michalski, Andrzej     
Pawłowski, Paweł             1 : 0    Wojciechowski, Robert  
Bryła, Lidia                 0 : 1    Wojciechowska, Beata   

MERKURY BRODNICA - MCK ALEKSANDRÓW KUJ.
3.5 - 2.5

Wojtarowicz, Janusz          1 : 0    Lewandowski, Maciej    
Sędłak, Andrzej              0 : 1    Molenda, Marcin        
Plecyng, Waldemar            0 : 1    Krajewicz, Paweł       
Milewski, Henryk             1 : 0    Urbański, Zdzisław     
Rydzewski, Brunon            remis    Walczak, Bogumił       
Kaniecka, Gabriela           1 : 0    Urbańska, Anna         

DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ - KOPERNIK GRUDZIĄDZ
2 - 4

Klugiewicz, Józef            0 : 1    Sankiewicz, Grzegorz   
Bieganowski, Roman           remis    Zembrzuska, Monika     
Dąbek, Wiesław               0 : 1    Smętkowski, Łukasz     
Nozdrzykowski, Andrzej       1 : 0    Zwolakiewicz, Krzysztof
Grześlak, Piotr              remis    Zwolakiewicz, Łukasz   
Różańska, Aleksandra         0 : 1    Sankiewicz, Magdalena  

MYŚLIWIEC GOSTYCYN - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO
3 - 3

Żółkiewicz, Jerzy            1 : 0    Jahr, Przemysław       
Wruck, Wiesław               1 : 0    Hetmański, Waldemar    
Myk, Mirosław                0 : 1    Deżakowski, Przemysław 
Skałecki, Roman              0 : 1    Jahr, Ulrich           
Nurczyński, Leszek           0 : 1    Ziętak, Krzysztof      
Myk, Elżbieta                1 : 0    Urbańska, Dorota       

KOPERNIK INOWROCŁAW - WISŁA NOWE
3 - 3

Czarnolewski, Piotr          0 : 1    Bieluszewski, Henryk   
Doliński, Piotr              remis    Bieluszewski, Jarosław 
Napierała, Sławomir          remis    Malinowski, Tomasz     
Ozorowski, Edward            1 : 0    Bieluszewski, Artur    
Woroński, Jan                0 : 1    Bieluszewski, Robert   
Bigos, Magdalena             1 : 0    Tomczyk, Anna          

WIEŻA WIĘCBORK - CENTRUM II BYDGOSZCZ
1.5 - 4.5

Mazur, Stanisław             0 : 1    Heise, Marek           
Stasiak, Tomasz              remis    Schreiber, Łukasz      
Białkowski, Józef            0 : 1    Schreiber, Kamil       
Tomaszewski, Arkadiusz       0 : 1    Andrzejewski, Jerzy    
Kazaniecki, Patryk           1 : 0    Tabaczka, Jerzy        
Kazaniecka, Patrycja         0 : 1    Tumolewska, Karolina   

RUNDA 9

KOPERNIK GRUDZIĄDZ - MERKURY BRODNICA
3 - 3

Sankiewicz, Grzegorz       0 : 1    Wojtarowicz, Janusz      
Zembrzuska, Monika         1 : 0    Plecyng, Waldemar        
Smętkowski, Łukasz         1 : 0    Rydzewski, Brunon        
Zwolakiewicz, Krzysztof    0 : 1    Milewski, Henryk         
Zwolakiewicz, Łukasz       0 : 1    Kaniecki, Mirosław       
Sankiewicz, Magdalena      1 : 0    Kaniecka, Gabriela       

MCK ALEKSANDRÓW KUJ. - MKSz TORUŃ
3.5 - 2.5

Rakusiewicz, Mariusz       0 : 1    Michalska, Maria         
Lewandowski, Maciej        0 : 1    Dybowski, Rafał          
Molenda, Marcin            1 : 0    Markiewicz, Maria        
Walczak, Bogumił           1 : 0    Michalski, Andrzej       
Urbański, Zdzisław         = : =    Wojciechowski, Robert    
Urbańska, Anna             1 : 0    Wojciechowska, Beata     

DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ - APATOR II TORUŃ
2 - 4

Klugiewicz, Józef          1 : 0    Czechowski, Paweł        
Bieganowski, Roman         = : =    Sowiński, Artur          
Nozdrzykowski, Andrzej     = : =    Smykowski, Mateusz       
Grześlak, Piotr            0 : 1    Janiszewski, Karol       
Różański, Mateusz          0 : 1    Strzemkowski, Włodzimierz
Różańska, Aleksandra       0 : 1    Bryła, Lidia             

MYŚLIWIEC GOSTYCYN - WIEŻA WIĘCBORK
2 - 4

Żółkiewicz, Jerzy          1 : 0    Mazur, Stanisław         
Wruck, Wiesław             0 : 1    Stasiak, Tomasz          
Myk, Mirosław              0 : 1    Białkowski, Józef        
Broszkiewicz, Piotr        1 : 0    Tomaszewski, Arkadiusz   
Nurczyński, Leszek         0 : 1    Kazaniecki, Patryk       
Myk, Elżbieta              0 : 1    Kazaniecka, Patrycja     

ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO - KOPERNIK INOWROCŁAW
4 - 2

Jahr, Przemysław           1 : 0    Czarnolewski, Piotr      
Hetmański, Waldemar        0 : 1    Doliński, Piotr          
Deżakowski, Przemysław     1 : 0    Napierała, Sławomir      
Ziętak, Krzysztof          1 : 0    Ozorowski, Edward        
Pelc, Cezary               1 : 0    Woroński, Jan            
Urbańska, Dorota           0 : 1    Bigos, Magdalena         

WISŁA NOWE - CENTRUM II BYDGOSZCZ
3 - 3

Bieluszewski, Henryk       = : =    Heise, Marek             
Bieluszewski, Jarosław     = : =    Schreiber, Łukasz        
Malinowski, Tomasz         1 : 0    Schreiber, Kamil         
Bieluszewski, Rafał        1 : 0    Andrzejewski, Jerzy      
Bieluszewski, Robert       0 : 1    Tabaczka, Jerzy          
Tomczyk, Anna              - : +    Tumolewska, Karolina     

RUNDA 10

MKSz TORUŃ - KOPERNIK GRUDZIĄDZ
4.5 - 1.5

Michalska, Maria             remis    Sankiewicz, Grzegorz   
Dybowski, Rafał              1 : 0    Zembrzuska, Monika     
Markiewicz, Maria            0 : 1    Smętkowski, Łukasz     
Wojciechowski, Robert        1 : 0    Zwolakiewicz, Krzysztof
Markiewicz, Marta            1 : 0    Zwolakiewicz, Łukasz   
Wojciechowska, Beata         1 : 0    Sankiewicz, Magdalena  

APATOR II TORUŃ - MCK ALEKSANDRÓW KUJ.
3 - 3

Czechowski, Paweł            remis    Kisielewski, Sławomir  
Sowiński, Artur              0 : 1    Molenda, Marcin        
Smykowski, Mateusz           remis    Urbański, Zdzisław     
Jankiewicz, Robert           1 : 0    Walczak, Bogumił       
Strzemkowski, Włodzimierz    0 : 1    Krajewicz, Paweł       
Lewandowska, Ewa             1 : 0    Urbańska, Anna         

MERKURY BRODNICA - DRWĘCA GOLUB-DOBRZYŃ
3 - 3

Wojtarowicz, Janusz          0 : 1    Klugiewicz, Józef      
Gdula, Krzysztof             0 : 1    Bieganowski, Roman     
Sędłak, Andrzej              1 : 0    Dąbek, Wiesław         
Plecyng, Waldemar            1 : 0    Nozdrzykowski, Andrzej 
Rydzewski, Brunon            0 : 1    Grześlak, Piotr        
Kaniecka, Gabriela           1 : 0    Szynkiewicz, Anna      

CENTRUM II BYDGOSZCZ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO
4.5 - 1.5

Heise, Marek                 1 : 0    Jahr, Przemysław       
Schreiber, Łukasz            1 : 0    Hetmański, Waldemar    
Andrzejewski, Jerzy          1 : 0    Deżakowski, Przemysław 
Lewandowski, Krzysztof       remis    Jahr, Ulrich           
Tabaczka, Jerzy              remis    Pelc, Cezary           
Wiese-Jóźwiak, Małgorzata    remis    Urbańska, Dorota       

KOPERNIK INOWROCŁAW - MYŚLIWIEC GOSTYCYN
4 - 2

Czarnolewski, Piotr          0 : 1    Żółkiewicz, Jerzy      
Doliński, Piotr              1 : 0    Wruck, Wiesław         
Napierała, Sławomir          0 : 1    Myk, Mirosław          
Ozorowski, Edward            1 : 0    Skałecki, Roman        
Woroński, Jan                1 : 0    Nurczyński, Leszek     
Bigos, Magdalena             1 : 0    Myk, Elżbieta          

WIEŻA WIĘCBORK - WISŁA NOWE
2 - 4

Mazur, Stanisław             0 : 1    Bieluszewski, Henryk   
Stasiak, Tomasz              0 : 1    Malinowski, Tomasz     
Wojciechowski, Jerzy         0 : 1    Rogowski, Stefan       
Białkowski, Józef            0 : 1    Bieluszewski, Robert   
Kazaniecki, Patryk           1 : 0    Bieluszewski, Łukasz   
Kazaniecka, Patrycja         1 : 0    Tomczyk, Anna