Regionalna III liga

1. ZRYW Dąbrówka	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1
1. J.Myzyk		2000  1 1 1 1 1 1 1 = 0 1 0	8.5  11
2. L.Górski		2205  = 1 0 0 1 +   = 0 1 0	5.0  10
3. T.Studziński		2000  = 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0	2.5  11
4. M.Windorpski		2000  = = = 1 0 =   1 = =	5.0   9
5. S.Gwarny		1800  1		  1		2.0   2
6. J.Adamczyk		1000    0 0 + 1 0 0 0 0 0 0	2.0  10
   E.Sikora		1000  0				0.0   1
   J.Bajerowski		1600    0 1 1 0   1 0 0 0 0	3.0   9
   M.Harmata		1800		1 1	  -	2.0   3
2. ZRYW Włocławek	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1
1. K.Jaskólski		2082  = 0   0     0 = 0 = -	1.5   8
2. K.Cichocki		2000  = 0 1 0 = 1 = 0 0 = -	4.0  11
3. P.Grochowalski	2000  0	    =	  1 = = 0 -	2.5   7
4. M.Szubski		2000  0 1 1 1 = 0   0 = 0 -	4.0  10
5. J.Augustowski	2016  1 = 1 0 0 0	  -	2.5   7
6. E.Cichocka		1600  =   1		  -	1.5   3
   A.Orylski		1800    1 =	1 1 = 0 1	5.0   7
   M.Frąckowiak		1600    1 0 1 1 + = + 0 =	6.0   9
   A.Skubaczewski	1800 		- 0		0.0   2
   P.Krasucki		2000 	      =			0.5   1
   H.Maciejewski	1600	      0			0.0   1
3. BASZTA Żnin		      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1
1. Ł.Bugalski		2063  0 0 0 1	0 1 = = 0 0	3.0  10
2. W.Jagodziński	2254    1 1 1 1 1 1 + 1 0 =	8.5  10
3. T.Katafiasz		2000 
4. B.Grylewicz		2000  0 = 1 =	1 1 1 0 = 0	5.5  10
5. P.Konieczyński	1800  1 0 = 0 1 1 0 1 0 0 0	4.5  11
6. M.Wiśniewska		1600  0 1 1 0 1 1 + 1 = 0 0	6.5  11
   J.Śniadecki		2000 	    1 0 1 0 1 0 0 1	4.0   8
   M.Szary		1800  1				1.0   1
   M.Dobosz		1600  1 0 0   1			2.0   4
   J.Marciniak		1800	      =			0.5   1
4. GAMBIT II Świecie	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1
1. A.Wiśniewski		2073  = 0 0 0 = 1 = 1 = = 1	5.5  11
2. A.Stolarczyk		2079  1 1 1 1 = 0 1 = 1 = =	8.0  11
3. R.Kujawski		2000	      1   = 0		1.5   3
4. K.Koszowski		1800
5. A.Fiałkowski		2000  0	      =   1 0	  0	1.5   5
6. M.Koszowska		1400  0 - - - 0 0 0 + - - -	1.0  11
   M.Gaszkowski		1800  0 0			0.0   2
   M.Boroch		2000  = 0 0	      1 1 0	2.5   6
   R.Pawłowski		1800    0 0 0 1 0 0   = 1 0	2.5   9
   W.Rybus		1600	  1 0	0   0   0	1.0   5
   J.Łukomski		1200	    0	0     0		0.0   3
5. GOPŁO Kruszwica	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1
1. F.Żak		1600  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0	0.0  11
2. J.Białecki		1800  0 1 = 0 0 1 0 = 1 0 =	4.5  11
3. J.Budrewicz		2000  0 0 1 1 1 1 0 1 - = 1	6.5  11
4. J.Kwiatkowski	1800  = 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0	6.5  11
5. K.Sobich		2000  0 0 1 0 1 + 1 1 = 1 0	6.5  11
6. M.Bauza		2000  0 - - - 0 - - - 1 = 1	2.5  11
6. UNIA Gniewkowo	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1
1. P.Hałas		2000  1 0 0 0 0 0 1 = = 1 1	5.0  11
2. T.Palacz		1800  + 0 = 0 = - = - 0   1	3.5  10
3. D.Chodorowski	1800		1	1 =	2.5   3
4. Z.Karczewski		2000  0 = 0 1 0 = 0 0 1 = 0	3.5  11
5. P.Baranowski		1800  1   0			1.0   2
6. L.Budkiewicz		1600  - 0 = 0 0 1 = 0 + = 0	3.5  11
   J.Grzelak		1600    0 0 0 0   1 0 = 0 1	2.5   9
   K.Niemiec		1800  = =   0 0 0 0 0 0 0	1.0   9
7. TORFARM-64 II Toruń	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1
1. K.Kuliński		2100  0 1 0 = 1 0 0 = = = 1	5.0  11
2. J.Paprocki		2000  - 1 0 1       1 0   =	3.5   7
3. A.Waltratus		2000 
4. D.Sikorski		2000  1 0 1 = 1 0 1 =		5.0   8
5. A.Witkowski		1800  0 1 1 0 1 1     1 = 0	5.5   9
6. B.Spychalska		1400  + 0 0   0 0   -	  0	1.0   7
   I.Jabłońska		1800	    0     1   = +	2.5   4
   M.Jabłoński		1800	    0 1 = 0 = 1 0 1	4.0   8
   J.Kłosowski		2000  = 1 0   0     1		2.5   5
   W.Jankowski		1800 		1     1		2.0   2
   W.Antoszewski	1800		  0		0.0   1
   C.Kozłowski		1800			1	1.0   1
   B.Niezgoda		1800		  0	0	0.0   2
   E.Piórek		1800			  1	1.0   1
8. CENTRUM Bydgoszcz	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1
1. T.Pacuszka		2260  1 1 1 1 = = 0   1 1 0	7.0  10
2. R.Lewandowski	2234  1 1 1 1 1 1 0 = 1 1 =	9.0  11
3. M.Stoppel		2168  1 = 0 = = = 1 = = = 1	6.5  11
4. P.Wiśniewski		2143  = 1 0 1 1 = 1 1 = 1 1	8.5  11
5. P.Skowroński		2135  1 = 1 1 1 1 0 0 1 1 1	8.5  11
6. J.Węglarz		2075  1 1 1 1 = = = 1 1 1 +	9.5  11
   K.Lewandowski	2000 		    1		1.0   1
9. AZS AB Bydgoszcz	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1
1. B.Siwiec		2224  = 1 1 = = 1 0 0 1 = 1	7.0  11
2. A.Maliszewski	2000  0 0 = 0 0 1 = 1 1 = =	5.0  11
3. Ł.Jabłoński		2161  1 1 1 = = - = 0 1 1 1	7.5  11
4. W.Krużyński		2178  1   1 1 0 = 1 0 = 1 1	7.0  10
5. P.Sworowski		2000  = 0 1 1 0 1 1 1 1 0 0	6.5  11
6. J.Miśko		1800  1 + = 1 = 1 0 1 1 = 1	8.5  11
   A.Gołąbiewski	1800    1			1.0   1
10. EMDEK Bydgoszcz	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1
1. D.Ziółkowski		2175  1 1 1 1 0 = 1 = 0 0 +	7.0  11
2. M.Urbanek		2128  1 0 = 1	0 =   = 0 +	4.5   9
3. K.Rzóska		1800  0 1 0 0 0 = = = 0 0 +	3.5  11
4. D.Roubo		1800  0 1 1 1 0   0 = 0   +	4.5   9
5. A.Karpiński		2000    1 0 1 1 = 0 1 1 = +	7.0  10
6. Agn.Tadych		1900  1 + + 1 1 = 1 1 1 1 +    10.5  11
   Ani.Tadych		1800  0       0 0   =	1	1.5   5
11. APATOR Toruń	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1
1. T.Trabszys		2120  =   1 1 1 1 1 1 1   1	8.5   9
2. B.Katkowski		2126  =   0 1 =   1 0 = = 1	5.0   9
3. M.Kubicki		2000  1 1 1 0 1 1 0 1 1 1 1	9.0  11
4. A.Stuczyński		1800  1 0			1.0   2
5. Ł.Gajtkowski		1800  0		0	= 1	1.5   4
6. I.Kubicka		1600  = 0 + + 1 1 = 0 0 1 1	7.0  11
   W.Strzemkowski	2200 		    0		0.0   1
   P.Pawłowski		2100    = 1 1 1 = 0   1 1 +	7.0   9
   B.Fladrowski		2084		  1 1 0		2.0   3
   J.Jabłoński		2200    1   0 1 0	1	3.0   5
   R.Jankiewicz		1800    1			1.0   1
   T.Tokarski		1400 	  0			0.0   1
12. KRAJNA Sępólno Kraj.      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1
1. T.Gęza		2000  0 0 0 0 0 0 = = 1 = 0	2.5  11
2. D.Operman		1800  = 0 0 0 0 0 0 = 0 0 0	1.0  11
3. W.Wesołowski		2000  = 1 0 = 1 + = = + = =	7.0  11
4. T.Theuss		2000  = 0 = 0 0 = 0 0 1 0 1	3.5  11
5. K.Kaczmarek		1400  0				0.0   1
6. B.Pastwik		1600  1 1 1 0 0 0 1 0 0 0 1	5.0  11
   R.Dziendziela	1200    0 0 0			0.0   3
   R.Dobrzański		2000	      = 0 1 = = 0 0	2.5   7

Liga okręgowa - grupa wschodnia

1. MERKURY Brodnica	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1. J.Wojtarowicz	1800  1 0 1 = 0 0 = 1 1 0    5.0  10
2. Z.Klawczyński	1800  0			     0.0   1
3. K.Gdula		1800  1 0 = 1 0 1 0	0    3.5   8
4. A.Sędłak		2000  1 1 1 0 = 1   0	1    5.5   8
5. W.Plecyng		1600  1 0 0 = 1 0 0 0 0 1    3.5  10
6. G.Kaniecka		1400  0 0 0 0 1 = 0 1 0 1    3.5  10
   H.Milewski		1800    1 0	  1 1 1      4.0   5
   M.Kaniecki		1600 		  =   1      1.5   2
   B.Rydzewski		1400 	    1 = 1   = 0 0    3.0   6
2. MKSzach Toruń	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0	 	1 2
1. M.Michalska		1900  1 1 = 1 1 0 = 1 1 =    7.5  10	0 =
2. R.Dybowski		2000  0 1 1 1 0 1 1 0 1 1    7.0  10	= 0
3. Maria Markiewicz	1800  = 0 0 1 0 0 1 = 0 0    3.0  10	= 0
4. A.Michalski		1800  =	    0	    1 0      1.5   4
5. R.Wojciechowski	1600  1 1 1 1 1 0 0 0 = 1    6.5  10	0 0
6. Marta Markiewicz	1600  1 0 0   1 1 =	1    4.5   7	0 =
   B.Wojciechowska	1600    1 1 1 1 1 1 1 0 1    8.0   9	0 0
3. MCK Aleksandrów Kuj.	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1. M.Rakusiewicz	1800  0		0     0      0.0   3
2. S.Kisielewski	1800  0 1 0		=    1.5   4
3. M.Jakubik		1800    1 = 0 0              1.5   4
4. M.Lewandowski	1800  1 = 0 0 1 0 0 0 0      2.5   9
5. M.Molenda		1800  1 1 1 0 = 0 0 1 1 1    6.5  10
6. A.Urbańska		1600  0 1 1 0 0 1 1 0 1 0    5.0  10
   B.Walczak		2000		  1 = 1 0    2.5   4
   P.Krajewicz		2064  1   1 1	1   1	1    6.0   6
   W.Dobrowolski	1800 	    0 0   1          1.0   3
   P.Szejner		1800    0	1            1.0   2
   R.Lewandowski	1600          0		     0.0   1
   Z.Urbański		1800		  1 0 = =    2.0   4
4. KOPERNIK Grudziądz	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0		1
1. G.Sankiewicz		2000  1 0 1 = 0 1 0 1 0 =    5.0  10	1
2. M.Zembrzuska		2094  1 1 0 0 1 1 1 = 1 0    6.5  10	1
3. Ł.Smętkowski		2191  0 1 1 1 1 1 1 1 1 1    9.0  10	1
4. K.Zwolakiewicz	1800  0 0 1 = 0 0 = 0 0 0    2.0  10	0
5. Ł.Zwolakiewicz	1600  0 = 1 0 0 0 0 = 0 0    2.0  10	0
6. M.Sankiewicz		1600  1 1 1 1 0 0 0 1 1 0    6.0  10	0
5. DRWĘCA Golub-Dobrzyń	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0		1 2 3 4
1. J.Klugiewicz		2000  0 0 0 1 1 1 1 0 1 1    6.0  10	1 = 1 +
2. R.Bieganowski	1800  1 0 1 1 1 0 1 = = 1    7.0  10	1 1 1 +
3. W.Dąbek		1800		  0 0	0    0.0   3	  =   +
4. A.Nozdrzykowski	1600  = = 0 1 = 1 0 1 = 0    5.0  10	0   0 +
5. Z.Kujawa		1800
6. A.Różańska		1250  0 0 0   0	    0 0      0.0   6	  0   +
   M.Grześlak		1400  = 0 0 0 0 1            1.5   6	= 1 1 +
   P.Grześlak		1600    1 0 1 = 0 0 = 0 1    4.0   9	0 0 0
   M.Różański		1400  0		      0      0.0   2
   A.Szynkiewicz	1400	    0	0 0	0    0.0   4	=   0
6. APATOR II Toruń	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0		1 2 3 4
1. P.Czechowski		1800  0 1 = 0 1 1 1 0 0 =    5.0  10	= 0 = 1
2. J.Mazurek		1600    0 0 0		     0.0   3
3. A.Sowiński		1600  1 0 1 0 0 0 0 1 = 0    3.5  10	1 = 0 1
4. M.Smykowski		1600  0 1     = 0 0 = = =    3.0   8	    1 0
5. K.Janiszewski	1600  0 = 0	  = 0 1      2.0   6
6. L.Bryła		1400  1 0 0 1 1 =   0 1      4.5   8
   E.Lewandowska	1600		  1	1    2.0   2	  1   1
   A.Kotlarz		1600					1
   A.Kiejdo		1600					    1
   A.Borchardt		2009					      1
   P.Pawłowski		2100		    1        1.0   1      =
   B.Fladrowski		2057	      1 	     1.0   1	1
   J.Jabłoński		2200	  1	  1          2.0   2
   W.Strzemkowski	2200	    1	1     1 0    3.0   4	1 0 1 =
   T.Tokarski		1400	    0	0            0.0   2
   R.Jankiewicz		1800	      1 	1    2.0   2	1 1 1
   M.Walentynowicz	1600  0			     0.0   1

Liga okręgowa - grupa zachodnia

1. KOPERNIK Inowrocław	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0		1 2 3 4
1. P.Czarnolewski	1800  = = = = 0 = = 0 0 0    3.0  10	0   0 0
2. P.Doliński		1800  1 = 1 = 1 1 1 = 1 1    8.5  10	0 1 0 0
3. S.Napierała		1800  0 0 1	1 1 = 0 0    3.5   8	1 = 1 1
4. E.Ozorowski		2000  1 0 0 1 1 =   1 0 1    5.5   9	1 =   0
5. J.Woroński		1800  = 1 0 0 0 0 0 0 0 1    2.5  10	= 1 0 =
6. D.Fennert-Osińska	1400  0 0 = - - - -          0.5   7
   M.Kubicki		1800		  0          0.0   1	  0 1
   K.Muzioł		1200	    - 0              0.0   2
   M.Bigos		1000		    1 1 1    3.0   3	= 0 1 0
2. CENTRUM II Bydgoszcz	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0		1 2
1. M.Heise		2085  0 = 1 = = 0 = 1 = 1    5.5  10	  =
2. Ł.Schreiber		2042  = = 1	= 0 = = 1    4.5   8	1 1
3. J.Witkowski		2000  0 1 1 = 0              2.5   5
4. K.Schreiber		1800  1   0 0 0 0 0 1 0      2.0   8	= 1
5. J.Andrzejewski	1800  1 1 1 = = 1 1 1 0 1    8.0  10	=
6. K.Tumolewska		1600  + 1 = + = 1 + 1 +      8.0   9	1 1
   M.Wiese-Jóźwiak	2205			=    0.5   1
   K.Lewandowski	2000 	    1 0		=    1.5   3	1 1
   J.Tabaczka		1800		1 1 0 1 =    3.5   5	1 =
   G.Schreiber		1600    0		     0.0   1
3. WISŁA Nowe n/Wisłą	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1. H.Bieluszewski	2000  1 0 = = 1 1 0 1 = 1    6.5  10
2. J.Bieluszewski	1800  =   0 =	= 1 = =      3.5   7
3. T.Malinowski		1800  1 1 0 1 1 1 = = 1 1    8.0  10
4. A.Bieluszewski	1800  =   1 = 1 0 1 0        4.0   7
5. S.Rogowski		1400  0 0		1    1.0   3
6. A.Tomczyk		1100  0 - = - 0 - = 0 - 0    1.0  10
   Rob.Bieluszewski	2000	    0	0   1 0 1    2.0   5
   F.Luchowski		1600      1   0              1.0   2
   Raf.Bieluszewski	1600    1     0	      1      2.0   3
   K.Siuda		1400    0		     0.0   1
   K.Bieluszewski	1200		  0	     0.0   1
   Ł.Bieluszewski	1000			0    0.0   1
4. ŁUCZNIK Żołędowo	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0		1
1. P.Jahr		1800  0 = = = =   1 0 1 0    4.0   9	0
2. W.Hetmański		1800  = 1 0   1 0 = 0 0 0    3.0   9	0
3. P.Deżakowski		2000	    = 1 = = 1 1 0    4.5   7
4. T.Walczak		1800  0 1 = 0	0 =	     2.0   6	0
5. U.Jahr		2000  = 1 1 1 = 1   1	=    6.5   8	1
6. D.Urbańska		1600  1 = + + = + - 0 0 =    5.5  10	1
   K.Ziętak		1800  1 1 0 + 1 1 1 1 1      8.0   9	1
   C.Pelc		2000		      1 =    1.5   2
5. MYŚLIWIEC Gostycyn	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
1. J.Żółkiewicz		2000  1 1 = 1 1 1 1 1 1 1    9.5  10
2. W.Wruck		1800  = 0 1 1 0 = 0 1 0 0    4.0  10
3. M.Myk		1800  1 1 = 1 0 1 = 0 0 1    6.0  10
4. R.Skałecki		1800  0   0 = 1 0 0 0   0    1.5   8
5. P.Broszkiewicz	1800    0	0     1      1.0   3
6. E.Myk		1600  - + - 0 + 0 = 1 0 0    3.5  10
   L.Nurczyński		1600  0 1 1 0 1   1 0 0 0    4.0   9
6. WIEŻA Więcbork	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0		1 2 3 4
1. S.Mazur		2000  = = 0   0 = 0 0 0 0    1.5   9	= = = -
2. T.Stasiak		1800  0 0 0 0 0 0 = = 1 0    2.0  10	0   1 -
3. J.Wojciechowski	1600  1 0 0 0 0		0    1.0   6	  0 0 -
4. Ł.Piłka		1400    0   0	0            0.0   3	0     -
5. J.Białkowski		1800  0 0 1 = 1 = = 0 1 0    4.5  10	0 = 0 -
6. P.Kazaniecka		1600  1 = = 1 1 + + 0 1 1    8.0  10	0 1 0 -
   P.Kazaniecki		1800  =   0 1 1 1 = 1 1 1    7.0   9	0 1 0
   A.Tomaszewski	1800		    0 0      0.0   2
   T.Kopaniarz		1600		  0	     0.0   1	  0

A klasa - grupa I

1. MGOK Mrocza		      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. J.Jesse		1800    1 0 1 1   =   1 1 0 1 1 =    8.0  11
2. Z.Łopiński		2000    = 0   1 1 1   = 1 1 + 0 =    7.5  11
3. T.Radziejewski	1800    0 1 1   1 1	0 1 1 0 =    6.5  10
4. K.Rosiński		1600    = = 0   1     1 = 1 = = =    6.0  10
5. M.Kozielski		1400    = 0 1 1 0 =   = 0 0 1 1 =    6.0  12
6. K.Kotulska		1250    0 0 1 1 0 0   0 0 0 + 0 0    3.0  12
   E.Kulski		1600 	    1 =	  =   0		     2.0   4
   T.Ilnicki		1600          1 =		     1.5   2
2. EMDEK II Bydgoszcz	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. A.Łętocha		2000 		  = =     1 1 1 =    4.5   6
2. M.Popiołek		1800  = 0   0 0 1 0   0   = 1 1 1    5.0  11
3. P.Jaroch		1600  0 =   0 1 + - 1 =   = = 1 =    6.5  12
4. P.Szmidt		1800  1 1   0 = 1   0 0		1    4.5   8
5. D.Domżalski		1600  = =   0 = 1   = =   = = 1 0    5.5  11
6. A.Stypczyńska	1600  0 1   1 1 1 1 1 1   1 1 + =   10.5  12
   M.Sosiński		1600  1 =   = 0 = = 0 1   1 1 0	     6.0  11
   M.Pomianowski	1600 		  -		     0.0   1
3. CENTRUM III Bydgoszcz      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4		1 2
1. M.Paliwoda		1800  1 1 1 1   1 1 1 = 0 0   1 +    9.5  12	= 0
2. W.Dygajtis		1800  1 1 1 1   0 1 1 0 0 =   0 1    7.5  12	= 1
3. W.Starzyński		1800  0 1 0     0 1 0 = 1 =   0 =    4.5  11	1 1
4. R.Sarnecki		1800  1 1 = 1   1 1 0 1 = =   = 1    9.0  12	= 0
5. G.Sobczyk		1400  1 1 1 1   = = 0 0 1 0   0 =    6.5  12	0
6. J.Kapała		1000  1 0   0   0 1 0 1		     3.0   7
   M.Musiał		1000 	    =			     0.5   1      1
   K.Lewandowska	1600	  1		1 0   1 +    4.0   5	= +
4. BASZTA II Żnin	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. Z.Majdan		1800  1 0 0 0 1 0   0   0 1 0 0      3.0  11
2. R.Wiśniewski		1800  1 = 1 0 0 1   1 1 1 0 0 1      7.5  12
3. D.Majdan		1800  1 1 1 1 = 1   1 1 1 0 =        9.0  11
4. D.Jankowski		1600  1 0 0 0 = 0   0   1 0 = 1      4.0  11
5. P.Rynarzewski	1200  1 0 1 0   =   0   1 1 0 =      5.0  10
6. M.Majdan		1250    0   0   1   1 0	    0        2.0   6
   A.Adamska		1100  +   0   0		1 1   0      3.0   6
   J.Marciniak		1800 	      1	      0              1.0   2
   M.Szary		1800		      1	      1      2.0   2
   P.Szymczak		1600 		      0		     0.0   1
5. ŁUCZNIK II Żołędowo	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. J.Konopczyński	1600  0     -   0 0       0 0 0 -    0.0   8
2. W.Kanabaj		1600	  1 - 0 -   1   - 0 - 0 0    2.0  10
3. S.Piechota		1600  0   0 - 0 0 0 0   0 1 0 0 =    1.5  12
4. A.Chmielewski	1400  0   0 - 0 0 0 0   0   = 0 0    0.5  11
5. M.Staśkowski		1400  0   0 - =   0 1   0	     1.5   7
6. M.Walczak		1100  -     -		-   - - -    0.0   6
   Z.Barski		1000  0   1   0 = = 1   0 1 0 1 =    5.5  11
   D.Malak		1000      0   0   0 0		     0.0   4
   O.Malak		1000		0	  0	     0.0   2
   K.Wojtynowski	1000			  0	     0.0   1
6. NOK Nakło n/Notecią	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. G.Rydzyński		1200  0 1 0   0 0 = 0 0 +   = 0      3.0  11
2. J.Woźniak		1000  0 = 1   0	    0 0 1   0 1 =    4.0  10
3. J.Wiśniewski		1000    0 1   1 0 1 1 0 1   1 1 0    7.0  11
4. K.Janik		1400  1 1 1   0 0 +	    1   =    5.5   8
5. K.Kwaśniewski	1200  0 1 0   0 1   1   1	0    4.0   8
6. E.Tomczyk		1000  0				     0.0   1
   A.Nawrocka		1250	1 1   1 1 0 1 1 +   1 1 =    9.5  11
   D.Wargulec		1000		  = 1 1 1   1 = 1    6.0   7
   T.Janik		1400  0         = +   1	      0	     2.5   5
7. KASZTELAN Barcin	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. M.Popielarz		2000  = 0 1 + 1   = = = 1 1 =   =    8.0  12
2. R.Nowicki		1600  1 0 0 + 1   0 0 1 0 1 1   =    6.5  12
3. M.Błażejczak		1600    0 0 +	  0 1 = 0	=    3.0   8
4. J.Juniewicz		1600  0 0 1 + 0   = = 0 0 0 0   =    3.5  12
5. J.Kowalczyk		1600  = 0 0 + 1     1 1   0 0   =    5.0  10
6. A.Kalińska		1250  1 1 1 + 0   1 0 0 0 1 0   1    7.0  12
   T.Dembski		1600	      1   =	    0	     1.5   3
   K.Kaliński		1400  0			0 1	     1.0   3

A klasa - grupa II

1. CHEMIK II Bydgoszcz	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. J.Banasiak		1800	0			     0.0   1
2. K.Budnik		1800 	0 0 0 0 0 0   0 = 0 1 0 0    1.5  12
3. T.Kurkierewicz	1800 	1 1 1 0 0 1   0 = = 0 0 0    5.0  12
4. J.Żurner		1800      = = 1	      1 0   1	1    5.0   7
5. P.Bagiński		1600 	1 0 + 0 1 1	    1 0 1    6.0   9
6. J.Zawistowska	1250	0 -   0   -   -     -	     0.0   6
   R.Szynwelski		1800	  = 1   0 1   0 1 0   0	     3.5   8
   U.Dydyńska		1000        +   0	1 1   0 0    3.0   6
   M.Szeląg		1000	0     1 = 1   1 1 1 1        6.5   8
   G.Kowalewski		1800			  0   0 1    1.0   3
2. GRYF Bydgoszcz	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. A.Sargalski		2034  1 1   0 1 1 0 1 1   1 1 1 =    9.5  12
2. B.Olejnik		2000  0	    = 1 = = 0 1   1 1 1 0    6.5  11
3. J.Wyrzykowski	1800  0 1   0 1 0 0 0 0   0 1 1 0    4.0  12
4. J.Krzyżaniak		1800  1 0       1 1 - 0   1 =   -    4.5   9
5. E.Skiera		1800	0   = 1 1 0 = 1   = = 1 =    6.5  11
6. I.Wójcik		1600  0 1   1 + 1 1 + +   1 + 1 =   10.5  12
   S.Wyrzykowski	1800  = 1   1			     2.5   3
   Z.Janczukowicz	1800          1			     1.0   1
   M.Żółtowski		1400			      =	     0.5   1
3. KOPERNIK II Inowrocław     1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. W.Majewski		1800  0 0 1 1   = 1 0 0 = 0   0 =    4.5  12
2. K.Osiński		1600  0 = 0	1		     1.5   4
3. A.Borzęcki		1600  = 1 = =	1   0 0 = 0   1 1    6.0  11
4. C.Bartuszyński	1800  1 1 1 1	1 1 1 1 1 1   1 1   12.0  12
5. P.Kamelski		1000  0 0 = =	0 1 0 0 0 0   0 1    3.0  12
6. W.Grzybek		1000  0 0 + 0	1 0 - + 0 0   1 0    4.0  12
   M.Kubicki		1800		  1		     1.0   1
   K.Muzioł		1200		  1 0 0 0 =   0 1    2.5   7
   P.Borzęcki		1200	    0			     0.0   1
4. UNIA II Gniewkowo	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. Mi.Dahm		1000  0 0 0 1 0 =     = 0 1 0 1      4.0  11
2. M.Włodarski		1000  0 0   0 0 0   0   0	     0.0   7
3. M.Maciejewski	1400	0 0 =   0   = 0   = 0 0      1.5   9
4. S.Hałas		1400	  0 - 0	      0	      0      0.0   5
5. T.Krężelewski	1400		    1		     1.0   1
6. M.Pilichowska	1000  - - - - - 0   -   -   -	     0.0   9
   J.Grzelak		1600  1				     1.0   1
   M.Grzelak		1000  1 0     0 0   1 = 1 1 = 1	     6.0  10
   K.Niemiec		1800	  1			     1.0   1
   J.Pilichowski	1600  1 0 1 0 0 1   = = 0 1 = 1	     6.5  12
   M.Mańkowska		1000		      =   0   0      0.5   3
   P.Zielas		1000			0 0 0	     0.0   3
5. UKS BDK Brodnica 	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. M.Kołodziejski	1800  1   0			     1.0   2
2. P.Faderewski		1600  1   0 1 1 0   1   = 0 0 0 =    5.0  11
3. Kar.Marchlewicz	1400  0   0 0 1 = 0 =   0   1 0	     3.0  10
4. M.Kaniecki		1400  0   0 0	  0	0   0	     0.0   6
5. Kam.Marchlewicz	1400  0   0 0 0 1 0	0 0   0 0    1.0  10
6. I.Marchlewicz	1400  +   1 = 1	  1 =	= 0 0 0 1    6.5  11
   D.Marchlewicz	1200 	    0	  0	0 0	     0.0   4
   A.Faderewska		1100 		0   +		0    1.0   3
   M.Matusik		1000 			  1 0 0 0    1.0   4
   M.Brzezińska		1000 			  0   = 0    0.5   3
   S.Szczawiński	1400   	      1 0 0 0		     1.0   4
   B.Szczawiński	1200	      0 0   0		     0.0   3
   M.Zalewska		1100			    +	     1.0   1
6. TORFARM-64 III Toruń	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4		1 2
1. M.Lewandowski	1800  1 1 1   1 1 1 1 =     1 1 =   10.0  11    0 =
2. S.Wierzbicki		1800 	1     1   = 1 1 =   1 1 1    8.0   9    = =
3. A.Grzęda		1800  1 1 1   1 1 1 0 1     0 1      8.0  10
4. M.Leszczyński	1800  = 1 1   1 0 0   = 1   0	1    6.0  10
5. R.Politowski		1800  0       1 1   1	1	     4.0   5    1 0
6. A.Żuchelkowska	1400  1 + 0   0 1 0   = =   = 1 =    6.0  11    = =
   M.Grabowski		1800  1 1 1     = 1 1 = 1   1 1 +   10.0  11    1 =
   S.Branicki		1800      1		1     1 =    3.5   4    1 1
   E.Forman		1250		    +		     1.0   1
7. ZRYW II Włocławek	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. B.Lubicki		1800  0 1 1 0 0   1 0 1 1 1 0	1    7.0  12
2. Kon.Domowicz		1800  1 = 1 1 0   0 1 1 1 1 0	1    8.5  12
3. T.Dąbrowski		1600  1 0 1 1 0   0 1 0     1	0    5.0  10
4. S.Korpalski		1600  0 0 0 1 0   0 + 1 1 0	     4.0  10
5. M.Matusiak		1400  = 1 0 1 0     = 1 0	0    4.0   9
6. Kla.Domowicz		1800  1 1 + = 1   + - - + 1 =	1    9.0  12
   R.Rychlewski		1400 		  0       1 0	0    1.0   4
   A.Skubaczewski	1800			1   1	     2.0   2
   A.Bilicz		1200 			  1	     1.0   1

A klasa - grupa III

1. AZS AB II Bydgoszcz	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. Z.Biegański		1800	1 0 0 - 0 1   0 0 1 1 = 0    4.5  12
2. W.Jastrzębski	1800	1 + 1 1 1 0   = +   0 1 0    7.5  11
3. P.Szybowicz		1800	1 + 1 1 1 1   0 1 1 + 1 1   11.0  12
4. T.Szreder		1600	0 0 0			     0.0   3
5. K.Orzechowski	1000		0		     0.0   1
6. A.Szybowicz		1000	0 0 0 + 0 0   0 0 0 + = =    3.0  12
   A.Gołąbiewski	1800		  1   = 1 = 0 0 1    4.0   7
   F.Gałązka		1400	1 0 0 - 1 0   0 0 1 0 1 0    4.0  12
   L.Dybkowski		1800	      0		  0          0.0   2
2. MLKS II Solec Kuj.	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. S.Jakubik		2100  1     1	    = 1   1 1	+    6.5   7
2. P.Kowalewski		1800  1 0   + = 1 1 1 =   1 1 0	     8.0  11
3. K.Osielski		1600  0 0   1 = 0 1 0 1   1 0 0 0    4.5  12
4. J.Janczur		1600 	0     0   1       1   0      2.0   5
5. R.Popławski		1400  0     0			     0.0   2
6. K.Gładki		1250  1 1   0 0 1 1   1   0 0 1 0    6.0  11
   K.Łukaszewicz	1600  1 0	    =		     1.5   3
   A.Dziubek		1600 	1	1     1		=    3.5   4
   D.Kamiński		1200 	    0 1 0 0 = =   0 0 0 1    3.0  10
   M.Gładki		1000          = 0 0	    0 0      0.5   5
   P.Musiałowska	1000		    0		0    0.0   2
3. ZRYW Jeżewo		      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4		1 2
1. M.Chyła		2000  + 1 1 0	0 1 1 0 1 0   1 1    8.0  12    1 1
2. D.Knoff		1800	  - -	=	-	     0.5   4
3. J.Szubarga		1800	  -			     0.0   1
4. Ł.Zieliński		1600  1 1 1 0	0 0 1 = 0 0   = 1    6.0  12    = 0
5. A.Opolski		1600  1	  1	0 1	1 0   0 1    5.0   8    0 0
6. A.Wardacka		1000			      0      0.0   1
   I.Szymańska		1600  1 1 1 1	1 1 0 1 1 1	+   10.0  11    = -
   G.Olszewski		1800  1 1   1	1 1 1 1   0   1 =    8.5  10      1
   M.Szubarga		1600  1 1   1	    1 +   1	     6.0   6    0
   J.Strysik		1400	=			     0.5   1
   K.Szubarga		1600		  0 1 0 0     1 0    2.0   6    0 0
4. MDK Nr 1 II Bydgoszcz      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. R.Bursa		1900  = 1 1 1	1   1 1 =   0 0      7.0  10
2. R.Stefański		1800  1 = = 0 = =   1 1 = 0 0 =      6.0  12
3. M.Wesołowska		1800  = 1 0 0 = 1   = 1 = 0 1 1      7.0  12
4. J.Kudełka		1800  1 1 0 1	1   0 0 1 0 1 0      6.0  11
5. J.Włódarczak		1600
6. E.Wesołowska		1600  1 1 1 1 1	0   + = 1 1 1 1	    10.5  12
   M.Przybylska		1600  = 1 1 1 1	0   0 1 1 = 1 0      8.0  12
   G.Różyński		1600	      0		  1	     1.0   2
   M.Zając		1900	      =			     0.5   1
5. GAMBIT III Świecie	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. J.Urban		1800  =   1 0 + 0 0 0   = 0 0 1 0    4.0  12
2. L.Bultrowicz		1800  0   0 1 0 1 1 0   1 0 1 1 0    6.0  12
3. J.Koszowski		2000	  1 0 0   0 =   1 1 - 1 0    4.5  10
4. J.Betka		2000  =				     0.5   1
5. G.Sitniewski		1600  0   = 0 + 0 0 1   1 1 1 1 1    7.5  12
6. A.Sadłowska		1000  0   0 - - 0 0 -	- - - 0 -    0.0  12
   W.Rybus		1600  =		1		     1.5   2
   M.Gaszkowski		1800	  1 1 1 1 1 1   1 1 1 1 =   10.5  11
6. WIATRAK Bydgoszcz	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. P.Sieracki		1400  -   0	    0       -	-    0.0   5
2. D.Szwed		1600  0 0 1   0 1 0 0 0 =   = = 1    4.5  12
3. R.Ostafin		1400  0 =     1   0 0	0     0      1.5   7
4. M.Głowacki		1000  0 0     0 0   0 0 0   = 0      0.5   9
5. J.Napierała		1000  0 0 0	      0              0.0   4
6. K.Głowacka		1000  0 0 1   0 1 0 1 = +   = = 1    6.5  12
   R.Mączyński		1000		0 0		     0.0   2
   M.Rudowski		1000			0	0    0.0   2
   J.Rogalla		1000	  0   0 1 1 0 0     0 0 1    3.0   9
   B.Żmijewski		1000	0 =   1 0 1   1 0   0 1 =    5.0  10
7. ALMASERV Bydgoszcz	      1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 1 2 3 4
1. T.Olędzki		1600  0 0 0 1 1   0 = 1 = 1 +   1    7.0  12
2. A.Olędzki		1600  0 0 = 0 0   1 0 = = 1	1    4.5  11
3. K.Jaroch		1600  1 0 1 1 1   0 1 - = 0 =   0    6.0  12
4. M.Łapiński		1400  1 0 1 1 0   1 = 1 0 0 =   1    7.0  12
5. R.Olędzki		1600  0 =   0 1     = 0   0	0    2.0   8
6. A.Pawłowska		1000  0				     0.0   1
   A.Wesołowska		1250	0 0 + 1   1 1 0 0 + =   =    6.0  11
   M.Tarkowski		1600 	  0			     0.0   1
   J.Walerych		1400		  0	0	     0.0   2
   P.Grzenkowicz	1600			    1	     1.0   1
   J.Jóźwicki		1200			    1	     1.0   1