Rezultaty rankingowe w sezonie 2001/02
po zakończeniu rozgrywek

Grzenkowicz, Przemysław  	1600	Almaserv Bydgoszcz   	5.0/8 	1667	1756
Jaroch, Karol            	1800	Almaserv Bydgoszcz   	4.0/9 	1747	1707
Jóźwicki, Jakub          	1800	Almaserv Bydgoszcz   	1.0/1 	1600	1800
Olędzki, Adam            	1800	Almaserv Bydgoszcz   	5.0/10	1773	1773
Olędzki, Ryszard         	1600	Almaserv Bydgoszcz   	2.5/5 	1600	1600
Olędzki, Tomasz          	1800	Almaserv Bydgoszcz   	3.0/9 	1854	1734
Tarkowski, Michał        	1800	Almaserv Bydgoszcz   	5.5/6 	1571	1857
Walerych, Jarosław       	1600	Almaserv Bydgoszcz   	1.0/1 	1300	1500
Wesołowska, Alicja       	1250	Almaserv Bydgoszcz   	3.0/7 	1517	1467
Błaszczyk, Paweł         	1800	Apator-Adriana Toruń 	1.0/2 	1867	1867
Borchardt, Adam          	2041	Apator-Adriana Toruń 	1.0/1 	2137	2337
Bryła, Lidia             	1600	Apator-Adriana Toruń 	5.0/7 	1438	1588
Ciosmak, Michał          	1600	Apator-Adriana Toruń 	2.0/5 	1600	1533
Czechowski, Paweł        	1800	Apator-Adriana Toruń 	7.5/11	1861	1994
Fladrowski, Bartosz      	2087	Apator-Adriana Toruń 	1.0/1 	1844	2044
Gajtkowski, Łukasz       	1800	Apator-Adriana Toruń 	3.0/5 	1700	1767
Jabłoński, Jerzy         	2200	Apator-Adriana Toruń 	3.0/6 	1829	1829
Janiszewski, Karol       	1800	Apator-Adriana Toruń 	4.5/10	1819	1782
Jankiewicz, Robert       	2000	Apator-Adriana Toruń 	7.0/8 	1997	2264
Katkowski, Bartłomiej    	2142	Apator-Adriana Toruń 	3.5/9 	2149	2069
Kotlarz, Agnieszka       	1600	Apator-Adriana Toruń 	2.0/4 	1480	1480
Kubicka, Iwona           	1600	Apator-Adriana Toruń 	5.0/11	1689	1656
Kubicki, Marek           	2100	Apator-Adriana Toruń 	3.5/10	2092	1983
Lewandowska, Ewa         	1800	Apator-Adriana Toruń 	9.0/9 	1565	1925
Mackiewicz, Adrian       	1800	Apator-Adriana Toruń 	1.0/1 	1700	1900
Masłowski, Tomasz        	2280	Apator-Adriana Toruń 	1.0/1 	2248	2448
Mazurek, Jerzy           	1600	Apator-Adriana Toruń 	0.5/2 	1733	1600
Pawłowski, Paweł         	2100	Apator-Adriana Toruń 	6.5/10	1988	2097
Sowiński, Artur          	1800	Apator-Adriana Toruń 	4.0/9 	1780	1740
Strzemkowski, Włodzimierz	2200	Apator-Adriana Toruń 	3.0/8 	1933	1844
Stuczyński, Andrzej      	1800	Apator-Adriana Toruń 	8.0/9 	1896	2176
Tokarski, Bartosz        	1800	Apator-Adriana Toruń 	4.0/9 	1720	1680
Tokarski, Łukasz         	1800	Apator-Adriana Toruń 	4.0/8 	1644	1644
Tokarski, Tomasz         	1600	Apator-Adriana Toruń 	0.5/3 	1700	1500
Trabszys, Tomasz         	2281	Apator-Adriana Toruń 	3.5/8 	2197	2152
Tymoszuk, Sebastian      	1400	Apator-Adriana Toruń 	2.0/3 	1800	1900
Walentynowicz, Marcin    	1600	Apator-Adriana Toruń 	1.0/5 	1600	1400
Wodzyńska, Zofia         	1100	Apator-Adriana Toruń 	0.0/1 	1350	1150
Wodzyński, Michał        	1800	Apator-Adriana Toruń 	5.0/9 	1747	1787
Biegański, Zdzisław      	1800	AZS AB Bydgoszcz     	5.5/8 	1733	1867
Dybkowski, Leopold       	1800	AZS AB Bydgoszcz     	1.0/1 	1700	1900
Gałązka, Filip           	1400	AZS AB Bydgoszcz     	3.0/4 	1240	1400
Gołąbiewski, Adam        	1800	AZS AB Bydgoszcz     	4.0/10	1655	1582
Jabłoński, Łukasz Adam   	2161	AZS AB Bydgoszcz     	3.5/9 	2153	2073
Jakubik, Michał          	1800	AZS AB Bydgoszcz     	5.0/8 	1489	1578
Jastrzębski, Włodzimierz 	1800	AZS AB Bydgoszcz     	4.0/9 	1800	1760
Krużyński, Wiesław       	2160	AZS AB Bydgoszcz     	8.0/11	2042	2209
Maliszewski, Aleksander  	2000	AZS AB Bydgoszcz     	8.5/10	1912	2167
Miśko, Jolanta           	1800	AZS AB Bydgoszcz     	5.5/9 	1747	1827
Siwiec, Bartłomiej       	2205	AZS AB Bydgoszcz     	6.0/11	2173	2206
Sworowski, Piotr         	2000	AZS AB Bydgoszcz     	4.0/11	1994	1894
Szybowicz, Anna          	1000	AZS AB Bydgoszcz     	1.5/9 	1438	1198
Szybowicz, Piotr         	1800	AZS AB Bydgoszcz     	7.5/9 	1820	2060
Adamska, Agnieszka       	1400	Baszta Żnin          	3.0/10	1605	1460
Bugalski, Łukasz         	2031	Baszta Żnin          	6.5/10	2048	2158
Chromińska, Edyta        	1000	Baszta Żnin          	0.0/2 	1200	 933
Dobosz, Marcin           	1600	Baszta Żnin          	6.0/9 	1660	1780
Grylewicz, Bernard       	2000	Baszta Żnin          	1.5/5 	1812	1679
Jagodziński, Waldemar    	2233	Baszta Żnin          	5.5/9 	1944	2024
Jankowski, Dawid         	1600	Baszta Żnin          	6.0/10	1806	1879
Karbowiak, Adam          	2233	Baszta Żnin          	8.0/11	2146	2313
Konieczyński, Piotr      	1800	Baszta Żnin          	5.5/7 	1775	1975
Kraiński, Aleksander     	2279	Baszta Żnin          	4.0/10	2165	2092
Majdan, Damian           	1800	Baszta Żnin          	7.0/9 	1680	1880
Majdan, Marta            	1400	Baszta Żnin          	2.5/8 	1629	1495
Majdan, Zygmunt          	1800	Baszta Żnin          	3.5/9 	1854	1774
Marciniak, Józef         	1800	Baszta Żnin          	3.5/6 	1714	1771
Rynarzewski, Piotr       	1600	Baszta Żnin          	6.5/10	1709	1818
Szary, Marcin            	1800	Baszta Żnin          	6.0/10	1809	1882
Szymczak, Przemysław     	1600	Baszta Żnin          	4.0/7 	1600	1650
Ściborowski, Mirosław    	2216	Baszta Żnin          	6.0/10	2018	2091
Śniadecki, Jerzy         	2000	Baszta Żnin          	4.0/9 	1834	1794
Wiśniewska, Monika       	1600	Baszta Żnin          	5.0/10	1715	1715
Wiśniewski, Robert       	1800	Baszta Żnin          	3.5/8 	1808	1763
Zbytniewski, Bartosz     	1600	Baszta Żnin          	0.0/2 	1667	1400
Brzezińska, Martyna      	1400	BDK Brodnica         	1.0/5 	1383	1183
Brzeziński, Zbigniew     	1400	BDK Brodnica         	0.0/1 	1200	1000
Faderewski, Piotr        	1800	BDK Brodnica         	5.0/10	1734	1734
Kołodziejski, Marcin     	1800	BDK Brodnica         	1.5/6 	1820	1648
Marchlewicz, Damian      	1600	BDK Brodnica         	4.0/7 	1525	1575
Marchlewicz, Iwona       	1600	BDK Brodnica         	4.0/6 	1436	1550
Marchlewicz, Kamil       	1600	BDK Brodnica         	4.5/7 	1575	1675
Marchlewicz, Karol       	1600	BDK Brodnica         	5.5/9 	1620	1700
Milewski, Henryk         	1800	BDK Brodnica         	1.5/6 	1814	1643
Andrzejewski, Jerzy      	1800	Centrum Bydgoszcz    	6.5/11	1842	1908
Brzeziński, Mateusz      	1400	Centrum Bydgoszcz    	0.5/4 	1560	1320
Brzeziński, Piotr        	1000	Centrum Bydgoszcz    	0.0/1 	1300	1100
Cemel, Jan               	1000	Centrum Bydgoszcz    	2.0/4 	1520	1520
Chyrek, Michał           	1400	Centrum Bydgoszcz    	3.0/6 	1629	1629
Chyrek, Piotr            	1200	Centrum Bydgoszcz    	0.0/3 	1500	1200
Darowicki, Mariusz       	1600	Centrum Bydgoszcz    	5.0/7 	1650	1800
Dygajtis, Witold         	1800	Centrum Bydgoszcz    	6.5/12	1738	1769
Gwóźdź, Grażyna          	1800	Centrum Bydgoszcz    	5.0/8 	1763	1852
Heise, Marek             	2089	Centrum Bydgoszcz    	8.5/10	1754	2008
Kapała, Joanna           	1250	Centrum Bydgoszcz    	2.5/9 	1340	1180
Kawczyński, Michał       	1000	Centrum Bydgoszcz    	0.0/2 	1467	1200
Kraiński, Sławomir       	2214	Centrum Bydgoszcz    	4.0/10	2183	2110
Kukuła, Paweł            	2229	Centrum Bydgoszcz    	6.0/10	2136	2208
Lewandowska, Krystyna    	1600	Centrum Bydgoszcz    	5.5/10	1583	1619
Lewandowski, Krzysztof   	2000	Centrum Bydgoszcz    	7.0/8 	1989	2255
Musiał, Jacek            	1000	Centrum Bydgoszcz    	2.5/6 	1486	1429
Musiał, Marian           	1600	Centrum Bydgoszcz    	3.5/9 	1680	1600
Paliwoda, Marek          	2000	Centrum Bydgoszcz    	2.0/5 	1900	1833
Sarnecki, Roman          	1800	Centrum Bydgoszcz    	4.5/6 	1743	1914
Schreiber, Grzegorz      	1600	Centrum Bydgoszcz    	3.5/7 	1675	1675
Schreiber, Kamil         	2000	Centrum Bydgoszcz    	3.5/9 	1930	1850
Schreiber, Łukasz        	2072	Centrum Bydgoszcz    	7.5/10	1825	2007
Skowroński, Piotr        	2104	Centrum Bydgoszcz    	8.0/11	1986	2153
Sobczyk, Grzegorz        	1400	Centrum Bydgoszcz    	4.0/9 	1680	1640
Starzyński, Waldemar     	1800	Centrum Bydgoszcz    	5.0/8 	1689	1778
Stoppel, Mariusz         	2169	Centrum Bydgoszcz    	7.0/10	2044	2190
Tabaczka, Jerzy          	1800	Centrum Bydgoszcz    	7.0/10	1879	2024
Tumolewska, Karolina     	1600	Centrum Bydgoszcz    	7.5/12	1535	1627
Wiktorski, Kamil         	1200	Centrum Bydgoszcz    	0.0/1 	1600	1400
Witkowski, Jerzy         	2000	Centrum Bydgoszcz    	5.0/11	1839	1806
Bagiński, Paweł          	1600	Chemik Bydgoszcz     	1.5/9 	1854	1614
Banasiak, Jan            	1800	Chemik Bydgoszcz     	9.0/10	1806	2097
Budnik, Kazimierz        	1800	Chemik Bydgoszcz     	1.5/5 	1767	1633
Bursa, Renata            	2034	Chemik Bydgoszcz     	9.5/10	1510	1837
Gralka, Przemysław       	2257	Chemik Bydgoszcz     	2.0/2 	2086	2352
Szeląg, Marek            	1600	Chemik Bydgoszcz     	2.0/5 	1733	1667
Szynwelski, Ryszard      	1800	Chemik Bydgoszcz     	2.5/6 	1686	1629
Zacniewski, Artur        	1800	Chemik Bydgoszcz     	2.0/3 	1700	1800
Żurner, Jarosław         	1800	Chemik Bydgoszcz     	7.0/10	1827	1973
Domżalski, Dominik       	1800	EMDEK Bydgoszcz      	6.0/10	1691	1764
Jaroch, Paweł            	2000	EMDEK Bydgoszcz      	6.5/11	2006	2072
Karpiński, Andrzej       	2000	EMDEK Bydgoszcz      	1.0/1 	1900	2100
Lewandowska, Paulina     	1800	EMDEK Bydgoszcz      	1.0/1 	1600	1800
Łętocha, Adam            	2000	EMDEK Bydgoszcz      	7.5/10	1849	2031
Pomianowski, Maciej      	1600	EMDEK Bydgoszcz      	3.5/10	1709	1600
Popiołek, Marcin         	1800	EMDEK Bydgoszcz      	5.0/10	1806	1806
Roubo, Dariusz           	2000	EMDEK Bydgoszcz      	4.5/11	1977	1910
Rzóska, Kamil            	1800	EMDEK Bydgoszcz      	9.5/11	1931	2198
Stypczyńska, Anna        	1600	EMDEK Bydgoszcz      	5.0/6 	1512	1741
Szmidt, Przemysław       	1800	EMDEK Bydgoszcz      	4.0/10	1827	1755
Tadych, Agnieszka        	2066	EMDEK Bydgoszcz      	4.0/4 	1688	2008
Tadych, Anika            	1800	EMDEK Bydgoszcz      	6.0/8 	1741	1919
Urbanek, Marcin          	2076	EMDEK Bydgoszcz      	6.5/11	2112	2179
Ziółkowski, Dawid        	2152	EMDEK Bydgoszcz      	7.5/10	2181	2363
Bultrowicz, Leszek       	1800	Gambit Świecie       	1.5/11	2057	1791
Fiałkowski, Andrzej      	2000	Gambit Świecie       	1.5/11	2119	1852
Gaszkowski, Marek        	1800	Gambit Świecie       	2.5/11	1987	1787
Gdaniec, Mirosława       	1400	Gambit Świecie       	1.0/4 	1480	1320
Klein, Monika            	1000	Gambit Świecie       	0.0/2 	1556	1290
Stolarczyk, Adam         	2122	Gambit Świecie       	3.5/11	2157	2024
Urban, Jacek             	1800	Gambit Świecie       	5.5/11	1878	1878
Krzyżaniak, Jan          	1800	Gryf Bydgoszcz       	2.0/6 	1696	1581
Olejnik, Bernard         	2000	Gryf Bydgoszcz       	4.5/9 	1750	1750
Pietrzak, Stanisław      	1400	Gryf Bydgoszcz       	0.0/1 	1200	1000
Sargalski, Andrzej       	2007	Gryf Bydgoszcz       	4.5/8 	1772	1816
Skiera, Edward           	1800	Gryf Bydgoszcz       	3.5/9 	1580	1500
Wolański, Michał         	1800	Gryf Bydgoszcz       	1.0/2 	1600	1600
Wójcik, Irena            	1600	Gryf Bydgoszcz       	6.0/8 	1538	1716
Wyrzykowski, Józef       	1800	Gryf Bydgoszcz       	2.0/8 	1622	1444
Wyrzykowski, Stanisław   	1800	Gryf Bydgoszcz       	0.5/2 	1600	1467
Błażejczak, Marian       	1600	Kasztelan Barcin     	4.5/10	1618	1582
Dembski, Tomasz          	1600	Kasztelan Barcin     	1.0/2 	1533	1533
Juniewicz, Jan           	1600	Kasztelan Barcin     	5.0/9 	1560	1600
Kalińska, Agnieszka      	1250	Kasztelan Barcin     	1.5/5 	1383	1250
Kowalczyk, Józef         	1600	Kasztelan Barcin     	3.0/8 	1556	1467
Nowicki, Ryszard         	1600	Kasztelan Barcin     	4.5/8 	1711	1756
Popielarz, Marian        	2000	Kasztelan Barcin     	6.5/8 	1689	1911
Pytel, Tadeusz           	1800	Kasztelan Barcin     	1.0/2 	1467	1467
Radoszewski, Piotr       	1600	Kopernik Grudziądz   	0.0/7 	1750	1400
Sankiewicz, Grzegorz     	2000	Kopernik Grudziądz   	4.0/11	1977	1877
Sankiewicz, Magdalena    	1600	Kopernik Grudziądz   	3.0/9 	1550	1430
Siuda, Roman             	2000	Kopernik Grudziądz   	2.0/4 	1760	1760
Totleben, Bartosz        	1600	Kopernik Grudziądz   	2.5/11	1800	1600
Wtorek, Angelika         	1250	Kopernik Grudziądz   	0.0/2 	1417	1150
Zwolakiewicz, Krzysztof  	1800	Kopernik Grudziądz   	4.5/11	1850	1783
Zwolakiewicz, Łukasz     	1800	Kopernik Grudziądz   	3.5/11	1774	1641
Bartuszyński, Czesław    	1800	Kopernik Inowrocław  	0.0/2 	1733	1467
Bassa, Jarosław          	1600	Kopernik Inowrocław  	6.5/9 	1520	1680
Bauza, Maria             	2000	Kopernik Inowrocław  	5.0/7 	1575	1725
Białecki, Jan            	1800	Kopernik Inowrocław  	6.0/8 	1667	1844
Bigos, Magdalena         	1400	Kopernik Inowrocław  	0.0/1 	1325	1125
Borzęcki, Adam           	1600	Kopernik Inowrocław  	3.0/4 	1560	1720
Czarnolewski, Piotr      	1800	Kopernik Inowrocław  	5.0/9 	1770	1810
Doliński, Piotr          	2000	Kopernik Inowrocław  	5.5/10	1831	1867
Kubicki, Mariusz         	1800	Kopernik Inowrocław  	2.0/2 	1467	1733
Majewski, Walerian       	1800	Kopernik Inowrocław  	5.5/8 	1667	1800
Napierała, Sławomir      	1800	Kopernik Inowrocław  	4.5/9 	1747	1747
Osiński, Krystian        	1600	Kopernik Inowrocław  	4.0/9 	1600	1560
Ozorowski, Edward        	2000	Kopernik Inowrocław  	3.5/7 	1675	1675
Przybylska, Paulina      	1400	Kopernik Inowrocław  	1.0/4 	1417	1257
Sobczak, Mikołaj         	1000	Kopernik Inowrocław  	4.5/9 	1440	1440
Tadzik, Bogdan           	1800	Kopernik Inowrocław  	0.0/1 	1800	1600
Woroński, Jan            	1800	Kopernik Inowrocław  	5.5/10	1764	1801
Dziendziela, Radomir     	1200	Krajna Sępólno Kraj. 	0.0/1 	1600	1400
Gęza, Tomasz             	2000	Krajna Sępólno Kraj. 	2.5/11	1992	1792
Operman, Dariusz         	1800	Krajna Sępólno Kraj. 	1.0/11	1867	1567
Strama, Katarzyna        	1250	Krajna Sępólno Kraj. 	2.0/8 	1561	1383
Tarnowski, Marian        	2000	Krajna Sępólno Kraj. 	6.5/10	1772	1881
Theuss, Tomasz           	2000	Krajna Sępólno Kraj. 	6.0/10	1800	1873
Wesołowski, Waldemar     	2000	Krajna Sępólno Kraj. 	3.0/11	1783	1617
Wójcicka, Joanna         	1000	Krajna Sępólno Kraj. 	0.0/1 	1300	1100
Wójcicka, Katarzyna      	1000	Krajna Sępólno Kraj. 	0.0/1 	1200	1000
Dąbrowski, Tadeusz       	1600	Leszczyński Włocławek	1.5/6 	1571	1400
Jeziorny, Janusz         	2000	Leszczyński Włocławek	1.0/1 	1800	2000
Korpalski, Stanisław     	1600	Leszczyński Włocławek	1.5/5 	1667	1533
Kuliński, Krzysztof      	2100	Leszczyński Włocławek	7.0/9 	1850	2050
Leszczyńska, Jolanta     	2125	Leszczyński Włocławek	4.0/6 	1746	1861
Leszczyński, Krzysztof   	2270	Leszczyński Włocławek	7.0/9 	1847	2047
Leszczyński, Marek       	1400	Leszczyński Włocławek	2.5/10	1745	1564
Pawłowski, Sławomir      	2137	Leszczyński Włocławek	8.5/9 	1894	2214
Rojek, Leszek            	2000	Leszczyński Włocławek	0.0/1 	2129	1929
Barski, Zdzisław         	1400	Łucznik Żołędowo     	2.0/6 	1400	1286
Chmielewski, Andrzej     	1400	Łucznik Żołędowo     	2.0/9 	1560	1360
Deżakowski, Przemysław   	2000	Łucznik Żołędowo     	3.5/6 	1771	1829
Hetmański, Waldemar      	2000	Łucznik Żołędowo     	9.5/10	1673	2000
Jahr, Przemysław         	1800	Łucznik Żołędowo     	2.5/6 	1743	1686
Jahr, Ulrich             	2000	Łucznik Żołędowo     	7.5/8 	1756	2067
Kmieciak, Magdalena      	1600	Łucznik Żołędowo     	3.0/5 	1550	1617
Konopczyński, Jan        	1600	Łucznik Żołędowo     	2.5/5 	1733	1733
Konopczyński, Marcin     	1600	Łucznik Żołędowo     	0.0/1 	1300	1100
Malak, Daria             	1000	Łucznik Żołędowo     	0.0/1 	1125	 925
Malak, Olga              	1000	Łucznik Żołędowo     	0.0/4 	1380	1060
Pelc, Cezary             	2000	Łucznik Żołędowo     	8.0/10	1826	2044
Piechota, Stanisław      	1600	Łucznik Żołędowo     	4.0/10	1618	1545
Staśkowski, Marek        	1400	Łucznik Żołędowo     	3.0/3 	1450	1750
Urbańska, Dorota         	1600	Łucznik Żołędowo     	2.5/5 	1508	1508
Walczak, Tadeusz         	1800	Łucznik Żołędowo     	6.5/10	1709	1818
Wiśniewski, Adam         	2092	Łucznik Żołędowo     	3.0/9 	1993	1873
Ziętak, Krzysztof        	1800	Łucznik Żołędowo     	5.0/9 	1860	1900
Dobrowolski, Wiesław     	1800	MCK Aleksandrów Kuj. 	0.0/1 	1900	1700
Kisielewski, Sławomir    	1800	MCK Aleksandrów Kuj. 	7.0/11	1824	1924
Krajewicz, Paweł         	2072	MCK Aleksandrów Kuj. 	3.0/6 	2029	2029
Lewandowski, Maciej      	1800	MCK Aleksandrów Kuj. 	8.5/11	1750	1950
Molenda, Marcin          	1800	MCK Aleksandrów Kuj. 	6.0/11	1916	1949
Rakusiewicz, Krzysztof   	1400	MCK Aleksandrów Kuj. 	1.0/1 	1500	1700
Rakusiewicz, Mariusz     	1800	MCK Aleksandrów Kuj. 	3.5/10	1745	1636
Urbańska, Anna           	1600	MCK Aleksandrów Kuj. 	7.0/11	1504	1604
Walczak, Bogumił         	2000	MCK Aleksandrów Kuj. 	3.5/4 	1720	1960
Błasik, Wojciech         	2178	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	3.5/10	2172	2063
Gawłowski, Robert        	2000	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	6.5/11	2030	2096
Hetman, Radosław         	2000	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	6.0/11	2021	2054
Kulczyk, Paweł           	2065	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	4.0/10	1918	1845
Miziuła, Patryk          	1800	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	1.0/2 	1800	1800
Wesołowska, Magdalena    	1800	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	0.0/1 	1900	1700
Woźniak, Marcin          	2066	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	4.0/9 	2105	2065
Zając, Magdalena         	2069	MDK Nr 1 Bydgoszcz   	9.5/11	1622	1889
Gdula, Krzysztof         	1800	Merkury Brodnica     	4.0/11	1783	1683
Grochowiak, Grzegorz     	2000	Merkury Brodnica     	0.0/1 	1900	1700
Kaniecka, Gabriela       	1400	Merkury Brodnica     	7.5/11	1521	1654
Kaniecki, Mirosław       	1600	Merkury Brodnica     	1.5/7 	1836	1636
Matusik, Mariusz         	1600	Merkury Brodnica     	0.0/1 	1800	1600
Plecyng, Waldemar        	1800	Merkury Brodnica     	1.5/11	1969	1703
Rydzewski, Brunon        	1600	Merkury Brodnica     	0.0/3 	1750	1450
Sędłak, Andrzej          	2000	Merkury Brodnica     	5.5/10	1782	1818
Wojtarowicz, Janusz      	1800	Merkury Brodnica     	4.0/11	1833	1733
Jesse, Jacek             	1800	MGOK Mrocza          	5.0/9 	1874	1914
Kotulska, Katarzyna      	1400	MGOK Mrocza          	4.0/9 	1475	1435
Kozielski, Mirosław      	1600	MGOK Mrocza          	4.5/9 	1580	1580
Kulski, Edward           	1800	MGOK Mrocza          	1.0/2 	1667	1667
Łopiński, Zygfryd        	2000	MGOK Mrocza          	6.5/10	1769	1878
Maliński, Waldemar       	1400	MGOK Mrocza          	0.0/1 	1600	1400
Radziejewski, Tomasz     	1800	MGOK Mrocza          	4.0/9 	1730	1690
Rosiński, Kamil          	1600	MGOK Mrocza          	4.0/9 	1640	1600
Dybowski, Rafał          	2000	MKSzach Toruń        	2.0/10	2144	1926
Gerc, Lidia              	1800	MKSzach Toruń        	1.0/2 	1733	1733
Górniewicz, Oskar        	1600	MKSzach Toruń        	1.5/4 	1520	1440
Jacher, Łukasz           	1600	MKSzach Toruń        	0.0/5 	1667	1333
Jacher, Paulina          	1400	MKSzach Toruń        	6.5/9 	1513	1673
Lewandowski, Robert      	1600	MKSzach Toruń        	3.0/10	1618	1473
Małłek, Krzysztof        	1600	MKSzach Toruń        	0.0/3 	1450	1150
Małłek, Piotr            	1600	MKSzach Toruń        	3.5/9 	1600	1520
Markiewicz, Maria        	1800	MKSzach Toruń        	1.0/11	2013	1713
Michalska, Maria         	1900	MKSzach Toruń        	3.0/9 	2172	2052
Michalski, Andrzej       	1800	MKSzach Toruń        	5.0/9 	1840	1880
Romanowski, Filip        	1800	MKSzach Toruń        	5.0/11	1755	1722
Smykowski, Mateusz       	1800	MKSzach Toruń        	0.5/9 	2023	1703
Wojciechowska, Beata     	1600	MKSzach Toruń        	3.5/11	1762	1628
Wojciechowski, Robert    	1800	MKSzach Toruń        	1.5/11	1945	1678
Borgula, Rafał           	2272	MLKS Solec Kujawski  	7.5/11	2173	2306
Chrapkowski, Grzegorz    	2227	MLKS Solec Kujawski  	8.0/11	2123	2289
Jakubik, Sławomir        	2100	MLKS Solec Kujawski  	7.5/11	2010	2143
Kowalewski, Przemysław   	1800	MLKS Solec Kujawski  	1.0/6 	1962	1734
Łunkiewicz, Dariusz      	2206	MLKS Solec Kujawski  	7.5/11	2027	2161
Osielski, Karol          	1600	MLKS Solec Kujawski  	1.0/5 	1872	1672
Pacuszka, Wioletta       	1800	MLKS Solec Kujawski  	6.0/9 	1747	1867
Broszkiewicz, Piotr      	1800	Myśliwiec Gostycyn   	2.5/7 	1750	1650
Myk, Elżbieta            	1600	Myśliwiec Gostycyn   	2.0/7 	1481	1331
Myk, Mirosław            	1800	Myśliwiec Gostycyn   	5.0/11	1750	1717
Nurczyński, Leszek       	1600	Myśliwiec Gostycyn   	4.5/6 	1771	1943
Skałecki, Roman          	1800	Myśliwiec Gostycyn   	5.5/10	1826	1863
Wruck, Wiesław           	1800	Myśliwiec Gostycyn   	6.5/11	1850	1917
Żółkiewicz, Jerzy        	2100	Myśliwiec Gostycyn   	8.5/10	1993	2248
Janik, Krystian          	1600	NOK Nakło            	6.0/10	1745	1818
Janik, Tomasz            	1400	NOK Nakło            	5.0/6 	1686	1914
Kwaśniewski, Krzysztof   	1600	NOK Nakło            	1.0/5 	1667	1467
Nawrocka, Agata          	1400	NOK Nakło            	2.0/10	1482	1264
Rydzyński, Grzegorz      	1400	NOK Nakło            	2.0/4 	1640	1640
Wargulec, Dariusz        	1800	NOK Nakło            	7.0/10	1837	1982
Wiśniewski, Jarosław     	1600	NOK Nakło            	3.5/5 	1700	1833
Woźniak, Janusz          	1600	NOK Nakło            	5.5/9 	1720	1800
Bieganowski, Roman       	1800	OSiR Golub-Dobrzyń   	7.0/11	1817	1917
Dąbek, Wiesław           	1800	OSiR Golub-Dobrzyń   	2.5/3 	1800	2000
Filipowicz, Wojciech     	1400	OSiR Golub-Dobrzyń   	0.0/2 	1667	1400
Grześlak, Marcin         	1600	OSiR Golub-Dobrzyń   	1.5/6 	1714	1543
Grześlak, Piotr          	1600	OSiR Golub-Dobrzyń   	1.0/6 	1743	1514
Klugiewicz, Józef        	2000	OSiR Golub-Dobrzyń   	5.0/11	2016	1983
Kujawa, Zygmunt          	1800	OSiR Golub-Dobrzyń   	0.0/1 	1700	1500
Orzechowska, Karolina    	1000	OSiR Golub-Dobrzyń   	0.0/4 	1520	1200
Przybyło, Sebastian      	1000	OSiR Golub-Dobrzyń   	5.5/11	1824	1824
Różańska, Aleksandra     	1250	OSiR Golub-Dobrzyń   	0.5/4 	1530	1290
Różański, Mateusz        	1400	OSiR Golub-Dobrzyń   	0.5/2 	1667	1533
Bieluszewski, Robert     	2174	Torfarm-64 Toruń     	1.0/6 	2072	1844
Branicki, Sławomir       	1800	Torfarm-64 Toruń     	5.5/9 	1720	1800
Cybulak, Adam            	2208	Torfarm-64 Toruń     	1.0/1 	2104	2304
Flig, Hanna              	1800	Torfarm-64 Toruń     	4.0/7 	1734	1784
Grabowski, Marek         	2000	Torfarm-64 Toruń     	0.0/1 	2000	1800
Gryniaków, Jarosław      	2238	Torfarm-64 Toruń     	6.5/8 	2130	2352
Jabłoński, Mirosław      	1800	Torfarm-64 Toruń     	4.0/9 	1880	1840
Jankowski, Wiesław       	1800	Torfarm-64 Toruń     	1.0/3 	1822	1722
Kłosowski, Jacek         	2000	Torfarm-64 Toruń     	2.0/2 	1933	2200
Kuryłowicz, Tomasz       	1800	Torfarm-64 Toruń     	1.5/3 	1968	1968
Leszczyński, Maciej      	1800	Torfarm-64 Toruń     	2.0/3 	1850	1950
Lewandowski, Marek       	2000	Torfarm-64 Toruń     	6.0/11	1985	2019
Paprocki, Jarosław       	2038	Torfarm-64 Toruń     	6.0/9 	2033	2153
Piórek, Edward           	1800	Torfarm-64 Toruń     	1.0/3 	1750	1650
Politowski, Robert       	1800	Torfarm-64 Toruń     	8.0/11	1767	1933
Sikorski, Dariusz        	2000	Torfarm-64 Toruń     	2.5/4 	1933	2013
Spychalska, Bożena       	1600	Torfarm-64 Toruń     	0.0/2 	1667	1400
Wierzbicki, Sławomir     	1800	Torfarm-64 Toruń     	5.0/8 	1822	1911
Witkowski, Andrzej       	2000	Torfarm-64 Toruń     	5.5/10	2034	2071
Żołnierowicz, Krzysztof  	2298	Torfarm-64 Toruń     	7.0/9 	2169	2369
Żuchelkowska, Anna       	1400	Torfarm-64 Toruń     	3.0/6 	1443	1443
Baranowski, Paweł        	1800	Unia Gniewkowo       	1.0/2 	1800	1800
Budkiewicz, Lucyna       	1600	Unia Gniewkowo       	6.0/10	1468	1541
Dahm, Mikołaj            	1600	Unia Gniewkowo       	7.0/10	1800	1945
Grzelak, Jarosław        	1600	Unia Gniewkowo       	4.5/10	1852	1816
Grzelak, Marcin          	1600	Unia Gniewkowo       	6.0/7 	1725	1975
Hałas, Przemysław        	2133	Unia Gniewkowo       	6.0/11	2000	2033
Karczewski, Zenon        	2000	Unia Gniewkowo       	5.0/7 	1750	1900
Palacz, Tomasz           	1800	Unia Gniewkowo       	1.0/4 	1800	1640
Pilichowski, Janusz      	1600	Unia Gniewkowo       	0.0/1 	1300	1100
Ciemniak, Krzysztof      	2000	Wiatrak Bydgoszcz    	6.5/9 	1820	1980
Głowacka, Katarzyna      	1250	Wiatrak Bydgoszcz    	7.0/8 	1211	1478
Mrówka, Roman            	1000	Wiatrak Bydgoszcz    	2.0/6 	1429	1314
Pawlak, Leszek           	1000	Wiatrak Bydgoszcz    	2.0/5 	1500	1433
Rogalla, Janusz          	1400	Wiatrak Bydgoszcz    	2.5/7 	1600	1500
Rudowski, Michał         	1000	Wiatrak Bydgoszcz    	0.0/3 	1350	1050
Szwed, Dawid             	1600	Wiatrak Bydgoszcz    	3.5/10	1709	1600
Tomaszewski, Marek       	1400	Wiatrak Bydgoszcz    	0.0/1 	1600	1400
Żmijewski, Bogumił       	1400	Wiatrak Bydgoszcz    	4.5/9 	1720	1720
Białkowski, Józef        	1800	Wieża Więcbork       	4.5/8 	1578	1622
Kazaniecka, Patrycja     	1600	Wieża Więcbork       	5.5/8 	1389	1522
Kazaniecki, Patryk       	1800	Wieża Więcbork       	3.0/7 	1750	1700
Mazur, Stanisław         	2000	Wieża Więcbork       	4.5/8 	1711	1756
Stasiak, Tomasz          	1800	Wieża Więcbork       	5.5/8 	1622	1756
Strama, Agnieszka        	1100	Wieża Więcbork       	0.0/1 	1175	 975
Tomaszewski, Arkadiusz   	1800	Wieża Więcbork       	2.0/7 	1825	1675
Wojciechowski, Jerzy     	1600	Wieża Więcbork       	0.0/2 	1600	1333
Bieluszewski, Henryk     	2000	Wisła Nowe           	5.0/11	2000	1966
Chyła, Marek             	2000	Wisła Nowe           	4.5/11	1767	1700
Kłoss, Andrzej           	1800	Wisła Nowe           	3.5/10	1772	1663
Luchowski, Ferdynand     	1600	Wisła Nowe           	2.0/10	1818	1600
Malinowski, Tomasz       	2000	Wisła Nowe           	6.5/10	1855	1964
Mrozińska, Anna          	1800	Wisła Nowe           	9.0/10	1514	1805
Rogowski, Stefan         	1400	Wisła Nowe           	0.0/2 	1733	1467
Zielaskowska, Justyna    	1100	Wisła Nowe           	0.0/1 	1350	1150
Adamczyk, Jolanta        	1000	Zryw Dąbrówka        	0.0/2 	1490	1223
Borchardt, Marcin        	1000	Zryw Dąbrówka        	4.0/10	1637	1564
Borowiak, Mariusz        	1400	Zryw Dąbrówka        	0.0/3 	1718	1418
Dysput, Aleksandra       	1250	Zryw Dąbrówka        	0.0/1 	1658	1458
Glaza, Leonard           	1400	Zryw Dąbrówka        	4.0/6 	1429	1543
Gołuńska, Anna           	1400	Zryw Dąbrówka        	3.0/8 	1417	1328
Gołuński, Czesław        	1600	Zryw Dąbrówka        	3.0/10	1709	1564
Gołuński, Grzegorz       	1400	Zryw Dąbrówka        	2.5/7 	1575	1475
Górski, Leszek           	2184	Zryw Dąbrówka        	5.0/9 	2126	2166
Gwarny, Sebastian        	1800	Zryw Dąbrówka        	3.0/5 	1767	1833
Harmata, Marek           	1800	Zryw Dąbrówka        	0.0/4 	1800	1480
Myzyk, Jan               	2171	Zryw Dąbrówka        	5.5/11	2162	2162
Pastwik, Barbara         	1600	Zryw Dąbrówka        	1.0/7 	1700	1450
Pawlak, Grzegorz         	1400	Zryw Dąbrówka        	0.0/3 	1550	1250
Studziński, Tadeusz      	2000	Zryw Dąbrówka        	5.0/11	2022	1989
Trzebiatowski, Aleksander	1400	Zryw Dąbrówka        	1.5/10	1545	1291
Windorpski, Mieczysław   	2000	Zryw Dąbrówka        	5.5/10	2003	2040
Bieluszewski, Rafał      	1600	Zryw Jeżewo          	2.5/8 	1667	1533
Grzegowska, Marta        	1100	Zryw Jeżewo          	0.0/2 	1367	1100
Olszewski, Grzegorz      	1800	Zryw Jeżewo          	1.5/2 	1800	1933
Opolski, Aleksander      	1600	Zryw Jeżewo          	5.0/8 	1556	1644
Strysik, Jakub           	1400	Zryw Jeżewo          	1.0/3 	1200	1100
Szubarga, Krzysztof      	1600	Zryw Jeżewo          	2.0/4 	1560	1560
Szubarga, Michał         	1600	Zryw Jeżewo          	0.5/4 	1520	1280
Szymańska, Iwona         	1600	Zryw Jeżewo          	1.5/3 	1400	1400
Wardacka, Alicja         	1100	Zryw Jeżewo          	1.5/4 	1170	1090
Zieliński, Łukasz        	1600	Zryw Jeżewo          	5.5/7 	1650	1850
Augustowski, Janusz      	2000	Zryw Włocławek       	4.5/7 	2029	2129
Cichocki, Konrad         	2116	Zryw Włocławek       	5.0/10	2116	2116
Domowicz, Klaudia        	1800	Zryw Włocławek       	0.5/7 	1700	1400
Domowicz, Konrad         	1800	Zryw Włocławek       	0.0/1 	2017	1817
Frąckowiak, Magdalena    	1600	Zryw Włocławek       	1.0/3 	1767	1667
Grochowalski, Paweł      	2000	Zryw Włocławek       	5.5/9 	2185	2265
Jaskólski, Konrad        	2062	Zryw Włocławek       	3.5/6 	2028	2086
Lubicki, Bartosz         	1800	Zryw Włocławek       	4.5/9 	1916	1916
Orylski, Andrzej         	1800	Zryw Włocławek       	2.0/6 	1800	1686
Szubski, Marek           	2000	Zryw Włocławek       	0.0/5 	2056	1722
Bajerowski, Marcin       	1400	ZS Nr 8 Chojnice     	1.5/6 	1457	1286
Grajczak, Adrian         	1600	ZS Nr 8 Chojnice     	3.5/9 	1681	1601
Labun, Kornel            	1600	ZS Nr 8 Chojnice     	3.5/7 	1450	1450
Małek, Paulina           	1250	ZS Nr 8 Chojnice     	1.0/2 	1250	1250
Paluszkiewicz, Paweł     	1600	ZS Nr 8 Chojnice     	3.0/9 	1680	1560
Pawlak, Kinga            	1250	ZS Nr 8 Chojnice     	2.0/6 	1336	1221
Pawlak, Wojciech         	1200	ZS Nr 8 Chojnice     	3.0/9 	1480	1360
Skobiej, Adrian          	1400	ZS Nr 8 Chojnice     	3.5/10	1582	1473

  
Zdobyte kategorie okręgowe, które zostaną nadane po zakończeniu rozgrywek:
  
Wesołowska, AlicjaIV (k)Almaserv Bydgoszcz3.0 (7)1467III (k)
Dobosz, MarcinIIIBaszta Żnin5.0 (7)1825II
Jankowski, DawidIIIBaszta Żnin3.5 (7)1834II
Rynarzewski, PiotrIIIBaszta Żnin4.5 (7)1825II
Cemel, JanbkCentrum Bydgoszcz2.0 (6)1443IV
Chyrek, MichałIVCentrum Bydgoszcz3.0 (7)1583III
Musiał, JacekbkCentrum Bydgoszcz2.5 (6)1429IV
Sobczyk, GrzegorzIVCentrum Bydgoszcz3.5 (7)1625III
Sobczak, MikołajbkKopernik Inowrocław3.0 (6)1486IV
Kaniecka, GabrielaIII (k)Merkury Brodnica4.0 (7)1625II (k)
Jacher, PaulinaIII (k)MKSzach Toruń5.5 (7)1736II (k)
Nurczyński, LeszekIIIMyśliwiec Gostycyn4.5 (7)1875II
Janik, KrystianIIINOK Nakło5.0 (7)1875II
Janik, TomaszIVNOK Nakło5.0 (7)1842II
Woźniak, JanuszIIINOK Nakło5.5 (7)1900II
Przybyło, SebastianbkOSiR Golub-Dobrzyń5.0 (10)1826II
Dahm, MikołajIIIUnia Gniewkowo4.0 (7)1825II
Grzelak, JarosławIIIUnia Gniewkowo4.5 (10)1816II
Grzelak, MarcinIIIUnia Gniewkowo6.0 (7)1975II
Głowacka, KatarzynaIV (k)Wiatrak Bydgoszcz6.0 (7)1438III (k)
Mrówka, RomanbkWiatrak Bydgoszcz2.0 (6)1314IV
Pawlak, LeszekbkWiatrak Bydgoszcz2.0 (6)1400IV
Żmijewski, BogumiłIVWiatrak Bydgoszcz3.5 (7)1700III
Borchardt, MarcinbkZryw Dąbrówka3.5 (7)1550III
Zieliński, ŁukaszIIIZryw Jeżewo5.5 (7)1850II
Pawlak, WojciechVZS Nr 8 Chojnice3.0 (9)1360IV
Skobiej, AdrianIVZS Nr 8 Chojnice3.5 (7)1575III
 
  
Zdobyte normy na kategorie centralne, które zostaną zatwierdzone przez PZSzach:
 
Krużyński, WiesławIAZS AB Bydgoszcz8.0 (11)2209I+
Szybowicz, PiotrII+AZS AB Bydgoszcz7.5 (9)2060I
Banasiak, JanIIChemik Bydgoszcz8.0 (9)2087II+
Skowroński, PiotrICentrum Bydgoszcz7.0 (9)2204I+
Tabaczka, JerzyIICentrum Bydgoszcz6.0 (9)2007II+
Pawłowski, SławomirI+Leszczyński Włocławek8.5 (9)2214I++
Kisielewski, SławomirII+MCK Aleksandrów Kuj.6.5 (9)2009I
Lewandowski, MaciejIIMCK Aleksandrów Kuj.7.5 (9)2000II+
Molenda, MarcinIIMCK Aleksandrów Kuj.6.0 (9)2009II+
Żółkiewicz, JerzyI+Myśliwiec Gostycyn8.5 (9)2313I++
Wargulec, DariuszIINOK Nakło6.5 (9)2001II+
Politowski, RobertII+Torfarm-64 Toruń7.0 (9)2020I
Myzyk, JanI+Zryw Dąbrówka4.5 (9)2209I++
Grochowalski, PawełIZryw Włocławek5.5 (9)2265I+
  
  
Zmiany w rankingu FIDE:
 

Borchardt, Adam

2041

Apator-Adriana Toruń

2233

1.0 (1)

0.25

0.75

Katkowski, Bartłomiej

2142

Apator-Adriana Toruń

2181

3.5 (8)

3.60

-0.10

Kubicki, Marek

Apator-Adriana Toruń

2152

2.0 (6)

2027

Masłowski, Tomasz

2280

Apator-Adriana Toruń

2216

1.0 (1)

0.59

0.41

Trabszys, Tomasz

2281

Apator-Adriana Toruń

2213

3.0 (7)

4.13

-1.13

Jabłoński, Łukasz Adam

2161

AZS AB Bydgoszcz

2171

3.0 (8)

3.92

-0.92

Krużyński, Wiesław

2160

AZS AB Bydgoszcz

2137

3.0 (4)

2.12

0.88

Siwiec, Bartłomiej

2205

AZS AB Bydgoszcz

2219

5.0 (9)

4.32

0.68

Bugalski, Łukasz

2031

Baszta Żnin

2151

2.0 (4)

1.36

0.64

Jagodziński, Waldemar

2233

Baszta Żnin

2070

1.5 (3)

2.16

-0.66

Karbowiak, Adam

2233

Baszta Żnin

2158

7.0 (9)

5.40

1.60

Kraiński, Aleksander

2279

Baszta Żnin

2204

3.5 (8)

4.80

-1.30

Ściborowski, Mirosław

2216

Baszta Żnin

2162

0.0 (3)

1.74

-1.74

Kraiński, Sławomir

2214

Centrum Bydgoszcz

2211

3.0 (9)

4.50

-1.50

Kukuła, Paweł

2229

Centrum Bydgoszcz

2158

4.5 (8)

4.80

-0.30

Skowroński, Piotr

2104

Centrum Bydgoszcz

2233

0.5 (1)

0.33

0.17

Stoppel, Mariusz

2169

Centrum Bydgoszcz

2155

2.0 (4)

2.08

-0.08

Bursa, Renata

2034

Chemik Bydgoszcz

2125

1.0 (1)

0.38

0.62

Jaroch, Paweł

EMDEK Bydgoszcz

2142

2.0 (4)

2142

Tadych, Agnieszka

2066

EMDEK Bydgoszcz

2125

1.0 (1)

0.42

0.58

Urbanek, Marcin

2076

EMDEK Bydgoszcz

2184

4.5 (8)

2.80

1.70

Ziółkowski, Dawid

2152

EMDEK Bydgoszcz

2230

5.5 (8)

3.12

2.38

Bultrowicz, Leszek

Gambit Świecie

2165

0.0 (6)

1166

Fiałkowski, Andrzej

Gambit Świecie

2148

0.5 (9)

1704

Stolarczyk, Adam

2122

Gambit Świecie

2207

2.5 (9)

3.42

-0.92

Sargalski, Andrzej

2007

Gryf Bydgoszcz

2137

0.0 (1)

0.32

-0.32

Leszczyńska, Jolanta

2125

Leszczyński Włocławek

2050

0.0 (2)

1.20

-1.20

Pawłowski, Sławomir

2137

Leszczyński Włocławek

2007

1.0 (1)

0.68

0.32

Wiśniewski, Adam

2092

Łucznik Żołędowo

2133

0.5 (1)

0.44

0.06

Krajewicz, Paweł2072MCK Aleksandrów Kuj.2072

1.0 (1)

0.42

0.58

Błasik, Wojciech

2178

MDK Nr 1 Bydgoszcz

2213

2.5 (9)

4.05

-1.55

Gawłowski, Robert

MDK Nr 1 Bydgoszcz

2109

1.5 (6)

1916

Kulczyk, Paweł

2065

MDK Nr 1 Bydgoszcz

2233

0.0 (1)

0.28

-0.28

Woźniak, Marcin

2066

MDK Nr 1 Bydgoszcz

2218

0.5 (5)

1.50

-1.00

Dybowski, Rafał

MKSzach Toruń

2186

1.0 (8)

1864

Michalska, Maria

MKSzach Toruń

2202

3.0 (9)

2077

Smykowski, Mateusz

MKSzach Toruń

2106

0.0 (5)

1107

Borgula, Rafał

2272

MLKS Solec Kujawski

2211

5.5 (9)

5.22

0.28

Chrapkowski, Grzegorz

2227

MLKS Solec Kujawski

2138

6.0 (9)

5.58

0.42

Łunkiewicz, Dariusz

2206

MLKS Solec Kujawski

2106

2.0 (4)

2.56

-0.56

Bieluszewski, Robert

2174

Torfarm-64 Toruń

2144

0.0 (3)

1.62

-1.62

Gryniaków, Jarosław

2238

Torfarm-64 Toruń

2155

4.5 (6)

3.66

0.84

Paprocki, Jarosław

2038

Torfarm-64 Toruń

2199

2.5 (4)

1.16

1.34

Witkowski, Andrzej

Torfarm-64 Toruń

2156

2.0 (5)

2084

Żołnierowicz, Krzysztof

2298

Torfarm-64 Toruń

2213

6.0 (7)

4.34

1.66

Hałas, Przemysław

2133

Unia Gniewkowo

2092

0.5 (2)

1.14

-0.64

Górski, Leszek

2184

Zryw Dąbrówka

2154

3.0 (7)

3.78

-0.78

Myzyk, Jan

2171

Zryw Dąbrówka

2209

4.5 (9)

4.05

0.45

Studziński, Tadeusz

Zryw Dąbrówka

2142

2.0 (4)

2142

Cichocki, Konrad

2116

Zryw Włocławek

2180

3.0 (7)

2.87

0.13

Grochowalski, Paweł

Zryw Włocławek

2205

5.5 (9)

2230

Jaskólski, Konrad

2062

Zryw Włocławek

2119

1.0 (2)

0.84

0.16