36. zebranie Zarządu KPZSzach II kadencji
Bydgoszcz 02.10.07

Zebranie odbyło się w Bydgoszczy na terenie MDK 2. Obecni byli: A. Michalski, A. Karpiński, L. Gerc, P. Jaroch i U. Jahr. Na początku przyjęto porządek obrad a także zatwierdzono protokół z poprzedniego zebrania.

Omówiono podanie BKS "Chemik" w sprawie udziału w rozgrywkach III Ligii - Zarząd nie przychylił się do prośby klubu. Następnie rozpatrzono pismo UKS "Ziemowit" Złotów, w tym wypadku sprawa może być rozpatrzona na walnym zebraniu (dotyczy udziału w rozgrywkach drużynowych naszego regionu).

Paweł Jaroch omówił start drużyn naszego okręgu w I i II Lidze Seniorów. Następnie omówiono stan przygotowań Mistrzostw w Szubinie i zatwierdzono sędziego głównego Marię Michalską. Kolejnym tematem był mecz Bydgoszcz-Toruń. Zaproponowano kapitanów: Zespołu Bydgoszczy A. Karpińskiego, ze strony Torunia na organizatora meczu P. Pawłowskiego (bez uzgodnienia z Panem Pawłowskim).

Omówiono wyjazd ekipy na Makroregion Juniorów, podjęto decyzje o wynajęciu autobusu, który ma zabrać zawodników z Torunia, Bydgoszczy i Grudziądza. Wyznaczono trenerów-opiekunów dla reprezentacji naszego okręgu p. M. Mazalona z Bydgoszczy oraz z Torunia p. W. Strzemkowskiego lub P. Pawłowskiego. Ponadto pojedzie P. Szybowicz, A. Karpiński i P. Jaroch.

A.Michalski zasygnalizował, że szkolenie przez Internet w zakresie podstawowym i na poziomie V i IV kategorii rozpocznie się pod koniec października, będzie dostępne dla wszystkich a od 1 stycznia tylko dla tych ośrodków, gdzie w partycypacji będą uczestniczyły gminy.

Głównym tematem spotkania było omówienie DMR 2007/2008 i przydzielenie numerów startowych drużynom III Ligii i Ligii Okręgowej.

Termin następnego zebrania ustalono na 28 października (niedziela) godz. 18:00 w siedzibie KPZSzach. Na tym spotkanie zakończono.