Archiwum turniejów z lat 1999-2010

XXIII Nocny Maraton Szachowy
X Grand Prix Ziemi Chojnickiej w szachach szybkich
Turniej Mikołajkowy dla dzieci do lat 14
XI mecz Bydgoszcz - Toruń
IV Copernicus Chess Day
XXVI Ogólnopolska Konferencja Sędziowska
Turniej w "Leśnym"
I Otwarty Turniej w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych
XX. Torgelower Nachwuchsopen
XIII Fordoński Turniej Szachowy
Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
Eliminacje do MP Niewidomych i Słabowidzących
XVI Turniej Szachowy z Okazji Święta Niepodległości
XVI International Chess Tournament
Mistrzostwa Świata Juniorów 2010
II Turniej Błyskawiczny z Okazji Dnia Łącznościowca
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów
Puchar Przewodniczącego M-G Rady LZS Szubin
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików do lat 9-10
Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 9-11-13
Ekstraliga seniorów
I liga seniorów
II liga seniorów
Mistrzostwa Polski Juniorów P'30 i P'5
Memoriał Mieczysława Najdorfa
Ekstraliga juniorów
I liga juniorów
II liga juniorów
VII Turniej Szachowy o Puchar Borów Tucholskich
XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Kowalewo 2010"
Mistrzostwa Polski Słabowidzących w szachach szybkich
Vattenfall Cup 2010
Otwarte Mistrzostwa KPZSzach seniorów i jun. starszych
I Golubski Turniej Szachowy dla Juniorów "Dąb-Laufer"
Mistrzostwa Województwa Rodzin Szachowych
Mistrzostwa Polski Pracowników Poczty Polskiej S.A.
Mistrzostwa KPZSzach juniorów do 14 i 18 lat (P-15)
Mistrzostwa Polski w szachach błyskawicznych
Finału Wojewódzki Turnieju o "Złotą Wieżę"
Mistrzostwa Polski juniorów do 14 lat
EURO-SZACHY-TALENTY 2010
V Międzynarodowy Puchar Zarządu Głównego AZS
Mistrzostwa Włocławka w szachach błyskawicznych
Mistrzostwa KPZSzach Przedszkolaków
Mistrzostwa KPZSzach Oldboy'ów
Mistrzostwa Polski juniorów do 10 i 12 lat
XIV Mistrzostwa Polski HDK PCK w szachach
III Memoriał Alfonsa Kryspina
Mistrzostwa Polski juniorów do 16 i 18 lat
X Regionalny Turniej Szachowy "Bawmy się razem"
Indywidualne Mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
XVIII Ogólnopolska Noc Szachowa
Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Klubu PKS "Leśny"
Gimnazjada 2010
Ferie z Torfarmem 2010
Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2010"
Mistrzostwa KPZSzach w szachach błyskawicznych
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w szachach

Świecie 18/19.12.10
Chojnice 11.12.10
Bydgoszcz 11.12.10
Bydgoszcz 05.12.10
Toruń 04.12.10
Toruń 27-28.11.10
Bydgoszcz 27-28.11.10
Bydgoszcz 27.11.10
Torgelow 20-21.11.10
Bydgoszcz 20.11.10
Bydgoszcz 14.11.10
Tuchola 07-13.11.10
Bydgoszcz 11.11.10
Praga 28-31.10.10
Porto Carras 19-30.10.10
Bydgoszcz 23.10.10
Pieczyska 16-23.10.10
Szubin 09-10.10.10
Gdańsk 02-03.10.10
Bydgoszcz 25-26.09.10
Katowice 04-12.09.10
Katowice 04-12.09.10
Mrzeżyno 04-12.09.10
Warszawa 26-28.07.10
Warszawa 17-25.07.10
Ustroń 06-14.07.10
Suchedniów 06-14.07.10
Chełm 06-14.07.10

Tuchola 11.07.10
Kowalewo 04-10.07.10
Tuchola 01-04.07.10
Schleife 26.06‑01.07.10

Żnin 27.06-02.07.10
Golub-Dobrzyń 13.06.10
Bydgoszcz 12.06.10
Pieczyska 04-06.06.10
Bydgoszcz 30.05.10
Myślibórz 29-30.05.10

Żnin 08.05.10
Sękocin 30.04-08.05.10
Bydgoszcz 02-03.05.10
Wrocław 28.04-03.05.10
Włocławek 01.05.10
Toruń 24.04.10
Toruń 28.03.10
Wisła 20-28.03.10
Łysomice 19-21.03.10
Chełmża 14.03.10
Karpacz 06-14.03.10
Chojnice 13.03.10
Włocławek 28.02.10
Golub-Dobrzyń 27/28.02.10
Bydgoszcz 13-14.02.10
Toruń 12.02.10
Toruń 25-27.01.10
Bydgoszcz 18-22.01.10
Bydgoszcz 17.01.10
Warszawa 9-17.01.10

Cracovia 2009/10
Mistrzostwa UKS MDK-1 "Hetman" Bydgoszcz
Turniej z okazji X-lecia KPZSzach
X mecz Toruń - Bydgoszcz
IX Regionalny Turniej o Grand Prix Ziemi Chojnickiej
Turniej Mikołajkowy dla dzieci do lat 12
Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Gniewkowa
Drużynowe mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
XII Fordoński Turniej Szachowy
IV Ogólnopolski Turniej Juniorów w szachach szybkich
Mistrzostwa Polski Domów Kultury
XV Turniej z okazji Święta Niepodległości
Turniej szachowy "Na dobry początek"
Turniej Błyskawiczny z okazji Dnia Łącznościowca
Centralny kurs sędziowski
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów
Jubileuszowy turniej 60-lecia BKS Chemik Bydgoszcz
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego 2009
III Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Mistrzostwa KPZSzach juniorów do 9, 11 i 13 lat
XII Międzynarodowy Turniej Szachowy
Portofino Cup 2009
Ekstraliga 2009
I liga seniorów
II liga seniorów
XIV Światowe Letnie Igrzyska Polonijne (turniej szachowy)
Ogólnopolski Wielobój Szachowy
V Międzynarodowy Festiwal Szachowy
Ekstraliga juniorów
I liga juniorów
II liga juniorów
VI Turniej Szachowy o Puchar Borów Tucholskich
XV Ogólnopolska Konferencja Sędziowska
Mistrzostwa KPZSzach Seniorów i Juniorów Starszych
Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Sudety 2009"
Mistrzostwa Polski Nauczycieli w szachach
Mistrzostwa KPZSzach Juniorów w szachach szybkich
Błyskawiczne Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski Pracowników Poczty
VI Mistrzostwa Regionu Północnego w szachach szybkich
Mistrzostwa Polski Juniorów do 14 lat
Puchar Polski do 8 lat
Międzynarodowe Akademickie Mistrzostwa Polski klubów AZS
XI PITS-WAPNO-2009
VII Turniej o Puchar Prezydenta Grudziądza
EURO-SZACHY-TALENTY 2009
Mistrzostwa KPZSzach Przedszkolaków
III Szubiński Turniej Klasyfikacyjny
Mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
Akademickie Mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 i 18 lat
X Turniej szachowy o Puchar Prezesa FSM
Mistrzostwa Polski Juniorów do 10 i 12 lat
VI Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Krwiodawców
Turniej o Puchar Zarządu MSM w Toruniu
Finał wojewódzki KP Gimnazjady 2008/09
II Memoriał Alfonsa Kryspina
XVII Ogólnopolska Noc Szachowa
"Bawmy się razem" – relacja + wyniki
"Dwa Podia na Lubelszczyźnie" (relacja z 4 turniejów)
XXVI Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2009"
Mistrzostwa Włocławka w grze błyskawicznej
Mistrzostwa Polski mężczyzn
Mistrzostwa KPZSzach Oldboyów
Drużynowe Mistrzostwa Torunia Szkół Ponadgimnazjalnych
Indywidualne Mistrzostwa Torunia Szkół Podstawowych
Drużynowe Mistrzostwa Torunia Gimnazjów
Indywidualne Mistrzostwa Torunia Szkół Ponadgimnazjalnych
I Otwarte Mistrzostwa MDK Nr 1 w szachach klasycznych
Drużynowe Mistrzostwa Torunia Szkół Podstawowych
Indywidualne Mistrzostwa Torunia Gimnazjów
Mistrzostwa KPZSzach w szachach błyskawicznych

Kraków 27.12.09-04.01.10
Bydgoszcz 29-30.12.09
Toruń 29.12.09
Toruń 13.12.09
Chojnice 12.12.09
Bydgoszcz 05.12.09
Gniewkowo 05.12.09
Toruń 29.11.09
Bydgoszcz 28.11.09
Żyrzyn 20-22.11.09
Bydgoszcz 13-15.11.09
Bydgoszcz 11.11.09
Bydgoszcz 07.11.09
Bydgoszcz 25.10.09
Bydgoszcz 22-25.10.09
Junoszyno 17-24.10.09
Bydgoszcz 09-11.10.09
Szubin 02-11.10.09
Bydgoszcz 03-04.10.09
Bydgoszcz 26-27.09.09
Malbork 25-27.09.09
Włocławek 24-27.09.09
Lublin 12-20.09.09

Ustroń 12-20.09.09
Międzyzdroje 12-20.09.09
Toruń 05.08.09
Koszalin 02-05.08.09

Chojnice 10-17.07.09
Chotowa 06-14.07.09
Chotowa 06-14.07.09
Łuków 02-11.07.09

Gostycyn 05.07.09
Toruń 27-28.06.09
Chełmża 20-26.06.09
Szklarska Poręba
10-17.06.09
Kraków
10-14.06.09
Bydgoszcz 06.06.09
Bydgoszcz 30-31.05.09
Pieczyska 22-24.05.09
Chojnice 09.05.09
Sielpia 26.04-05.05.09
Dźwinówek 30.04-04.05.09
Wrocław 27.04-03.05.09
Wapno 03.05.09

Grudziądz 03.05.09
Bydgoszcz 01-03.05.09
Toruń 26.04.09
Szubin 25-26.04.09
Żnin 19.04.09
Toruń 18.04.09
Chotowa 27.03-05.04.09

Bydgoszcz 05.04.09
Łeba 13-22.03.09

Ostaszewo 14.03.09
Toruń 14.03.09
Toruń 13.03.09
Chełmża 08.03.09
Golub-Dobrzyń 07/08.03.09
Chojnice 07.03.09
luty 2009
Bydgoszcz 16-20.02.09
Włocławek 07.02.09
Chotowa 26.01-06.02.09
Toruń 01.02.09
Toruń 29.01.09
Toruń 26.01.09
Toruń 22.01.09
Toruń 19.01.09
Bydgoszcz 16-18.01.09
Toruń 15.01.09
Toruń 12.01.09
Toruń 04.01.09

XIX Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Cracovia 2008"
I Otwarte Mistrzostwa UKS MDK nr 1 "Hetman"
VIII Amplico AIG Life International Chess Tournament
IX mecz Bydgoszcz - Toruń
XX Nocny Maraton Szachowy
VIII Regionalny Turniej o Grand Prix Ziemi Chojnickiej P-15
Turniej Mikołajkowy dla dzieci do lat 12
XI Fordoński Turniej Szachowy
VI Memoriał Ks. Prałata Ludomira Lissowskiego
II otwarty turniej szachowy "Copernicus Chess Day" 2008
Turniej szachowy o Puchar Starosty Powiatu Tucholskiego
Turniej Ostatniej Szansy C-17, roczniki 1991 i 1992
III Ogólnopolski Turniej Juniorów im. R.Krawczaka
Jubileuszowy Otwarty Turniej Szachowy dla Młodzieży
XIV Turniej z okazji Święta Niepodległości
Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
XV Mistrzostwa Polski Domów Kultury
VI Turniej "Na dobry początek"
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów
Mistrzostwa KPZSzach juniorów do 9, 11 i 13 lat
Mistrzostwa Młodzików (KPZSzach + PoZSzach)
Ekstraliga 2008
I liga seniorów
II liga seniorów
V Otwarte Mistrzostwa Chojnic P-10 "Mobilni 2008"
Obra Lato Open 2008
XIII Konik Morski Rewala
Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. A.Rubinsteina
V Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Ostróda 2008"
VII Międzynarodowy Turniej Szachowy im. M.Najdorfa
XVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Poznan 2008"
V "Grand Prix" Torunia o Puchar "Nowości"
Mistrzostwa Polski Juniorów P'5, P'15 i P'30
VIII Letni Turniej Szachowy o Puchar Gór Izerskich
IV Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Chojnice 2008"
Ekstraliga juniorów
II liga juniorów
Międzynarodowy Turniej Szachowy "Kowalewo 2008"
Mistrzostwa KPZSzach Seniorów i Juniorów Starszych
Turniej kadry - pierwsza szansa
Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Jantar Bałtyku"
IX Otwarty Turniej o Puchar Stolema
II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Anwilu SA
Finał szachowych Igrzysk Sportowców Wiejskich
II Mistrzostwa Chojnic w szachach błyskawicznych
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w szachach
Mistrzostwa KPZSzach juniorów w szachach szybkich
Turniej "O Puchary Ziemi Świeckiej"
Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach Juniorów
X Memoriał Ryszarda Obertowskiego
Mistrzostwa Polski Pracowników Poczty
V Mistrzostwa Regionu Północnego w szachach szybkich
Mistrzostwa KPZSzach Przedszkolaków
VIII Euro Szachy Talenty
Międzynarodowe Akademickie Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 14
VI Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Grudziądza
Fordoński Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży
Mistrzostwa Polski Krwiodawców
Akademickie Mistrzostwa Szkół Wyższych woj. k-p
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18
Mistrzostwa Polski w Rozwiązywaniu Zadań Szachowych
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 i 12
V Mistrzostwa KPZSzach Krwiodawców
Mistrzostwa Polski Mężczyzn
Mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
"Bawmy się razem"
I Fordoński Nocny Maraton Szachowy
Memoriał Alfonsa Kryspina
Mistrzostwa Polski Kobiet
Weekendowy Turniej Kołowy
XVI Ogólnopolska Noc Szachowa
Mistrzostwa KPZSzach Old Boyów
Mistrzostwa Polski do lat 20
XXV Turniej Szachowy Juniorów "Ferie 2008"
Mistrzostwa KPZSzach w szachach błyskawicznych

Kraków 27.12.08-04.01.09
Bydgoszcz 29-30.12.08
Warszawa 20-21.12.08

Bydgoszcz 14.12.08
Świecie 13/14.12.08
Chojnice 13.12.08
Bydgoszcz 06.12.08
Bydgoszcz 22.11.08
Całownia 22.11.08

Toruń 22.11.08
Gostycyn  22.11.08
Chotowa 15-21.11.08
Żyrzyn 14-16.11.08
Świecie 15.11.08
Bydgoszcz  11.11.08
Chełmża 26.10.08
Bydgoszcz 25-26.10.08
Bydgoszcz 19.10.08
Toruń 11-17.10.08
Bydgoszcz 27-28.09.08
Łapino 20-21.09.08
Karpacz 06-14.09.08
Ustroń 06-14.09.08
Ustroń 06-14.09.08
Chojnice 13.09.08
Obra 27-31.08.08
Rewal 19-30.08.08
Polanica-Zdrój 18-28.08.08
Ostróda 03-10.08.08
Warszawa 02-10.08.08
Poznań 19-27.07.08
Toruń 2007/08
Lublin 27-30.07.08
Nove Mesto 15-26.07.08
Chojnice 11-18.07.08
Gorzów Wlkp. 04-13.07.08
Sielpia 04-13.07.08
Kowalewo Pom. 04-10.07.08
Żnin 21-27.06.08
Chotowa 18-25.06.08
Rowy 14-22.06.08
Kartuzy 21.06.08

Włocławek 21.06.08
Jabłonowo Pom. 13-15.06.08
Chojnice 14.06.08
Puławy 13-15.06.08

Bydgoszcz 08.06.08
Świecie 30.05.08
Bydgoszcz 24-25.05.08
Świecie 24.05.08
Pieczyska 09-11.05.08
Chojnice 10.05.08
Toruń 04.05.08
Bydgoszcz 01-04.05.08
Wrocław 28.04-04.05.08
Szczawno 26.04-04.05.08
Grudziądz 03.05.08
Bydgoszcz 27.04.08
Środa Wlkp. 11-13.04.08
Toruń 12.04.08
Łeba 28.03-06.04.08
Gniezno 14-16.03.08
Ustroń 08-16.03.08

Ostaszewo 15.03.08
Lublin 25.02-09.03.08

Żnin 02.03.08
Chojnice 01.03.08
Bydgoszcz 29.02/01.03.08
Chełmża 01.03.08
Kraków 14-24.02.08
Bydgoszcz 08-23.02.08
Golub-Dobrzyń 16/17.02.08
Toruń 03.02.08
Środa Wlkp. 25.01-03.02.08
Bydgoszcz 28.01-01.02.08
Bydgoszcz 06.01.08

III Fordoński Turniej Weekendowy + turniej klasyfikacyjny
 Grand Prix Ziemi Chojnickiej w szachach szybkich
Mecz Toruń - Bydgoszcz
Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych
 Turniej Mikołajkowy dla dzieci do lat 12 Galeria
 Turniej szachowy dla dzieci do lat 12 Galeria
X Jesienny Turniej Szachowy juniorów
Turniej szachowy "Na dobry początek"
Eliminacje Strefowe MP Juniorów i OOM
relacja Pawła Jarocha
zapiski trenera - relacja Mariusza Mazalona
Mistrzostwa Polski Pracowników Administracji Celnej i Skarbowej
Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
 IV Otwarte Mistrzostwa Chojnic P-5   "Mobilni 2007"
 Mistrzostwa KPZSzach Juniorów do lat 9, 11 i 13
III Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy w szachach szybkich
I liga seniorów 2007
II liga seniorów 2007
Ekstraliga 2007
III Włocławski Turniej Weekendowy
II Fordoński Turniej Weekendowy
 III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Chojnice 2007"
II liga juniorów
I liga juniorów
XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kowalewo 2007"
Mistrzostwa KPZSzach na rok 2007
 I Otwarte Mistrzostwa Chojnic w szachach błyskawicznych
Mistrzostwa KPZSzach Juniorów w szachach szybkich
Błyskawiczny Turniej Szachowy o Puchary Ziemi Świeckiej
Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach Juniorów
Szachy na Festynie Szkolnym w Laskowicach
Mistrzostwa Polski Pracowników Poczty
IV Mistrzostwa Regionu Północnego w szachach szybkich
Mistrzostwa KPZSzach przedszkolaków
IX Powiatowy Indywidualny Turniej Szachowy
Międzynarodowy Turniej Szachowy Dzieci o "Krzywą Wieżę"
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 14
V Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza
"Euro-Szachy - Talenty 2007"
Turniej o Puchar Zarządu MSM na rok 2007
Mistrozstwa KPZSzach Szkół Wyższych w szachach szybkich
 Turniej szachowy "Wiosna"
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18
II Włocławski Turniej Weekendowy
Mistrzostwa Polski Kobiet
Puchar Polski do lat 10 i Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 12
Mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
 Turniej szachowy "Zima"
 XV Ogólnopolska Noc Szachowa
I Fordoński Turniej Weekendowy
Mistrzosztwa Województwa K-P krwiodawców
Mistrzostwa Polski Mężczyzn
67e Noteboomtoernooi
IV Otwarte Mistrzostwa Chojnic w szachach szybkich
Mistrzostwa KPZSzach Old Boyów
VII Regionalny Turniej Szachowy "Bawmy się razem"
Mistrzostwa Polski do lat 20
Mistrzostwa KPZSzach w szachach błyskawicznych
XXIV Turniej Szachowy Juniorów
 II Szachowe Mistrzostwa Szkół Gminy Szubin

Bydgoszcz 28-30.12.07
Chojnice 15.12.07
Toruń 09.12.07
Wrocław 07-09.12.07
Bydgoszcz 08.12.07
Bydgoszcz 25.11.07
Bydgoszcz 24.11.07
Bydgoszcz 28.10.07
Łapino 13-20.10.07

  
  
Otwock 12-13.10.07
Szubin 07.10.07
Chojnice 06.10.07
Bydgoszcz 29-30.09.07
Bydgoszcz 22.09.07
Chotowa 03-11.09.07
Wysowa 03-11.09.07
Ustroń 01-09.09.07

Włocławek 24-26.08.07
Bydgoszcz 27-29.07.07
Chojnice 13-20.07.07
Lublin 06-15.07.07
Szklarska Por. 01-10.07.07
Kowalewo 04-10.07.07
Pieczyska 23-30.06.07
Chojnice 23.06.07
Bydgoszcz 10.06.07
Świecie 03.06.07
Bydgoszcz 26.05.07
Laskowice 20.05.07
Pieczyska 18-20.05.07
Chojnice 12.05.07
Toruń 06.05.07
Wapno 03.05.07
Toruń 01-03.05.07
Turawa 26.04-04.05.07

Grudziądz 03.05.07
Bydgoszcz 29.04-02.05.07
Toruń 21.04.07
Toruń 14.04.07
Szubin 14.04.07
Łeba 24.03-01.04.07

Włocławek 23-25.03.07
Barlinek 08-18.03.07
Ustroń 03-11.03.07

Chojnice 11.03.07
Szubin 25.02.07
Golub-Dobrzyń 24/25.02.07
Bydgoszcz 23-25.02.07
Ostaszewo 24.02.07
Opole 09-22.02.07
Leiden 16-18.02.07

Chojnice 14-17.02.07
Toruń 11.02.07
Chojnice 03.02.07
Środa Wlkp. 26.01-06.02.07

Nakło 21.01.07
Bydgoszcz 15-19.01.07
Szubin 15-16.01.07

 VI Turniej Szachowy o Grand Prix Ziemi Chojnickiej
Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych
Szachowy Turniej Mikołajkowy
Mecz Bydgoszcz - Toruń
Mistrzostwa Polski Pracowników Poczty
XVIII Memoriał Alfonsa Pastewskiego
Mistrzostwa KPZSzach nauczycieli i pracowników oświaty
Półfinały Mistrzostw Polski seniorów i juniorów do lat 20
XII Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy
VI Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Solidarności
Mistrzostwa Świata Juniorów do lat 18
Turniej szachowy o puchar Ministra Oobrony Narodowej
Mecz szachowy Szubin - Nakło
Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
Turniej szachowy "Na dobry początek"
VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy
XI Otwarty Turniej Szachowy
Mistrzostwa juniorów makroregionu Pomorza i Kujaw
Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy seniorów
Otwarte Mistrzostwa Chojnic w szachach błyskawicznych
Mistrzostwa KPZSzach juniorów do lat 14
Ekstraliga
I liga seniorów
II liga seniorów
Festiwal Szachowy "Obra Lato 2006"
Turniej o Puchar Dyrektora OSiR w Solcu Kujawskim
Włocławski Turniej Weekendowy
VII Międzynarodowy Festiwal Szachowy
Puchar Dowódcy Garnizonu Grudziądz
XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy
3e Amsterdam Chess Tournament
II Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Chojnice 2006"
II liga juniorów
XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy "Kowalewo 2006"
I liga juniorów
II Otwarte Mistrzostwa KPZSzach seniorów i jun. starszych
IV Mistrzostwa Polski Polityków w szachach szybkich
IX Memoriał pamięci Emanuela Laskera
Mistrzostwa KPZSzach juniorów w szachach szybkich
Mistrzostwa Wągrowca w szachach błyskawicznych
Turniej "Prawie o pietruszkę"
Błyskawiczny Turniej Szachowy o Puchary Ziemi Świeckiej
Turniej szachowy o Puchar Dyrektora MGOK w Mroczy
Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach juniorów
V Zaborski Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Brus
Otwarte Mistrzostwa Regionu Północnego
Mistrzostwa KPZSzach Przedszkolaków
Mistrzostwa Polski juniorów do lat 14
Turniej szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza
VI Międzynarodowy Turniej EURO-SZACHY-TALENTY 2006
Międzynarodowy Turniej Szachowy Dzieci o "Krzywą Wieżę"
Mistrzostwa KPZSzach dzieci kl. I-III w szachach szybkich
Akademickie Mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
XVI Międzynarodowy Turniej Szachowy juniorów
II Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy w szachach szybkich
Mistrzostwa Polski juniorów do lat 16 i 18
Finał Mistrzostw Torunia
Otwarte Mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
Mistrzostwa Wojska Polskiego w szachach
Mistrzostwa Polski Mężczyzn
Mistrzostwa KPZSzach Old Boyów
XIV Golubska Noc Szachowa
VI Regionalny Turniej Szachowy "Bawmy się razem"
Mistrzostwa Polski juniorów do lat 10 i 12
Mistrzostwa KPZSzach Krwiodawców
XXIII Turniej Szachowy Juniorów
Mistrzostwa Polski do lat 20
III Otwarte Mistrzostwa Chojnic
XVI Międzynarodowy Turniej o Puchar Gór Opawskich
III Otwarty turniej szachowy "Zima z szachami"
Mistrzostwa Polski Kobiet
Mistrzostwa KPZSzach w szachach błyskawicznych

Chojnice 16.12.06
Wrocław 08-10.12.06

Nakło 09.12.06
Bydgoszcz 03.12.06
Bydgoszcz 02-03.12.06
Świecie 02/03.12.06
Toruń 25.11.06
Lubliniec 04-12.11.06
Bydgoszcz 11.11.06
Słupsk 04.11.06
Batumi 18-29.10.06

Szubin 29.10.06
Szubin 22.10.06
Solec Kuj. 22.10.06
Bydgoszcz 15.10.06
Bydgoszcz 07-08.10.06
Strzelino 07.10.06
Przysiek 24-30.09.06
Bydgoszcz 15-24.09.06
Chojnice 23.09.06
Bydgoszcz 16-17.09.06
Ustroń 02-10.09.06
Opole 02-10.09.06
Lublin 02-10.09.06
Obra 26-30.08.06

Solec Kuj. 27.08.06
Włocławek 25-27.08.06
Kołobrzeg 17-26.08.06
Grudziądz 15.08.06
Poznań 22-30.07.06
Amsterdam 15-23.07.06
Chojnice 14-21.07.06
Lublin 08-16.07.06

Kowalewo Pom. 04-10.07.06
Szklarska Poręba 01-10.07.06
Sępólno Kraj. 24-30.06.06
Głuchołazy 09-11.06.06
Barlinek 03-11.06.06

Toruń 04.06.06
Wągrowiec 04.06.06
Toruń 26.05-04.06.06
Świecie 28.05.06
Mrocza 28.05.06
Toruń 27.05.06
Brusy 20.05.06
Chojnice 13.05.06
Toruń 06.05.06
Bęsia 27.04-05.05.06

Grudziądz 03.05.06
Bydgoszcz 30.04-03.05.06
Toruń 30.04-02.05.06
Bydgoszcz 22.04.06
Toruń 08.04.06
Grudziądz 01-06.04.06
Bydgoszcz 02.04.06
Łeba 25.03-02.04.06
Toruń 16.03-02.04.06
Chojnice 19.03.06
Wrocław 13-16.03.06
Kraków 25.02-09.03.06

Zamek Bierzgłowski 05.03.06
Golub-Dobrzyń 04/05.03.06
Chojnice 25.02.06
Kołobrzeg 13-21.02.06

Ostaszewo 18.02.06
Bydgoszcz 13-18.02.06
Środa Wlkp. 04-12.02.06
Chojnice 07-10.02.06
Pokrzywna 21-29.01.06
Brusy 21.01.06
Trzebinia 18-28.01.06
Nakło 08.01.06

XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Cracovia"
Międzynarodowy Memoriał Szachowy im. L.Zamenhofa
V Międzynarodowy Turniej Szachowy Amplico AIG Life
V Regionalny Turniej Szachowy o Grand Prix
Mecz Toruń - Bydgoszcz
Nocny maraton w szachach błyskawicznych
VIII Fordoński Turniej Szachowy
XI Turniej o Puchar BKS Chemik
XII Mistrzostwa Polski Domów Kultury
Półfinały Mistrzostw Polski seniorów i juniorów do lat 20
Mistrzostwa KPZSzach juniorów w szachach szybkich
III turniej szachowy "Na dobry początek"
Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
Półfinały Mistrzostw Polski juniorów
II Tryszczyn Cup
II Otwarte Mistrzostwa Chojnic w szachach szybkich
Mistrzostwa Europy juniorów
Mistrzostwa KPZSzach juniorów do lat 14
Turniej szachów szybkich o Puchar Dyrektora OSiR
Ekstraliga
I liga seniorów
II liga seniorów
XXV Międzynarodowy Memoriał mjr Henryka Sucharskiego
VI Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Kołobrzeg 2005"
III Turniej o Puchar Dowódcy Garnizonu Grudziądz
VI Memoriał Ryszarda Obertowskiego
Mistrzostwa Polski juniorów P-30
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Chojnice 2005"
XV Międzynarodowy Turniej Szachowy "Kowalewo 2005"
I liga juniorów
II liga juniorów
I Otwarte Mistrzostwa KPZSzach
XV Międzynarodowy Turniej Juniorów
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Perła Bałtyku"
Otwarty turniej szachowy z okazji 60-lecia UMK
Puchary Ziemi Świeckiej
Turniej szachów szybkich
Drużynowe Mistrzostwa KPZSzach Juniorów
Regionalny turniej przedszkolaków
Turniej szachowy "O Puchar Komendy Hufca"
Otwarte Mistrzostwa Regionu Północnego
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 14
Turniej szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądz
Międzynarowy Turniej Juniorów "O Krzywą Wieżę"
Międzynarowy Turniej Juniorów "Euro Szachy Talenty 2005"
Mistrzostwa Polski Mężczyzn
Mistrzostwa Polski Kobiet
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18
Mistrzostwa KPZSzach Old Boyów
Bawmy się razem
Mecz Brodnica - Golub-Dobrzyń
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 12
Golubska Noc Szachowa
Otwarte Mistrzostwa KPZSzach w szachach szybkich
Mistrzostwa Polski do lat 20
I Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy w szachach szybkich
XXII Turniej Szachowy Juniorów
Otwarte Mistrzostwa KPZszach w szachach błyskawicznych

Kraków 27.12.05-04.01.06
Białystok 27-31.12.05
Warszawa 17-18.12.05

Chojnice 10.12.05
Przysiek 04.12.05
Świecie 03/04.12.05
Bydgoszcz 19.11.05
Bydgoszcz 11.11.05
Bydgoszcz 04-06.11.05
Poraj 22-30.10.05

Toruń 23.10.05
Bydgoszcz 23.10.05
Solec Kuj. 09.10.05
Łączyno 01-08.10.05

Tryszczyn 02.10.05
Chojnice 24.09.05
Herceg Novi 13-24.09.05
Przysiek 16-18.09.05
Solec Kuj. 11.09.05
Lubniewice 03-11.09.05
Jarnołtówek 03-11.09.05
Wysowa 26.08-04.09.05
Stegna 03.09.05
Kołobrzeg 15-24.08.05

Grudziądz 14.08.05
Świecie 11.08.05
Koszalin 01-03.08.05

Chojnice 15-22.07.05
Kowalewo Pom. 06-12.07.05
Koszalin 04-13.07.05
Sielpia 04-13.07.05
Pólko 25-30.06.05
Grudziądz 14-19.06.05
Mielno 10-19.06.05

Toruń 13-31.05.05
Świecie 29.05.05
Gniewkowo 28.05.05
Bydgoszcz 28-29.05.05
Bydgoszcz 27.05.05
Bydgoszcz 22.05.05
Chojnice 14.05.05
Janów 28.04-06.05.05

Grudziądz 03.05.05
Toruń 01-03.05.05
Bydgoszcz 01-03.05.05
Poznań 21.04-04.05.05
Suwałki 09-19.04.05
Łeba 15-23.03.05

Toruń 13.03.05
Chojnice 12.03.05
Brodnica 28.02.05
Kołobrzeg 18-27.02.05
Golub-Dobrzyń 12/13.02.05
Żnin 13.02.05
Środa Wlkp. 31.01-08.02.05

Bydgoszcz 05.02.05
Bydgoszcz 31.01-05.02.05
Bydgoszcz 16.01.05

XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Cracovia"
"Sylwester 2004"
Mistrzostwa MKS EMDEK
II Gwiazdkowy Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży
Mecz Gniewkowo - Inowrocław
IV Międzynarodowy Turniej Szachowy Amplico AIG Life
Turniej Gwiazdkowy
IV Regionalny Turniej o Grand Prix Ziemi Chojnickiej
Nocny maraton szachowy
VII Turniej o Puchar Prezesa Torfarm S.A.
Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości
VI Międzynarodowy Festiwal Szachowy
X Turniej o Puchar BKS Chemik
"Na dobry początek"
XI Mistrzostwa Polski Domów Kultury
Półfinały Mistrzostw Polski seniorów i juniorów do lat 20
Mistrzostwa Juniorów Makroregionu Pomorza i Kujaw
I Otwarty Turniej Szachowy "Grand Prix" Torunia
    o Puchar "Nowości"
Drużynowe Mistrzostwa Regionu w szachach szybkich
Otwarte Mistrzostwa Chojnic w szachach szybkich
Mistrzostwa Regionu Juniorów Młodszych
Tryszczyn Cup
Mistrzostwa Regionu Juniorów w szachach szybkich
Ekstraliga
I liga seniorów
II liga seniorów
Międzynarodowy Turniej pamięci Henryka Sucharskiego
Turniej szachów szybkich o Puchar Dyrektora OSiR
V Międzynarodowy Festiwal Szachowy
Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich P-30
I liga juniorów
XI Międzynarodowy Turniej Szachowy "Kowalewo 2004"
II liga juniorów
Mistrzostwa Regionu Seniorów i Seniorek
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia
Międzynarodowy Turniej Juniorów
XIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Jantar Bałtyku"
XII Olimpiada Sportowców Wiejskich
Memoriał Ryszarda Obertowskiego
Puchary Ziemi Świeckiej
Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty
    oraz Mistrzostwa Polski Przedszkolaków

Turniej szachów szybkich w ramach "Dni Gniewkowa"
Otwarte Mistrzostwa Regionu Północnego
Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Małopolski
Turniej z okazji "Juwenaliów"
Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 14
Turniej z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Międzynarodowy Turniej Juniorów "O Krzywą Więżę"
Turniej szachów szybkich
Międzynarowy Turniej Juniorów "Euro-Szachy-Talenty"
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18
Mistrzostwa Regionu Old Boyów
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 i 12
"Bawmy się razem"
Mistrzostwa Regionu w szachach szybkich
Golubska Noc Szachowa
Mistrzostwa Polski do lat 20
Mecz Golub-Dobrzyń - Brodnica
XXI Międzynarodowy Turniej Juniorów
Mistrzostwa Regionu w szachach błyskawicznych

Kraków 27.12.04-04.01.05
Bydgoszcz 30.12.04
Bydgoszcz 28.12.04
Golub-Dobrzyń 19.12.04
Gniewkowo 19.12.04
Warszawa 18-19.12.04

Toruń 17-20.12.04
Chojnice 11.12.04
Świecie 04/05.12.04
Toruń 04.12.04
Nakło 13.11.04
Bydgoszcz 12-13.11.04
Bydgoszcz 11.11.04
Bydgoszcz 07.11.04
Bydgoszcz 06-07.11.04
Jarnołtówek 23-31.10.04

Toruń 21-27.10.04
Toruń 2003/04
   
Solec Kuj. 10.10.04
Chojnice 25.09.04
Bydgoszcz 24-27.09.04
Tryszczyn 19.09.04
Toruń 12.09.04
Dźwirzyno 04-12.09.04
Ustroń 04-12.09.04
Polanica Zdrój 04-12.09.04
Stegna 04.09.04

Solec Kuj. 29.08.04
Kołobrzeg 16-25.08.04
Koszalin 12-13.07.04
Koszalin 02-11.07.04
Kowalewo Pom. 03-09.07.04
Sielpia 28.06-07.07.04

Ciechocinek 26.06-02.07.04
Wrocław 21-25.06.04
Grudziądz 14-19.06.04
Rowy 09-18.06.04

Więcbork 13.06.04
Świecie 12.06.04
Świecie 30.05.04
Rybnik 29-30.05.04

   
Gniewkowo 22.05.04
Chojnice 15.05.04
Kraków 01-09.05.04

Toruń 08.05.04
Warszawa 24.04-07.05.04
Turek 28.04-06.05.04

Brodnica 03.05.04
Toruń 01-03.05.04
Wapno 03.05.04
Bydgoszcz 29.04-02.05.04
Łeba 27.03-04.04.04

Toruń 28.03.04
Kołobrzeg 14-23.03.04

Chojnice 13.03.04
Żnin 29.02.04
Golub-Dobrzyń 28/29.02.04
Środa Wlkp. 04-12.02.04

Golub Dobrzyń 01.02.04
Bydgoszcz 25-31.01.04
Bydgoszcz 18.01.04

Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Cracovia"
V Międzynarodowy Festiwal Szachowy
Gwiazdkowy Turniej Szachowy
Mecz Inowrocław - Gniewkowo
Nocny Maraton w szachach błyskawicznych
Grand Prix Ziemi Chojnickiej
Mistrzostwa Regionu Zrzeszenia LZS
Turniej szachowy o Puchar Starosty Kartuskiego
Półfinały Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów do lat 20
Mistrzostwa Polski Domów Kultury
Ogólnopolska konderencja sędziowska
IX Turniej o Puchar BKS Chemik
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów
V Turniej o Puchar Prezesa Torfarm S.A.
Mistrzostwa Polski Mężczyzn w grze błyskawicznej P-5
Mistrzostwa Regionu Juniorów do lat 14
II liga seniorów
I liga seniorów
Mistrzostwa Polski Oldboyów
Ekstraliga
Puchar OSiR w szachach szybkich
Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich P-30
Puchar Dowódcy Garnizonu
Wakacje z szachami
II liga juniorów
Turniej szachów szybkich
I liga juniorów
Międzynarodowy Festiwal Szachowy
Puchar Borów Tucholskich
Mistrzostwa Regionu Seniorów i Juniorów Starszych
Mistrzostwa Regionu Juniorów w szachach szybkich
Turniej Dzieci "Talenty 2003"
Drużynowe Mistrzostwa Regionu Juniorów
Turniej szachów szybkich
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Przedszkolaków
Powiatowy turniej szachowy
Mistrzostwa Regionu Przedszkolaków
Turniej o Puchar Posła Tadeusza Cymańskiego
Akademickie Mistrzostwa Regionu
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 14
Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych
Międzynarodowy Turniej Juniorów "O Krzywą Więżę"
Mistrzostwa Polski Mężczyzn
Międzynarodowy Turniej Szachowy "Tumska Wieża"
Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych
Mistrzostwa Polski do lat 20
Turniej szachów szybkich
Mistrzostwa Regionu Old Boy'ów
Turniej juniorów o Puchar Zarządu MSM
Mistrzostwa Wojska Polskiego
Mistrzostwa Polski Kobiet
Mistrzostwa Regionu w szachach szybkich
XX Międzynarodowy Turniej Juniorów
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 i 12
Mistrzostwa Regionu w grze błyskawicznej
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18

Kraków 27.12.03-04.01.04
Bydgoszcz 27-28.12.03
Nakło 14.12.03
Inowrocław 14.12.03
Świecie 13/14.12.03
Chojnice 13.12.03
Solec Kuj. 30.11.03
Kartuzy 30.11.03
Poraj 15-23.11.03

Bydgoszcz 15-16.11.03
Kraków 15-16.11.03
Bydgoszcz 11.11.03
Łączyno 24-30.10.03
Toruń 26.10.03
Jaworzno 25.10.03
Bydgoszcz 03-06.10.03
Wysowa 06-14.09.03
Ustroń 06-14.09.03
Rowy 31.08-08.09.03
Lubniewice 30.08-07.09.03

Solec Kuj. 30.08.03
Polanica Zdrój 18-19.08.03
Grudziądz 16.08.03
Ruciane-Nida 01-14.08.03
Sulejów 19-26.07.03

Gniewkowo 18/19.07.03
Koszalin 04-13.07.03
Kowalewo Pom. 05-11.07.03
Tuchola 06.07.03
Solec Kuj. 22-29.06.03
Toruń 08.06.03
Bydgoszcz 07.06.03
Toruń 30-31.05.03
Gniewkowo 25.05.03
Rybnik 24-25.05.03
Wapno 11.05.03

Bydgoszcz 10.05.03
Malbork 10.05.03
Bydgoszcz 08.04.03
Brody Iłżeckie 27.04-05.05.03
Olsztyn 03-04.05.03

Toruń 02-04.05.03
Warszawa 22.04-04.05.03
Płock 26-27.04.03
Jarnołtówek 24-27.04.03
Jarnołtówek 07-15.04.03

Chojnice 29.03.03
Toruń 23.03.03
Toruń 15.03.03
Kołobrzeg 12-16.03.03
Środa Wlkp. 26.02-08.03.02

Toruń 09.02.03
Bydgoszcz 02-08.02.03
Wisła 24.01-02.02.03
Bydgoszcz 26.01.03
Krynica 10-19.01.03

Turniej na zakończenie kadencji Zarządu KPZSzach
Mecz Bydgoszcz - Toruń
Mecz Gniewkowo - Inowrocław
Nocny Maraton w szachach błyskawicznych
II Grand Prix Ziemi Chojnickiej
Półfinały Mistrzostw Polski Seniorów oraz Juniorów do lat 20
Turniej szachowy z okazji Dnia Niepodległości
VII Turniej szachów szybkich o Puchar BKS Chemik
IX Mistrzostwa Polski Domów Kultury
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów
Puchar Ziemi Krajeńskiej w szachach szybkich
V Turniej o Puchar Prezesa Torfarm S.A.
Otwarte Mistrzostwa Świecia w szachach szybkich
Mistrzostwa Regionu Juniorów do lat 14
I liga seniorów
II liga seniorów
Ekstraliga
Indywidualne Mistrzostwa Polski Szkół
Puchar OSiR w szachach szybkich
Turniej Przyszłych Arcymistrzów
Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich
II Memoriał Tadeusza Dobaczewskiego
X Międzynarodowy Festiwal Szachowy im.Em.Laskera
II liga juniorów
I liga juniorów
Mecz barażowy o I ligę Chemik Bydgoszcz-Budosak Zabrze
IX Międzynarodowy Festiwal Szachowy
IV Puchar Borów Tucholskich
Mistrzostwa Regionu Seniorów i Juniorów Starszych
Turnieje kadry juniorów
XII Międzynarodowy Turniej Juniorów
IV Międzynarodowy Festiwal Szachowy
Mistrzostwa Regionu Juniorów w szachach szybkich
Turniej szachów szybkich
Ogólnopolski turniej niewidomych i słabowidzących
Puchar Ziemi Świeckiej w szachach błyskawicznych
Drużynowe Mistrzostwa Regionu Juniorów
Mistrzostwa Polski Przedszkolaków
Turniej Dzieci "Talenty 2002"
Mistrzostwa Województwa Przedszkolaków
Memoriał Henocha Drata
59. Mistrzostwa Polski Mężczyzn
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Międzynarodowy Turniej Juniorów "O Krzywą Wieżę"
Turniej szachów szybkich o Puchar Zarządu MSM
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w szachach szybkich
Mistrzostwa Regionu w szachach szybkich
56. Mistrzostwa Polski Kobiet
Turniej szachów szybkich o Puchar Starosty Nakielskiego
III Turniej szachów szybkich pamięci Kazimierza Weilanda
X Golubska Noc Szachowa
I Mistrzostwa Województwa Nauczycieli
Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 10 i 12
III Mistrzostwa Regionu Seniorów pow. 55 lat
XIX Międzynarodowy Turniej Juniorów
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18
Mistrzostwa Regionu w grze błyskawicznej

Bydgoszcz 29.12.02
Bydgoszcz 15.12.02
Gniewkowo 15.12.02
Świecie 14/15.12.02
Chojnice 14.12.02
Lubniewice 30.11-08.12.02
Bydgoszcz 17.11.02
Bydgoszcz 11.11.02
Bydgoszcz 09-10.11.02
Toruń 21-27.10.02
Sępólno Kraj. 13.10.02
Toruń 13.10.02
Świecie 06.10.02
Solec Kuj. 27-30.09.02
Ustroń 07-15.09.02
Wisła 31.08-08.09.02
Lubniewice 31.08-08.09.02
Dąbki 24-31.08.02

Solec Kuj. 25.08.02
Słupsk 18-24.08.02
Koszalin 03-04.08.02

Żnin 27.07.02
Barlinek 17-27.07.02
Lublin 16-24.07.02
Łączna 15-23.07.02

Bydgoszcz 13.07.02
Kowalewo Pom. 04-10.07.02
Tuchola 30.06.02
Ciechocinek 23-29.06.02
Międzyzdroje 22-29.06.02
Grudziądz 14-19.06.02
Bydgoszcz 11-20.06.02
Toruń 09.06.02
Gniewkowo 08.06.02
Bydgoszcz 02-08.06.02
Świecie 02.06.02
Toruń 30-31.05.02
Załęcze Wielkie 24-26.05.02
Bydgoszcz 25.05.02
Bydgoszcz 12.05.02
Bydgoszcz 11-12.05.02
Warszawa 28.04-12.05.02
Żagań 28.04-05.05.02

Toruń 01-03.05.02
Toruń 23.03.02
Trzebinia 12-20.04.02
Płock 06-07.04.02

Żnin 17.03.02
Ostrów Wlkp. 05-15.03.02
Nakło 03.03.02
Grudziądz 03.03.02
Golub-Dobrzyń 23/24.02.02
Grudziądz 23.02.02
Kołobrzeg 02-10.02.02
Toruń 09.02.02
Bydgoszcz 27.01-02.02.02
Bartkowa 17-27.01.02
Ciechocinek 06.01.02

Mistrzostwa Regionu Zrzeszenia LZS
Mistrzostwa Polski Juniorów w grze błyskawicznej
Mecz Toruń - Bydgoszcz
Nocny Maraton Szachowy
Grand Prix Ziemi Chojnickiej
Mistrzostwa Polski Domów Kultury
Półfinały Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn
VII Turniej szachów szybkich o Puchar BKS Chemik
Półfinały Mistrzostw Polski juniorów
IV Turniej o Puchar Prezesa Torfarm S.A.
Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej
Mistrzostwa Regionu Juniorów do lat 14
Mistrzostwa Polski Kobiet
II liga seniorów - grupa pułudniowa
II liga seniorów - grupa północna
I liga seniorów
Puchar OSiR
Memoriał Akiby Rubinsteina
Memoriał Emanuela Laskera
I liga juniorów
II liga juniorów
VIII Ogólnopolski Festiwal Szachowy
Puchar Borów Tucholskich
Mistrzostwa Regionu Seniorów i Juniorów Starszych
Międzynarodowy Turniej Juniorów
Mistrzostwa Regionu Juniorów w szachach szybkich
Drużynowe Mistrzostwa Regionu Juniorów
Memoriał Henocha Drata
Puchar Ziemi Świeckiej
Turniej Dzieci "Talenty 2001"
Turniej szachów szybkich
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 14
III Międzynarodowy Festiwal Szachowy
Mistrzostwa Europy Kobiet
Międzynarodowy Turniej Dzieci o Krzywą Wieżę
Finał "Złotej Wieży"
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych
Mistrzostwa Polski Mężczyzn
Mistrzostwa Regionu w szachach szybkich
Memoriał Kazimierza Weilanda
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 i 12
Mistrzostwa Regionu Old Boy'ów
Międzynarodowy Turniej Juniorów
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18
Mistrzostwa Regionu w grze błyskawicznej

Solec Kujawski 22.12.01
Olkusz 14.12.01
Toruń 09.12.01
Świecie 08-09.12.01
Chojnice 08.12.01
Bydgoszcz 01-02.12.01
Lubniewice 10-18.11.01
Bydgoszcz 11.11.01
Sopot 20-27.10.01
Toruń 07.10.01
Brzeg Dolny 05-07.10.01
Bydgoszcz 28.09-01.10.01
Brzeg Dolny 25.09-05.10.01
Ustroń 14-23.09.01
Spała 10-19.09.01
Głogów 08-16.09.01

Solec Kuj. 01.09.01
Polanica Zdrój 13-25.08.01
Barlinek 19-29.07.01
Wisła 17-27.07.01
Krynica 16-26.07.01

Kowalewo Pom. 05-11.07.01
Tuchola 01.07.01
Żnin 24-30.06.01
Grudziądz 16-21.06.01
Toruń 10.06.01
Toruń 07-09.06.01
Bydgoszcz 07-09.06.01
Świecie 03.06.01
Bydgoszcz 02.06.01
Gniewkowo 20.05.01
Pokrzywna 28.04-06.05.01
Bydgoszcz 27.04-06.05.01
Warszawa 21.04-05.05.01
Toruń 01-03.05.01
Ostróda 28.04-03.05.01
Lublin 28-30.04.01
Warszawa 18-31.03.01

Bydgoszcz 18.03.01
Grudziądz 04.03.01
Brzeg Dolny 07-17.02.01
Kołobrzeg 03-13.02.01

Toruń 10.02.01
Bydgoszcz 28.01-03.02.01
Zakopane 16-26.01.01
Solec Kuj. 21.01.01

Międzynarodowy Turniej szachów szybkich
Mecz Bydgoszcz - Toruń
XIII Maraton Nocny
Mistrzostwa Polski Domów Kultury
Międzynarodowy Turniej szachów szybkich
Półfinały Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn
Wojewódzki turniej LZS
Makroregion Juniorów
Mistrzostwa Regionu Juniorów do lat 14, 12 i 10
II Liga Seniorów - grupa południowa
X Mistrzostwa Świata Seniorów i Seniorek
II Liga Seniorów - grupa północna
I Liga Seniorów
Turniej Uczniowskich Klubów Sportowych
Turniej o Puchar Browaru Krajan
Mistrzostwa Regionu juniorów w szachach szybkich
Turniej szachów szybkich o Puchar OSiR
Memoriał Akiby Rubinsteina
I Liga Juniorów
II Liga Juniorów - gr. północna
II Liga Juniorów - gr. południowa
Mistrzostwa Polski Kobiet
Ogólnopolski Turniej Szachowy
Puchar Borów Tucholskich
Mistrzostwa Regionu Seniorów
X Międzynarodowy Turniej Juniorów
Igrzyska Olimpijskie Sportowców Wiejskich
X Memoriał im. Henocha Drata
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów
II Międzynarodowy Festiwal Szachowy
Mistrzostwa Polski w grze błyskawicznej i szybkiej
Turniej Sponsorski MAGMY
Turniej Szachowy dla dzieci "Talenty 2000"
Mistrzostwa Polski Mężczyzn
Olimpiada Młodzieży
Finał Turnieju o "Złotą Wieżę"
Międzynarodowy Turniej Juniorów
II Mistrzostwa Regionu Przedszkolaków
Grand Prix Pomorza
Mistrzostwa Polski Juniorów D20, C20
Regionalny Finał Drużynowego Turnieju o "Złotą Wieżę"
VI Turniej o Puchar BKS Chemik
Mistrzostwa Bydgoszczy Juniorów
Mistrzostwa Polski Juniorów D16, D18, C16, C18
I Ogólnopolski Turniej Szachowy
VIII Noc Szachowa
Mistrzostwa Regionu w szachach szybkich
Mistrzostwa Regionu Old Boyów
Mistrzostwa Polski Dzieci D10, D12, C10, C12
XVII Turniej Młodzików
Błyskawiczne Mistrzostwa Regionu
Puchar Świata Plus GSM w szachach błyskawicznych

Włocławek 16.12.00
Bydgoszcz 10.12.00
Świecie 09-10.12.00
Bydgoszcz 02-03.12.00
Bydgoszcz 02.12.00
Polańczyk 04-12.11.00
Dąbrówka 12.11.00
Łączyno 22-29.10.00
Bydgoszcz 29.09-02.10.00
Krynica 16-24.09.00
Rowy 10-24.09.00
Łączyno 09-17.09.00
Zakopane 02-13.09.00

Bydgoszcz 06-11.09.00
Nakło 10.09.00
Toruń 03.09.00
Solec Kuj. 26.08.00
Polanica Zdrój 17-26.08.00
Wisła 19-29.07.00
Biała 20-29.07.00
Rudnik 20-29.07.00
Brzeg Dolny 06-16.07.00

Kowalewo Pom. 5-12.07.00
Tuchola 02.07.00
Sępólno Kraj. 23.06-01.07.00
Grudziądz 16-21.06.00
Świecie 16-18.06.00
Bydgoszcz 08-11.06.00
Sępólno Kraj. 06-11.06.00
Bydgoszcz 28.05-06.06.00
Żnin 25-28.05.00
Gniewkowo 21.05.00
Bydgoszcz 20.05.00
Płock 27.04-10.05.00
Biała 29.04-07.05.00
Bochnia 01-06.05.00

Toruń 01-03.05.00
Bydgoszcz 01.05.00
Toruń 30.04.00
Trzebinia 29.03-08.04.00
Sepólno Kraj. 25-26.03.00
Bydgoszcz 26.03.00
Bydgoszcz 10-13.03.00
Wisła 26.02-08.03.00
Grudziądz 04.03.00
Golub-Dobrzyń 26/27.02.00
Świecie 20.02.00
Toruń 19.02.00
Kołobrzeg 01-11.02.00
Bydgoszcz 01-07.02.00
Włocławek 30.01.00
Warszawa 09.01.00

Mecz Toruń - Bydgoszcz
Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Domów Kultury
Turniej o Puchar Prezesa TORFARM SA
Mistrzostwa Województwa Zrzeszenia LZS
Turniej z okazji 50-lecia BKS Chemik
Mistrzostwa makroregionalne juniorów
I Liga Seniorów
II Liga Seniorów - grupa południowa
II Liga Seniorów - grupa północna
Mistrzostwa Regionu Juniorów do lat 18, 16, 14, 12 i 10
Memoriał Akiby Rubinsteina
I Liga Juniorów
II Liga Juniorów - grupa północna
II Liga Juniorów - grupa południowa
Międzynarodowy Festiwal Szachowy Bydgoszcz '99
Ogólnopolski Turniej Szachowy
Międzynarodowy Festiwal Szachowy Świdnica '99
Turniej o Puchar Borów Tucholskich
Indywidualne Mistrzostwa Regionu Seniorów
Międzynarodowy Turniej Juniorów
Drużynowe Mistrzostwa Regionu Juniorów
Memoriał Henocha Drata
Turniej dziecięcy "Talenty 99"
Turniej o Puchary Ziemi Świeckiej
Mecze barażowe o mistrzostwo A-klasy
Finał krajowy "Złotej Wieży"
V Olimpiada Młodzieży
Mistrzostwa Polski Mężczyzn
Mistrzostwa Regionu Juniorów w szachach szybkich
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych
Mistrzostwa Regionu Szkół Podstawowych
Mistrzostwa Polski do lat 20
Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
Mistrzostwa Bydgoszczy Juniorów
Finał wojewódzki "Złotej Wieży"
Mistrzostwa Polski Kobiet
Mistrzostwa Regionu w szachach szybkich
Mistrzostwa Polski Dzieci
Golubska Noc Szachowa
Międzynarodowy Turniej Młodzików
Mistrzostwa Polski Juniorów D16, D18, C16, C18
Błyskawiczne Mistrzostwa Regionu

Toruń 12.12.99
Bydgoszcz 26-28.11.99
Toruń 27.11.99
Solec Kuj. 14.11.99
Bydgoszcz 11.11.99
Wieżyca 17-24.10.99
Suwałki 18-28.09.99
Polanica Zdrój 17-26.09.99
Lublin 11-19.09.99

Grudziądz 11-15.09.99
Polanica Zdrój 17-26.08.99
Straszęcin 21-31.07.99
Olsztyn 22-31.07.99
Częstochowa 22-31.07.99

Bydgoszcz 09-21.07.99
Kowalewo Pom. 13-19.07.99
Świdnica 25.06-07.07.99
Tuchola 04.07.99
Sępólno Kraj. 26.06-04.07.99
Grudziądz 17-23.06.99
Sępólno Kraj. 11-14.06.99
Bydgoszcz 03-06.06.99
Bydgoszcz 30.05.99
Świecie 30.05.99
Bydgoszcz 30.05.99
Ustka 21-30.05.99
Zamość 06-16.05.99
Polanica Zdrój 23.04-07.05.99

Toruń 02.05.99
Białystok 22-25.04.99
Kowalewo Pom. 17.04.99
Trzebinia 07-17.04.99
Świdnica 24.03-01.04.99
Bydgoszcz 26-29.03.99
Sępólno Kraj. 27-28.03.99
Wrocław 14-25.03.99
Żnin 14.03.99
Wisła 23.02-05.03.99
Golub-Dobrzyń 20-21.02.99
Bydgoszcz 01-10.02.99
Nowa Ruda 24.01-03.02.99
Bydgoszcz 31.01.99